تعیین قیمت برای نرم افزار تبلیغاتی که ساختم

rasool_jelve

Active Member
سلام به همه دویستان و اساتید عزیز
من برای یه شرکت نرم افزار تبلیغاتی ساختمکه به سه زبان هست یعنی منوهاش به سه زبان هستش عربی و انگلیسی و عربی

بخشهایی که براش قرار دادم
پخش فیلم باسه زبان:که ÷لیرش قابلیت فول اسکرین شدن داره و برگشتن به حالت قبل

بخش در باره ما که یه فایل فلش کوچیک هست که قابلیت زوم کردن داره ودرگ کردن
قسمت تماس با ما
قسمت محصولات
فقط تصاویر فارسیش رو گذاشتم چون عربیش هم به همین شکله ولی کدهاش رو تغییر دادم
و قسمت افتخارات
attachment.php
attachment.php
attachment.php
attachment.php
attachment.php

ظاهرش سادست چون زیاد پول بده نیست ول کدهاش رو کار کردم
بعضیهای میگن توافقیه ولی باید یه قیمت اکثری و حداقلی باشه تا بینش روانتخاب کرد نسبت به مکان هم نظر بدینمثلا تو تهران چطور و تو اصفهان چطور و یه فیمت پایه هم بگید که همکاران کار میکنند+
ممنون از راهنماییتون

من خودم گفتم سیصد هزار تومان ممنون میشم راهنمایی کنید تخصص گرافیکه ولی به خاطر علاقه زیاد به برنامه نویسی وارد مولتی مدیا هم شدم این اولین کارم هست
راستی آیا برنامه ای هم هست که بتونم فایل هام رو قفل کنم منظورم اینه که فایل باشه و لی بدون نرم افزار اجرا نشه یا ایکون فیلم باشه ولی یه فایل از نوعدیگه بشه ممنون از پاسختون

پیوست ها

• safe asli crop.jpg
    safe asli crop.jpg
    107.6 کیلوبایت · بازدیدها: 47
  • safe asli crop2.jpg
    safe asli crop2.jpg
    67.8 کیلوبایت · بازدیدها: 44
  • filmha crop.jpg
    filmha crop.jpg
    52.2 کیلوبایت · بازدیدها: 45
  • محصولان.jpg
    محصولان.jpg
    50.2 کیلوبایت · بازدیدها: 44
  • افتخارت.jpg
    افتخارت.jpg
    50 کیلوبایت · بازدیدها: 43

KITM.Hamid

New Member
جهت حفاظت از فایل ها:
برنامه The Enigma Protector جزو قویترین نرم افزارهای مخصوص به این کار است؛ یک نرم افزار قوی با امکانات بسیار زیاد در عین حال بسیار ساده. (از نظر کار کردن باهاش)
جهت حفاظت سورس ها:
با توجه به اینکه فایل های MMB به راحت ترین شکل ممکن ریسورس میشن و شخص میتونه به راحتی تمام کدهای شمارو مشاهده کنه و تغییر بده، چناچه مایلید کسی به سورس های شما دسترسی پیدا نکند (در این انجمن) پلاگین آریانا به عنوان بهترین راهکار معرفی شده است که باید به شخص سازنده ایمیل بزنید.

rasool_jelve

Active Member
قیمت

جهت حفاظت از فایل ها:
برنامه The Enigma Protector جزو قویترین نرم افزارهای مخصوص به این کار است؛ یک نرم افزار قوی با امکانات بسیار زیاد در عین حال بسیار ساده. (از نظر کار کردن باهاش)
جهت حفاظت سورس ها:
با توجه به اینکه فایل های MMB به راحت ترین شکل ممکن ریسورس میشن و شخص میتونه به راحتی تمام کدهای شمارو مشاهده کنه و تغییر بده، چناچه مایلید کسی به سورس های شما دسترسی پیدا نکند (در این انجمن) پلاگین آریانا به عنوان بهترین راهکار معرفی شده است که باید به شخص سازنده ایمیل بزنید.

سلام
ممنون از راهنمایی فوق العاده شما

قیمت رو برام نگفتین که چقدر بگم

rasool_jelve

Active Member
سلام به همه دوستان و اساتید عزیز

یعنی کسی نیست به من بگه این نرم افزار تبلیغاتی که ساختم رو قیمتش رو به مشتری چند بگم می خام خدای نکرده زیاد نگم که پولش حروم بشه و نه کم بگم که به ضرر خودم بشه

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
نمیخوام با این نظرم شما رو نامید کنم ولی این چیزی که ساختین در حدی نیست که بنظرم بشه براش نظری داد

rasool_jelve

Active Member
نمیخوام با این نظرم شما رو نامید کنم ولی این چیزی که ساختین در حدی نیست که بنظرم بشه براش نظری داد

سلام ممنون از پاسخت
گفتم که طرف هزینه زیادی نمیخاد بکنه من هم در همین حد براش کار کردم ولی نمیدونم چقد ازش بگیرم خود سفارش دهنده در همین حد خواسته چقدر ازش بگیرم خوبه
ممنون از پاسخت

