تغییرات قالب!!

cross

Member
سلام
شرمنده
دوستان اگه بلدن کمک کنن لطفا
من یه قالب رو طبق گفته های هایپر فارسی کردم، اما یه مشکل اساسی
وقتی کاربر مهمان وارد میشه هیچ مشکلی نیست
اگه هم باشه حلش می کنم.
ولی مشکل اصلی اینه که وقتی عضو وارد میشه دیگه قالب مشه ساب سیلور

اگه دوستان میدونن مشکل چیه حتما کمک کنن
چون من تو پی اچ پی خیلی مبتدی ام.
آدرس سایتم هم اینه
www.eyvoool.com

hamed1297

Member
من زیادى وارد نيستم ولي توي قسمت configuration يه گزينه هست كه شما مشخص ميكنين كه اعضا اون قالب subsilverاستفاده كنن يا اين كه خودشون اون رو به دلخواه عوض كن من فكر كنم شما بتوننين با تغيير اين گزينه واسه همه قالب مورد نظرتون رو فعال کنید

bache +

Well-Known Member
در قسم پيكر بندي سيستم قالب پيشفرضو قالبي كه ميخواي بزار بعد روي بله كيليك كن كه همه مجبورند از اين الب استفاده كنند

cross

Member
bache + گفت:
در قسم پيكر بندي سيستم قالب پيشفرضو قالبي كه ميخواي بزار بعد روي بله كيليك كن كه همه مجبورند از اين الب استفاده كنند

مشکل اینه که وقتی بله رو انتخاب می کنم این مشکل وجود داره.:)
در غیر این صورت هر قالبی که انتخاب شده باشه همون میمونه.
فقط وقتی من قالب مورد نظرم رو برای همه اجبار می کنم این مشکل وجود داره.
دوستان اگر میتونید مشکلم رو حل کنید، حتما کمکم کنید
خیلی ممنون

bache +

Well-Known Member
احتماالا به خاطر چپ چين نشدنه قالبته در اين صورت شما خير و بله رو جابجا ميبيني كه بايد خيرو بزني(همون بله هست ولي چون چپ چين شده جابجا شده)

cross

Member
نه!.. نه... نه

bache + گفت:
احتماالا به خاطر چپ چين نشدنه قالبته در اين صورت شما خير و بله رو جابجا ميبيني كه بايد خيرو بزني(همون بله هست ولي چون چپ چين شده جابجا شده)
نه عزیز
مشکل از اون نیست
می گم وقتی طرف بتونه قالب مورد علاقشو انتخاب کنه.. هیچ مشکلی نیست وبا همون قالبی که " از بین قالب ها انتخاب کرده " کار می کنه.
فقط وقتی برای افراد قالب رو اجبار میکنم این مشکل پیش میاد.

siavashmusic

Active Member
حرفای دانیال رو بگیر حتما
من یادمه اون اولین کسی بود که توی فروم مجید آنلاین آموزش فارسی سازی قالب رو گداشت البته آموزش ایشون با آموزشی که هایپر عزیز گذاشته زمین تا آسمون فرق میکنه من هنوزم که هنوزه از آموزش دانیال عزیز واسه فارسی سازی قالب ها استفاده میکنم و هر جا هم که میرم اون رو آموزش میدم(البته با رعایت کپی رایت)

جدیدترین ارسال ها

بالا