تغیرات جزئی در قالب

shahzari

Member
من میخام title فروم رو عوض کنم. باید کجا برم؟!!!! نوشته های پایین صفحه از قبیل سازنده و powerd by ..... را چگونه تغییر بدم؟ منبع خوبی برای آواتار یا صورتک سراغ دارین؟

YTERROR

Active Member
برای تغییر تایتل از کنترل پنل هاست از بخش پیکربندی سیستم می تونید تایتل رو عوض کنید

برای تغییر دادن پایین فروم سازنده و .... شما باید از قالبی که برای فروم خودتون استفاده می کنید رو ادیت کنید درون فولدر تمپلیت در محلی که فرومتون و نصب کرده اید بعد انتخاب فولدری که هم نام قالبتون هست و ادیت کردن فایل Overl_Footer و بعد ذخیره تغییرات

منبع خوب برای آواتار جستجو کن زیاد معرفی شده

shahzari

Member
یه سوال دیگه. میشه انجمن هارو از چپ به راست برد؟ یعنی به یمت رایت برن؟ مثلا انجمن های من چ÷ هستتند. من میخام برن راست تا ظاهر فارسی رو حفظ کنن. این انجمن منه که با روش Hyperجون فارسی کردم.

d@nial

Well-Known Member
shahzari گفت:
یه سوال دیگه. میشه انجمن هارو از چپ به راست برد؟ یعنی به یمت رایت برن؟ مثلا انجمن های من چ÷ هستتند. من میخام برن راست تا ظاهر فارسی رو حفظ کنن. این انجمن منه که با روش Hyperجون فارسی کردم.
قالب فارسی نصب کنید، درست میشه!

YTERROR

Active Member
چش نخوری جیگر

این که الان گفتی یعنی چه ؟

شما نمونه فرومتو بزار یا یک عکس بگو منظورت چیه دانیال درست جواب داد

اگه شما م یخواهید فرومتون از چپ به راست بشه باید قالبی که فارسی می کنید رو فایلهای مثل ایندکس و ..... رو ادیت کنید تویی آموزش هایپر هست همه چیز قدم به قدم برید جلو مشکلتون حل میشه

shahzari

Member
خوب منم همین کارو کردم. اما اونیکه من میگمو فکر کنم متوجه نشدین . نمونه میزارمببین.

عصر بازی

ببین من میخام در جدول انجمن ها که اینجا اسمش ( کنسول ها) هست، انجمن بره سمت راست و آخرین ارسال ها بره چپ. فهمیدی؟
راستی زحمت بکش ثبت نام هم بکن ، ببین میفهمی اروری که میده از چیه

آخرین ویرایش:

YTERROR

Active Member
والا به نظر من شما اصلا این و فارسی نکردین فقط فایل CSS رو دستکاری کردید

این تم قبلا فارسی شده بگردی پیدا می کنی

تا جایی هم که یادمه این پوشه ادیمن داشت

بهتره به نظرم از اول شروع کنی و از روی این مقاله فارسی سازی رو انجام بدی قدم به قدم

http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=34565

shahzari

Member
منم از روی همین مقاله فارسی کردم،فقط از scroll lock برای فارسی تایپ کردن استفاده نکردم تا از همون کلید های ویندوز ایتفاده بشه . بقیه مراحل همش همونه . left رو right کردم و بر عکس و ... . اما برای اطمینان یه بار دیگه شروع میکنم . .... Hyperجان ببخشید و یه شوخی بود .

shahzari

Member
دانیال جان از شما هم عضرخواهی میکنم. .... فکر کنم فهمیدم مشکل چیه. table رو ادیت نکردم. واقعا چشم نخورم من !

YTERROR

Active Member
ان شاالله موفق باشید

تمپلتتون فری نیست و شاید بعدها به مشکل بخورید از اون لحاظ هم مواظب باشید اگر به مشکل خوردید بازم نشد بگو

shahzari

Member
از نظر فری نبودن چه مشکلی پیش میاد؟ تنمو نلرزون... یکم اذیت میکنه اما باید بهش ور برم. من کم نمیارم.

YTERROR

Active Member
این قالب 25 دلار قیمتشه البته خودمم یک پک کامل برای دانلود گزاشته بودم تویی مجید آنلاین بخش وی بی

ولی گفتم در جریان باشی البته احتمالش خیلی کمه که به مشکل بخوری چون قالبش مال سال 2003

shahzari

Member
تغیرات رو انجام دادم. یه نیگاه بنداز ببین خووبه. ممنون میشم. فقط مونده اضافه کردن عکس بریا هر انجمن که باید بشینم مقاله افزودن مقادیر..... بخونم. راستی هنوز یه مشکل اساسی مونده. اون هم عضویت هست. با اینکه روی سرور نصب کردم امما بازم ارور میده. کمکم کن.....کمـــــــــــــــــــــــــــــــــــــک

shahzari

Member
راستی با اضافه کردن کد(جاوا) بریا از بین بردن آندرلاین لینک ها میشه این کارو کرد؟ یعنی آندرلین ها از بین برن؟ اگه میشه کجا باید بریزم؟ overall ؟

جدیدترین ارسال ها

بالا