Singular

Active Member
سلام ممنون از پاسخت
گفتم که طرف هزینه زیادی نمیخاد بکنه من هم در همین حد براش کار کردم ولی نمیدونم چقد ازش بگیرم خود سفارش دهنده در همین حد خواسته چقدر ازش بگیرم خوبه
ممنون از پاسخت

30 ...40 تومن بگیر ..نهایت 50 تومن

mohammad.sub7

کاربر فعال
میتونستی رو گرافیک کار بیشتر وقت بزاری، حد اقل چند تا صفحه گرافیکی از تو سایت خارجی پیدا میکردی!! اون موقع زحمتی ک گذاشتی پای بیلدر هم از بین نمیرفت و ارزش داشت سیصد به بالا ک میگی. ب نظرم ازشون وقت بگیر روش کار کن مخصوصا رو گرافیک و دکمه

amin2dpr

Well-Known Member
آقا محمد راست میگن، خود من به شخصه طراحی اهمیت بالایی میدم و گرافیک می تونه عاملی فریبنده ای باشه!!!!
سعی کن وقت بگیری و رو گرافیکش کار کنی تا کار بهتری ارائه بدی تا تبلیغ کار خودتم بشه
کارت خوب باشه بستگی به شخص و مکانی که داری خدمات میدی بین 100 تا 200 میشه قیمت داد

rasool_jelve

Active Member
میتونستی رو گرافیک کار بیشتر وقت بزاری، حد اقل چند تا صفحه گرافیکی از تو سایت خارجی پیدا میکردی!! اون موقع زحمتی ک گذاشتی پای بیلدر هم از بین نمیرفت و ارزش داشت سیصد به بالا ک میگی. ب نظرم ازشون وقت بگیر روش کار کن مخصوصا رو گرافیک و دکمه

سلام
ممنون از پاسخت
یعنی این که رو کدش کار کردم وبراش اسلایدر درگ کردن درونش گذاشتم و پلیر و این حرفا همش 50 تومان ارزش داره زمانی که برای کدهاش گذاشتم
ارزشش کمتر از گرافیکشه
یعنی اگه گرافیک خوب باشه و کد نویسی قیمتش بیشتر میشه

قبل از این که این کار روشروع کنم رفتم توی چند سایت که ببینم بر چه مبنایی قسمت هار و میدن نوشته صفحات استاتیک و داینامیک انیمشن دار
گرافیک بالا گرافیک پایین کلا همه چیزارو تقسیم بندی کرده بود

این کار رو با نوشته ها و توضیحات اونها تطبیق دادم بین 300تا چهار صد می شد

آخه یه پاورپوینت ساده رو بیش از این میگیرن
من از این به بعد مشتری خودتونم چون کار رو میگیرم و به شما میدم

rasool_jelve

Active Member
سلام دوباره

برای فلش فایلهای
آماده زیادی هست آیا برای مولتی مدیا بیلدر فایلهای آماده موجود هست نه اونایی که تو خودم نرم افزار در هنگامنصب گذاشته شده آماده که برای دانلود باشه
ممنون از پاسختون

amin2dpr

Well-Known Member
یعنی این که رو کدش کار کردم وبراش اسلایدر درگ کردن درونش گذاشتم و پلیر و این حرفا همش 50 تومان ارزش داره زمانی که برای کدهاش گذاشتم
ارزشش کمتر از گرافیکشه

آقا محمد نظرشون که دادن درسته
اینجا ایرانه و کار کردن، شهر به شهر و محل با محل فرق داره، کار شما وقتی چشم نواز نباشه کار به خودی خود گم میشه، جدای از اینکه کاری که شما درست کردین شاخصه خاص و جدیدی نداره که کلی وقت برای کد نویسیش گذاشته باشی جز اینکه شاید کمی در کد نویسی ضعیف بوده باشید. (امیدوارم فقط ناراحت نشید)
پس اگه گرافیک کار خوب و قابل قبول باشه ارزش کارو بالا میبره (صفحه اسپلش واسه شروع که نام شرکت باشه.تم حتی ساده و...)
بزار طرفت بدونه تو وقت گذاشتی
واسه قیمت هم به عنوان مثال شغل خود من جوریه که وقتی کارفرما با من تماس بگیره و بخواد نرخ قیمیت ازم بگیره اینطوری قیمت میدم:
اولین کارفرما: آقا یه سیستم میخوام برای برنامم .... چقدر میشه؟ ج: 200 هزار تومن
حالا اگه طرف اینطوری بهم بگه:
دومین کار فرما: آقا یه سیستم می خوام اکازیون، عالی واسه .... چقدر میشه؟ ج: 800 هزار تومن

همین گفتن اکازیون و عالی و بسته به ارگان و شرکتی که بهش وابستس قیمتو 4 برابر و در بعضی مواقع بیشتر هم میکنه
واسه همین گفتم 100 تا 200 ولی کل کارتم باید اکازیون باشه!!
بهت پیشنهاد می کنم اگه با فتوشاپ کار میکنی یه طرح لایه باز برای برنامه های خودت در نظر بگیر یه جور متریال خاص برای طراحی گرافیکی برنامه هات که اینطوری وقت کم تری هم ازت بگیره
موفق باشی

جدیدترین ارسال ها

بالا