تغير مشخصات فايل exe كه خودمون ميسازيم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
سلام
جلو جلو خودم از مدير انجمن ميخوام كه اگه مغاير قوانين بود بگه تا ادامه ندم.
حقيقتش شايد خيلي از مردم ندونن كه اصلا mmb خوردنيه يا پوشيدني ولي اگه يه سرچ توي گوگل بزنيد نود درصد ميدونن كه مثلا ريسورس هكر چيه چون ما ايرانيا اغلب عادت داريم تو كاراي ديگران سرك بكشيم البته قصدم توهين نيست بلكه واقعيتي تلخ رو دارم ميگم.
خواهشم اينه كه بگيد چرا با ريسورس هكر مشخصات فايلهاي برنامه هاي ديگه مخصوصا مشخصات برنامه سازنده قابل تغييره ولي فايلهاي exe كه با هر ورژني از mmb ميسازم و پس از تغير برنامه سازنده يا حذف مشخصات ورژن و بعدسيو كردن انو اجرا ميكنم به من ارور ميده پيغام خطا در مورد اجراي فايل exe تغيير يافته با ريسورس هكر اينه:
بعد از نوشتن آدرس فايل اضافه ميكنه كه
is not a vaild win32 application
به نظر من اين حقه يه نفره كه بخواد از زحمتي كه كشيده حفاظت كنه لااقل در برابر تازه كارها
هدف من اينه كه كسي نتونه بفهمه كه پروژه با چه برنامه اي ساخته شده فقط همين
كاري كه خيلي از شماها بلدين و من در پروژه هايي كه ساختيد ديدم
از دوستان درخواست دارم اگه خلاف قوانين بود به ايميلم جواب بفرستن يا پيغام خصوصي بذارن
باور كنيد اينجايي كه من هستم خيليها ويندوز بلد نيستند نصب كنند ولي كار با برنامه هاي هك براشون عين آب خوردنه.
ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد.

Silver Soft

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
کار قانونی برای اینکه نفهمند برنامتون با چی نوشته شده این هست که ورژن قانونی بیلدر رو خریداری کنید .
در ضمن ریسورس هکر از اسمش معلومه که تو ریسورس فایل یک برنامه دست میبره ، فایل های اجرایی بیلدر که ریسورس ندارن .

ali guard

Member
سوال سما در اين سايت جوابش ممنوع هست جون من قبلا اموزشى تغيراتى كامل مشخساتى فايل هاى ام ام بى دادم ولى من نفهمديم غير از قوانين هست

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا