تعویض متن قوانین ثبت نام

dizgah

New Member
سلام خدمت دوستان
میخواستم بدونم چطوری میتونم اون قسمت پیشفرض قوانین را در phpbb3 عوض کنم و قوانین خودم را برای ثبت نام کاربران توش قرار بدم؟
منظورم عکس زیره

2ntjqf9.jpg

lمشکل دومم هم اینه که من انجمن هایی را که درست میکنم نشون نمیده در صورتی که انجمنها را تو صفحه اول ساختم

ممنون میشم جواب بدین
با تشکر

dizgah

New Member
بسم هو
ممنون که جواب دادین ولی میشه کاملتر بگین؟
قبل از نصب باید فایل زبان را ویرایش کنم یا بعد از نصب؟
اگه قبل از نصب باید این کارو بکنم کدوم فایل ؟ آخه کلی فایله
و اگه بعد از نصب و از طریق کنترل پنل مدیریت باید این کارو بکنم باید از کجا انجامش بدم؟
اگه کامل بگین ممنون میشم
راستی در مورد مشکل دومم نظری ندارین؟
آخه هرچی انجمن میسازم تو صفحه اول فقط همون first category را نشون میده و بقیه را که ساختم را نشون نمیده
بازم ممنون

به نام خدا
خواهش می کنم انجام وظیفه هست :mrgreen:
شما فایل ucp.php را که در فولدر language و در یکی از فولدر های (fa اگر زبان شما فارسی هست یا en اگر زبان شما انگلیسی هست ) را ویرایش کنید. که این متن از خط 40 شروع می شود. اگر باز هم نتونستید بگید تا خودم براتون متن مورد نظرتون رو قرار بدم.
در مورد مشکل دوم هم باید بگم ببخشید چون پایین عکس بود ندیدم و راه حل اون هم اینه :
شما باید موقعی که یه انجمن جدید ایجاد می کنید یا یک انجمن رو ویرایش می کنید در قسمت سطوح دسترسی یک لیست وجود دارد که بهتر هست اون رو از کپی نکردن سطوح دسترسی به your first forum تغییر بدید بعد دیده می شود. می توانید سطوح دسترسی هم تنظیم کنید ولی این راه ساده تر هست.
اگه بازم مشکلی داشتید همینجا اعلام کنید.:roll:

یا حق !

dizgah

New Member
بسم هو
ممنون دوست من واقعا دستتون درد نکنه مشکلم حل شد فقط نمیدونم چطور ازتون تشکر بکنم
واقعا دستتون درد نکنه
موفق باشید
N_aggressive%20(17).gif

جدیدترین ارسال ها

بالا