تعییین قیمت برای این سایت فلش(قابل فروش)

msm668

New Member
سلام دوستان خسته نباشید
میخواستم ببینم این قالب سایت فلش چند می ارزه و حدود قیمتش چنده؟؟؟:rose:
سرعت بارگزاری خوبی داره وتمام فارسی .به همراه سورس کد ها و کلاس های برای فارسی سازی
کل قالب رو میخوام بفروشم در هیچ سایتی استفاده نشده .سرعت لود خوبی داره .
http://onlymsm.ir/flash/index.html
به حداقل قیمت
[email protected]

mohammad.sub7

کاربر فعال
کار بدی نیست البته اگه کامل خودتون انجام داده باشید و تمپلیت نباشه.

اما چیزی که اذیت میکنه نبودن ماسک هست تو قسمت های متنی اسکرول که میاد پایین ماسک نداره از باکس تیره رنگ زده بیرون

1 نکته دیگه هم سرعتش خیلی بالا نیست من 512 adsl دارم زیاد سرعتش خوب نبود!!

آخرین ویرایش:

msm668

New Member
مرسی رفیق از پاسخت .سرعت اولش بیشتر واسه موزیکی که گذاشتم هست .اونو بردارم .خیلی سیک میاد
یه قیمت میگید با این تفاصل ؟؟من تو نرخ نیستم زیاد

mohammad.sub7

کاربر فعال
مرسی رفیق از پاسخت .سرعت اولش بیشتر واسه موزیکی که گذاشتم هست .اونو بردارم .خیلی سیک میاد
یه قیمت میگید با این تفاصل ؟؟من تو نرخ نیستم زیاد

---------------------------------------
اول اینکه پیشنهاد میکنم ماسک بزارید اون مشکل رو حل کنید

راجع به قیمت راستش نمیشه چیزی گفت تو این زمونه طرف 1 سایت داینامیک رو میفروشه 100 هزارتومان بازار

کار رو به هم میریزه از طرفی یه شرکت دیگه میگه سایت شبیه همون 100 تومنی رو 1 میلیون. واقعاً نرخ ها متفاوت هستش

اما نکته ای که هست پایین گفتن قیمت باعث خراب شدن بازار میشه باید 1 قیمتی گفت که بازار کار خراب نشه و

البته منصفانه هم باشه نه زیاد نه کم.

msm668

New Member
اون مشکل رو تو لوکال حل کردم اپ نکرم.منم با نظرت موافقم البته قیمت تو سایت های غیر فلش چه استاتیک و چه داینامیک نسبتا معلومه .ولی فلش یه خورده مشکله.من یه سایت رو دیدم که سطح کاریش در حد فوق العاده اماتور و ضایع بود طرف 400 داده بود فقط چون اسم فلش روش بوده .
کسی اگه مایل بود میفرشم .ولی مفت نه .قیمتی که به وقتم بیارزه .

Order Design

New Member
your sample

کار بدی نیست البته اگه کامل خودتون انجام داده باشید و تمپلیت نباشه.

اما چیزی که اذیت میکنه نبودن ماسک هست تو قسمت های متنی اسکرول که میاد پایین ماسک نداره از باکس تیره رنگ زده بیرون

1 نکته دیگه هم سرعتش خیلی بالا نیست من 512 adsl دارم زیاد سرعتش خوب نبود!!

your sample?

massoudn

کاربر فعال
برای فارسی سازی و تغییر محتوا 100 تا 200 هزار تومان،
اگر طرح را خودتان طراحی و برنامه نویسی کرده بودید، می توانستید از 700 به بالا برای زحمت و وقتی که برای آن صرف شده تعرفه مشخص نمائید.

جدیدترین ارسال ها

بالا