تغییر در ظاهر تم اصلی

mizsia

Member
چطوری اون خط زیر متن های و عنوان های تاپیک ها میاد رو برداریم ؟

Parham

Well-Known Member
شما در فایل CSS مربوطه باید تمام قسمت هایی‌ که دارای text-decorationهستند را از حالت Underline یا سایر موارد به قسمت none تبدیل کنید تا مشکل شما حل بشه ... یعنی‌ بشه text-decoration:none

takforums

New Member
par_ham گفت:
شما در فایل CSS مربوطه باید تمام قسمت هایی‌ که دارای text-decorationهستند را از حالت Underline یا سایر موارد به قسمت none تبدیل کنید تا مشکل شما حل بشه ... یعنی‌ بشه text-decoration:none

ولی این روشی که شما می گین فقط 2 جا رو می تونه تصحیح کنه در صورتی که هنوز صفحه اصلی و داخل بخش ها و ... از این underline داره! من یه روش ساده به شما یاد می دم که به طور 100 درصد اونا رو بدون هیچ مشکلی پاک کنه ! می تونین روش اون رو از این آدرس بخونین :

http://www.takforums.com/showthread.php?p=153#post153

آخرین ویرایش:

Parham

Well-Known Member
خوب شما بهتر بود اگر روش بهتری میدونید آنرا در اینجا قرار میدادید و سپس منبع را سایت خودتون قرار میدادید ... تا اینکه کاربر را به سایت خودتون هدایت کنید تا بعد از اون ، با دیدن

[ میهمان گرامی برای دیدن کدها باید در سایت ثبت نام کنید ]

عضو بگیرید ... فکر نمیکنم کار صحیحی‌ باشه ...

takforums

New Member
ببینید اونجا هر چیزی تو کد باشه به همین صورت هست نه فقط همین عبارت !

Parham

Well-Known Member
به هر حال امیدوارم که مشکل این دوست عزیز پس از عضو شدن در سایت شما هم حل بشه ... ! اما بهتر بود که راه را در اینجا معرفی‌ میکردید و منبع را سایت خودتون قرار میدادید

Masoud1365

مدیر انجمن
چطوری اون بالا را چپ چین کنم.

سلام من وقتی فارسی ساز رو نصب کردم(روی وی بی) اون عکس بالای صفحه اومد سمت راست چطوری ببرمش همون سمت چپ یا اصلا از کجا باید تغیراتی روش بدم مرسی.

mizsia

Member
فکر می کنم دوستمون این رو برای راهنمایی نوشتن :

براي اين كار كافيه عبارت درون كد زير رو بعد از عبارت <head> توي همه template هايي كه مي خواين UnderLine نداشته باشه كپي كنين ! مثلا واسه صفحه اول FORUMHOME رو باز كنين و بعد از <head> عبارت درون كد زير رو كپي كنين :

کد:
 <style>
<!--
/*JavaScript Kit www.javascriptkit.com More scripts here*/
a{text-decoration:none}
//-->
</style>

mizsia

Member
با عرض معذرت که توی دو پست شد!!
اما شما دقیقا توضیح ندادین کجا این کد وارد بشه ! یا من نفهمیدم! این تگ هد که شما گفتین کجاست؟ توی کجای تمپلیت ! اصلاً این تمپلین کدومه؟ (بی زحمت زیر دیپلم بگین!)

البته اگه مجید خان هم یه توضیح بدن بد نیست ! آخه همین مجید آنلاین خودمون هم همین کار رو انجام داده...

mizsia

Member
البته! من الان دقیقاً تونستم بدون این کد بازی ها از این مسئله سر در بیارم!

کافی است تمام فیلد های Text Decoration ها را none بکنید.

البته این به این معنی هستش که دوست عزیز par_ham درست می فرمودند .

جدیدترین ارسال ها

بالا