تغییر رنگ

HITMAN 47

Member
با سلام خدمت اساتید
راستش من یک سوال داشتم
من یک بک گراند مشکی دارم
و یه متن هم روش گزاشتم
حالا میخوام این متن به تدریج از حالت مشکی به حالت مثلا زرد در بیاد به طوری که همه فکر کنند این متن غیب بوده
یا مثلا یه راه حلی برای اینکه متنمون در حالت غیبی به رنگ انتخاب شده در بیاد؟
ممنون میشم کمکم کنید:rose:

mahtab2009

Member
سلام
منظورت اینه؟؟
توی لایه اولی با shape tween و توی لایه دومی با کم و زیاد کردن مقدار alpha ی یه movieclip

پیوست ها

• color.rar
    12.1 کیلوبایت · بازدیدها: 14

HITMAN 47

Member
ممنون ولی این فایلی که گزاشتید باز نمیشه هر کاریش میکنم
اگر میشه اصلاحش کنید
ممنون

++Hadi++

Active Member
اگر با بک گراند فلش مشکل دارید که می تونید از menu->modify->document اونو عوض کنید.
اگه با متن مشکل دارید که می تونید دو تا فریم تو تایم لاین با f6 بوجود بیارین و تو فریم اول alpha اون صد در صد باشه و تو آخریه آلفای اون صفر در صد باشه و تو این فریم ها با کلیک راست رو فریم ها و انتخاب گزینه create classic motion به اون موشن بدین...
البته قبلش باید شکل یا متنتونو با f8 به مووی کلیپ تبدیل کنین و در ضمن برا دسترسی به مولفه alpha باید با انتخاب اون مووی و رو properties با کلیک بر روی کامبو باکس استایل،آلفا رو انتخاب و اونو منیج کنین...

mahtab2009

Member
سلام
نمی دونم چرا میگی باز نمیشه، ولی ولش کن توضیح میدم خودت انجام بده.
1- در فریم اول متن رو بذار و روی فریمی که می خوای مثلا 50 تا فریم بعد کلیک کن و F6 رو بزن تا همین متن در فریم 50 ام هم ایجاد بشه. حالا هم متن فریم اولی هم فریم آخری رو انتخاب کن و 2 بار CTRL+B رو بزن تا متن به shape تبدیل بشه. متن فریم اول رو به رنگ بکگراند در بیار یا مقدار alpha ی اون رو روی 0 بذار. حال روی یکی از فریم های میانی 1 تا 50 کلیک راست کن و گزینه create shape tween رو بزن.
2- متن رو تو فریم اول ایجاد کن و با زدن F8 اون رو تبدیل به movieclip کن. روی یه فریم در اون لایه راست کلیک کن و گزینه create motion tween رو بزن. حالا movieclip فریم اول رو انتخاب و در پانل properties در قسمت color effect گزینه alpha رو انتخاب و مقدار اونو روی 0 بذار. در فریم انتهایی کلیک کن. روی stage کلیک و movieclip رو انتخاب و alpha رو روی 100 بذار.
حالا اجراش کن. امیدوارم همون باشه که گفتی.

HITMAN 47

Member
دست همتون درد نکنه
هادی جان دست شما درد نکنه چیز هایی که گفتید بدردم خورد
اره مهتاب جون همین بود دست تو هم درد نکنه

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا