تغییر ویندوز بدون نیاز به نصب کردن دوباره ی برنامه ها

ALYREZA

Member
من می خوام ویندوزم رو عوض کنم و کلی برنامه از قبیل فوتوشاپ ، دریم ویور ، الیس تریتور و ... روش نصبه می خوام بعد از نصب ویندوز جدید بتونم از اینا استفاده کنم و نخوام دوباره این برنامه ها رو نصب کنم !
برنامه ای هست که برام این کارو بکنه ؟
:rose:

m0hammad

Member
نه نیست . اگر هم برنامه ای همچین ادعایی کرد خیلی اعتماد نکنید پیشنهاد میکنم خودتون دوباره یک نصب تمیز داشته باشید.

شما میتونید ویندوزتون را ریپیر(ترمیم) کنید تا برنامه هاتون از بین نره یا اینکه به نسخه ی بالاتری از ویندوز آپدیتش کنید.

SajadCG

کاربر فعال
نرم افزار خوبی در این زمینه نیست.
بهترین حالتش اینکه ویندوز سیستم رو عوض کنید و بعد از نصب همه نرم افزار های
از درایو ویندوزتون یک backup با استفاده از
برنامه acronis image بگیرید و دفعه های بعد که ویندوزتون مشکل پپیدا کرد
در عرض چند دقیقه ویندوز تون را به حالت قبل برگردونید.

موفق باشید.

sallarmelli

Active Member
سلام سجاد
فقط سیستم به حالت قبل بر می گرده یا مثل systme restore کلیه فایل هایی که بعد از اون تاریخی که سیتسم به اون تاریخ بر می گرده پاک می شه؟

the_king

مدیرکل انجمن
سلام سجاد
فقط سیستم به حالت قبل بر می گرده یا مثل systme restore کلیه فایل هایی که بعد از اون تاریخی که سیتسم به اون تاریخ بر می گرده پاک می شه؟

پاک میشه، کل محتویات پارتیشن بر می گرده به وضعیتی که موقع Image گیری داشت، چیزی از بعد از اون تاریخ روی
پارتیشن باقی نمی مونه.

SajadCG

کاربر فعال
سلام سالار جان.
فقط درایو c.
وقتی هم که خواستید ریستور کنید بکاپ رو درایو c رو توی برنامه انتخاب میکنید و ریستور میکنید.
و اینجوری تمام فایل های قبلی درایو c پاک میشه و اطلاعاتی که توی ایمیج هست جایگزین میشه.

موفق باشید.

ALYREZA

Member
پس این برنامه نویس های عزیز چه کار می کنند ؟
راستش من برای این می خوام ویندوزم رو عوض کنم تا avira روش نصب بشه ؟!
license ش روش زدم سریع بعد یه مدت فهمید که جعلی هست .
از برنامه ای که تاریخش رو هم تمدید می کنه هم نمیشه استفاده کرد
------------------------------------------------------------------------------------------

SajadCG

کاربر فعال
کار خواسی نمی کنند.:lol:
علت اینکه برنامه ای در این زمینه نیست اینه که یک نرم افرار رو وقتی نصب میکنید
در رجیستری ویندوز و در بعضی مواقع در فایل های سیستمی تغییر ایجاد میکنند.
که این تغییرات رو نمیشه از هم تشخیص داد واسه همین
امکان اینکه فقط بشه از فایل های اون نرم فزار ها ایمیج گرفت و در ویندوز جدید ازشون استفاده کرد وجود نداره

اگه هم مشکل با کرک کردن اویرا دارید توی نت سرچ کنید آموزش دقیقش + لایسنس معتبر رو به راحتی پیدا میکنید.

موفق باشید.:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا