Fa تغییر نام فایل فشرده به نام پوشه و یا فایل درون آن

1362321

New Member
سلام به همه دوستان:

چگونه میشه تو mmb برنامه نویسی نمود که نام فایل فشرده را به نام پوشه و یا فایل درون آن تبدیل کنه .

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
برای تغییر نام فایل ها میتونید از پلاگین های MiscPlugIn و MiscY استفاده کنید

1362321

New Member
برای تغییر نام فایل ها میتونید از پلاگین های MiscPlugIn و MiscY استفاده کنید

دوست من متوجه نوشته های من نشدید .
من میخوام از دل فایل rar نام پوشه رو استخراج و بعد میخوام فایل rar رو به همین نام تغییر بدم .

توضیحات کاملتر لطفا
من تغییر نام فایل رو بطور عادی میدونم . ولی بصورتی که عرض کردم اگر کسی اطلاعاتی داره بیان کنه . لطفاً

MahmoodM30

دوست من متوجه نوشته های من نشدید .
من کاملا متوجه منظورتون شدم من فقط فکر کردم مشکل شما تغییر نلم فایل هست برای همین پلاگین ها رو معرفی کردم
من میخوام از دل فایل rar نام پوشه رو استخراج و بعد میخوام فایل rar رو به همین نام تغییر بدم .

توضیحات کاملتر لطفا
من تغییر نام فایل رو بطور عادی میدونم . ولی بصورتی که عرض کردم اگر کسی اطلاعاتی داره بیان کنه . لطفاً

در مورد این کار هم من این فکر به نظرم میرسه شما فایل rar‌ رو در جای مناسبی Extract کنید و با استفاده از پلاگین های موجود نام پوشه مورد نظر رو بدست بیارید و حالا فایل rar مورد نظرتون رو به اون نام تغییر بدید

MahmoodM30

اگه جواب نگرفتین من میتونم کمکتون کنم

دوست عزیز اگه ایشون جواب نگیرن میگن نیازی به ارسال پاسخ نیست

درضمن شما هم اگه جوای و راهنمایی بهتری داری بهتره بگی ، دیگه پرسیدن نمیخواد که

حتما میخوایین بگید بیایید فلان وبلاگ جوابتون رو بدم!!!!

booyebaran

Well-Known Member
اینم سورس فایلی رو که قول دادم.
در ضمن شما باید فایل UnRAR.exe در برنامه WinRAR رو در این فایل سورس Embedded کنید تا فایل و فولدر ها استخراج بشه.

پیوست ها

• sample.zip
    801 بایت · بازدیدها: 26

1362321

New Member
اینم سورس فایلی رو که قول دادم.
در ضمن شما باید فایل UnRAR.exe در برنامه WinRAR رو در این فایل سورس Embedded کنید تا فایل و فولدر ها استخراج بشه.

مرسی خیلی آقایی
دمت گرم

میخواستم یک سوال هم اگه در توانت است اونم اگه با مثال برام بزاری که دیگه عیدی خوبی به من دادی

حالا چطوری میتونم فایل رو به tag اون فایل تغییر نام داد .

مثلا فایل mp3 که تگ title اون به عنوان نامش تغییر پیدا کنه .

ممنون

1362321

New Member
اگر بخوام فایلهای یک پوشه رو همگی اونا rar هستند با هم تغییر نام بدم . چطور ؟

در ضمن فرمان شما اول باید اگسترکت بشه فایل بعد دوباره تغییر نام پیدا کنه . این وسط خود پوشه درون فایل فشرده از بین میره .و از طرفی هم کمی زمان میبره .

booyebaran

Well-Known Member
دوست عزیز سلام.سال نو مبارک.
اینم یه سورس واسه درخواست فایل mp3 که تگ title اون به عنوان نامش تغییر پیدا کنه.
موفق باشی.

پیوست ها

• titlerename.zip
    2.3 کیلوبایت · بازدیدها: 10

booyebaran

Well-Known Member
راجع به سوالی هم که عنوان کردین(گر بخوام فایلهای یک پوشه رو همگی اونا rar هستند با هم تغییر نام بدم) میتونین از دستور unrar.exe lb MyFile.rar در اسکریپتها استفاده کنید.

1362321

New Member
ممنون خیلی زحمتت دادم .

من میخوام mp3 های یک پوشه رو تغییر نام بدم برای همین چطوری میتونم اول مسیر پوشه رو انتخاب و بعد انتخاب با فشار یک کلیک تمامی فایلها به tag تغییر نام پیدا کنند .

ببخشید مزاحمت ایجاد میکنم .

1362321

New Member
راجع به سوالی هم که عنوان کردین(گر بخوام فایلهای یک پوشه رو همگی اونا rar هستند با هم تغییر نام بدم) میتونین از دستور unrar.exe lb MyFile.rar در اسکریپتها استفاده کنید.

در خصوص MyFile.rar من که اسم فایلهارو نمیتونم یکی یکی وارد کنم . باید خود برنامه جستجو کنه . و تو یک listbox قرار بده و با فشار یک کلیک تغییر نام به پوشه و یا فایل درون اون بشه .اگه میشه یک مثال برام بزارید .

ممنون

1362321

New Member

من برای ورود فایل rar اسکریپ زیر رو نوشتم .

کد:
BrowseForFolder("Select a folder:","")
rardir$=CBK_OpenDir
If (rardir$ <> '') Then
  SearchForFiles("rardir$","rar")
  ListBoxAddItem("rarList","RESET")
  ListBoxAddItem("rarList","<List>")
  ListBoxSortItems("rarList","NAME")
  rarListReset()
  ListBoxGetItems("rarList","<List>")
End

و در listbox که اسمش rarList

کد:
ListBoxGetSelectedItems("rarList","Items$,ItemsNum$,#,NumItems")
For i=1 To NumItems
  t$ = GetArrayItem(Items$,#,i)
  numitem$ = GetArrayItem(ItemsNum$,#,i)
  LoadText("Text18","STRING:t$")
Next i

فقط مونده قسمت آخرش که بایستی اعمال بشه .

سلام من یک چند فایل دانلود کردم بعد اسماشونو تغییر دادم حالا اسماشونو تغییر دادم نمی شه از تو زیپ درشون اورد اسمای قبلی شونو هم یادم رفته چیکارکنم

siavash525

New Member
دوست عزیز سلام شما که اطلاعات تون خوبه لطفا یه راهنمایی بفرمایین
من در مراحل پایانی ساخت یک پروژه مالتی مدیا بولدر هستم خروجی گرفتن در مالتی مدیا رو بلدم ولی سوال من اینه که چطور می تونم خروجی exe بگیرم ولی سورس فایل هام رو در سی دی کپی نکنم و فقط فایل exe رو برای اجرا به مشتری تحویل بدم و نه سورس ها مو
الان که اجرا می گیرم و فایل exe رو روی سی دی کپی می کنم و بعد از رایت روی سی دی ، از روی سی دی اونرو اجرا می کنم فایل هامو پیدا نمی کنه گمون می کنم باید دارکتوری فایل های اصلی ام رو هم روی سی دی بریزم و من نمی خوام اینکار رو بکنم

siavash525

New Member
سوال دیگه ای دارم اینکه من یک برنامه رو با مالتی مدیا بولدر بصورت اتوران در آوردم . می خوام بعد از نصب اسم آیکونی که روی دسکتاپ ساخته رو خودکار عوض کنه به نامی که من می خوام.
مثلا وقنی کاربر اتوران رو بست یا روی خروج کلیک کرد این فرمان اجرا بشه و نام آیکون تغییر کنه مثلا از 1234 که ایجاد شده به 5678

جدیدترین ارسال ها

بالا