Fa تغييرپس زمينه نرم افزار

nazary2009

Member
سلام دوستان من مي خوام براي برنامه ام سه تا تصوير زمينه قراربدم كه وقتي كاربرهركدوم روتعيين كرد همون

جايگزين پس زمينه خود نرم افزاربشه وهرتصويرزمينه همراه خودش يه ابجكتي رو به نرم افزاراضافه كنه
ممنون ميشم اگه كمكم كنيد:rose:

1230456

Member
برای تغییر تصویر یک شی از دستور زیر استفاده کن:
کد:
ReplaceImage("name shay","masire tasvir")

یکه نمونه هم پیوست کردم

پیوست ها

• Media1.rar
    176 کیلوبایت · بازدیدها: 59

nazary2009

Member
بابت نمونه ممنونم دوست عزيز ميشه كاري كرد كه اين تغييرذخيره بشه ووقتي برنامه دوباره اجرا شدهمون تصويري كه انتخاب كرديم

رونشون بده درضمن من مي خوام مثلا بايه تصويرساعت انالوگ نشون بده ووقتي تصوير عوض شد ساعت ديجيتال بشه يعني هرتصويريه

وي‍زگي داشته باشه

msafiary

New Member
من به جای عکس از فلش تو پس زمینه ی پروژم استفاده کردم .برای اونا با ید چی کار کنم؟:rose:

nazary2009

Member
سلام دوستان من نمو نه ايي كه مي خواستم رو درست كردم ولي چون تصاويركل پروزه عوض ميشه نمي تونم مكان برنامه

روتغيير بدم يعني موس روهر گوشه اي ازپروژه كه ميبرم نميتونم جاي برنامه روروي دسكتاب تغييربدم

1230456

Member
سلام دوستان من نمو نه ايي كه مي خواستم رو درست كردم ولي چون تصاويركل پروزه عوض ميشه نمي تونم مكان برنامه

روتغيير بدم يعني موس روهر گوشه اي ازپروژه كه ميبرم نميتونم جاي برنامه روروي دسكتاب تغييربدم

برای انجام این کار فقط لازمه که HotSpot رو کوچک کنی مثل فایل پیوست.

پیوست ها

• Media1.rar
    176.2 کیلوبایت · بازدیدها: 39

nazary2009

Member
سلام من مي خواهم به جای عکس از فلش تو پس زمینه ی پروژم استفاده كنم ايا براي نمايش اون درسيستم هاي ديگه

بايد حتما فلش پلير نصب باشه

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
سلام من مي خواهم به جای عکس از فلش تو پس زمینه ی پروژم استفاده كنم ايا براي نمايش اون درسيستم هاي ديگه

بايد حتما فلش پلير نصب باشه

اگه فایل های SWF رو با ورژن 7 خروجی بگیرید میتونید با فعال کردن تیک Embed Flash Player Runtime موقع کامپایل کارتون رو راه بندازید و اگر کاربر روی سیستمشم فلش پلیر نداشته باشه فایل SWF نشون داده خواهد شد.

ولی با ورژن های بالا باید فلش پلیر رو دستی یا یه جور مخفی نصب کنید که میتونید برای اینکار انجمن رو سرچ کنید و نمونه های مختلفی رو گیر بیارید.

جدیدترین ارسال ها

بالا