تغییر اکشن ها در sothink swf decompiler

ferreroir

New Member
سلام

دوستان من امروز عضو شدم تا از شما بپرسم راجبه مشکلم

من به فلش آشنا هستم، اما جدیداً یک مشکلی‌ پیدا کردم که به کمک نیاز دارم،

من یک فایل بازی فلش دارم که می‌خوام تغیراتی‌ در اکشن‌ها ایجاد کنم ،مشکل اینجاست که پس از Decompile کردن فایل SWF درست اجرا نمی‌شه و خراب میشه

بنابرین تصمیم گرفتم بدون اینکه SWF رو اکسپورت به FLA کنم تغیرات رأ درونِ خود برنامهٔ SOTHINK SWF DECOMPILER 7 انجام بدم اما در این برنامهٔ من فقط می‌تونم IMAGE و SHAPE هارو تغییر بدم ولی‌ وقتی‌ رو ACTION میرم فقط می‌تونم بخونمشون نمیتونم چیزی اضافه یا کم کنم ، چیکار باید کرد که بتونم بدون اکسپورت کردن SWF تغیرات رأ اعمال کنم یا اگر برنامهٔ دیگری هست معرفی‌ کنید.

ممنون میشم سریع پاسخ بدید

Mehrdad155

کاربر فعال
درود

تا اونجا که من میدونم تو این برنامه نمیتونید ویرایش کد داشته باشید. تنها راهی که به ذهنم می رسه فقط تبدیل به fla و بردن در فلش است.
از اینکه فایل swf جدید شما درست اجرا نمیشه چیز عجیبی نیست. بازی ها با کلی class نوشته میشن که بعد از دیکامپایل شدن درست فرمان نمی دن.
البته اگر برنامه نویس ماهری باشید همه ی اینها شدنیه.و میشه کد ها را اصلاح کرد.اگر خودتون نمی تونید از افراد دیگه کمک بگیرید.

موفق باشید _ مهرداد

ferreroir

New Member
شما میتونید کمک کنید؟
موقع دوباره سازی فقط 4 تا اررور میده اما مثل قبل کار نمیکنه دیگه . اما دیدم کسی ادیت کرده و کار میکنه

من میخوام ادیت های خودم باشه و پابلیش شه

saber32

Member
دوست عزیز زمانی که swf decompiler رو نصب میکنید
یه نرم افزار دیگه swf Edit فک کنم
نصب میکنه
با اون فکر کنم کارت راه بیفته
نرم افزار هایه ادیت بدون تبدیل زیاده
یه سرچ بزنی میفهمی

ferreroir

New Member
ممنون صابر جان .
من اون برنامهٔ swf editor یک بار باز کردم همش hex بود و نمی‌شد دنبال کد‌ها گشت اصلا save هم نمیکرد ! البته دیگه نمیتونم بازش کنم سریال ناامبر می‌خواد که هرچی‌ گشتم پیدا نکردم،

یک لطفی‌ کن برنامهایی که می‌تونن بدون اکسپورت به fla , اکشن ها رو ادیت کنن و به swfجدید save کنن به من معرفی کن ، ممنون میشم.

saber32

Member
حتما
اینو یه نگاه بنداز

کد:
http://p30download.com/fa/entry/1633/software/design-graphics/flash/دانلود-sothink-swf-quicker-نرم-افزار-ویرایش-فایل-های-فلش-و-ساخت-آن/

saber32

Member
راستی دیکمپایلر های متفاوتی وجود داره
اونارو هم یه امتحانی بزن

Sonne Flash Decompiler
Sothink SWF Quicker
Flash Decompiler Gold
Flash Decompiler Expert

ferreroir

New Member
سلام.

دوستان دیگر می‌تونن راهنمایی کنن؟

من فایل رو اینجا قرار دادم .این فایل کلا ۲ فریم داره و همهٔ اکشن هاش در فایل‌های as. قرار گرفته و وقتی‌ روی دسکتاپ این SWF رأ باز کنید یک صفحهٔ سفید ولی‌ اگر توی SOTHINK SWF DECOMPILER 7 باز کنید یک LOADING می‌بینید ، من فقط می‌خوام ۲ تا از این as. هارو کمی‌ تغییر بدم . اما بعد از DECOMPILE کردن این SWF مثل اورجینال کار نمی‌کنه، و ۳-۴ تا ارور LEFTBRACE میده که من حتا این ارور هارو با // COMMENT برطرف کردم اما همچنان کار نمیکنه و هم حجم کار که ۴ مگ‌ِ به ۲.۵ مگ‌ تغییر می‌کنه و هم دیگه LOADING که باید تو SOTHINK SWF DECOMPILER نشون میداد رو دیگه نشون نمیده بعد از DECOMPILE.

لطفا دوستان اگر می‌تونن این فایل رو DECOMPILE کنن برام

http://www.activeiran.com/images/kqvq0qdh2eus5z9ztxq.zip
ممنون میشم:rose:

پیوست ها

• RE EDITED.zip
    4 مگایابت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا