تعرفه های عجیب

سلام دوستان
حتما یک سری به این سایت بزنید سایت ایرانی هست و در قسمت تیزر های تبلیغات یاون تعرفه ها ش رو ببینید
آیا این تعرفه هایی که دادن از لحظ عقلی مناسب هست من که توش موندم سر سام اوره ببینید و نظرتنرو به من بگید
نام سایت www.rotomation.ir
وقتی سایت باز شد برید تو منوی تبلیغات و زیر منوی تعرفه ها نمونه کار هاون هم هست
البته شما میتونید دو کلمه فارسی اندیشه پارسی رو هم بزنید پیدا میشه
خوب حتما نظراتتون رو بگید
چون من خودم در زمینه تیزر همچین چیزایی رو میتونم بسازم اما نه با این قیمت ها مثلا یک ثانیه فیلم رئال رو میگه
350000هزار تومان اخه هچین چیزی شدنی
فانتزی و رئالش دیگه بدتر
البته این شرکت توی زمینه های دیگه ای هم کار میکنه مثل طراحی سایت و نمیدونم محیطی
همچین تبلیغی رو من اگه میخاستم بساز یک ثانیش رو خیلی که بالا قیمت بدم 100000هزارتومان چون نظرم اینه که مشتری میترکه و فرار میکنه مثلا موشن گرافیک رو نوشته 170000هزارتومان
خود شما دوستان یه موشن گرافیک دو بعدی بخاین بسازین مثلا یه پروانه از سمت راست بره سمت چپ با مخلفاتش
که حدود 2 ساعت ساخش بیشتر کار نمیبره ثانیه ای 170000هزار تومان پول میگیرید
حتما من رو رانمائی کیند در مورد این نرخ ها ایا همچین چیزی با عقل جور در میاد

آخرین ویرایش:

BENgraph

Member
تیزر

سلام دوستان
حتما یک سری به این سایت بزنید سایت ایرانی هست و در قسمت تیزر های تبلیغات یاون تعرفه ها ش رو ببینید
آیا این تعرفه هایی که دادن از لحظ عقلی مناسب هست من که توش موندم سر سام اوره ببینید و نظرتنرو به من بگید
نام سایت www.rotomation.ir
وقتی سایت باز شد برید تو منوی تبلیغات و زیر منوی تعرفه ها نمونه کار هاون هم هست
البته شما میتونید دو کلمه فارسی اندیشه پارسی رو هم بزنید پیدا میشه
خوب حتما نظراتتون رو بگید
چون من خودم در زمینه تیزر همچین چیزایی رو میتونم بسازم اما نه با این قیمت ها مثلا یک ثانیه فیلم رئال رو میگه
350000هزار تومان اخه هچین چیزی شدنی
فانتزی و رئالش دیگه بدتر
البته این شرکت توی زمینه های دیگه ای هم کار میکنه مثل طراحی سایت و نمیدونم محیطی
همچین تبلیغی رو من اگه میخاستم بساز یک ثانیش رو خیلی که بالا قیمت بدم 100000هزارتومان چون نظرم اینه که مشتری میترکه و فرار میکنه مثلا موشن گرافیک رو نوشته 170000هزارتومان
خود شما دوستان یه موشن گرافیک دو بعدی بخاین بسازین مثلا یه پروانه از سمت راست بره سمت چپ با مخلفاتش
که حدود 2 ساعت ساخش بیشتر کار نمیبره ثانیه ای 170000هزار تومان پول میگیرید
حتما من رو رانمائی کیند در مورد این نرخ ها ایا همچین چیزی با عقل جور در میاد

اول که آقا شما چقدر سوال مالی داری :green: ؟!!!!!!!!!!!! بابا جان یه روز کفشاتو بپوش از پای این سیستم بکن (میدونم خیلی سخته :green: ، همدردیم ) برو یه دو تا شرکت تبلیغاتی و سینمایی تو شهرتون و بگو میخوام تیزر بسازم ! و همه کارائی رو که می خوای بزبون مشتری (نری مهندسی حرف بزنی یه وخ :wink: ) و قیمت بگیر ببین قیمت شهرتون چه جوریاست ... این یک

دو اینکه آقا جان من و شما میدونیم دوساعته کارش یه مدیر مثلا مالی فلان کارخونه باقالی سازی که نمی دونه :green: !!! نزنین کار رو خراب کنید تو رو خدا (یعنی این تازه کارا مصیبتن به خدا :-? منظورم شما نیستی کلی میگم ) یه خورده واسه خودتون و کارتون و تخصصتون ارزش قایل بشین !!! این دو

سوما اون شرکت 1- مجوز رسمی داره 2- تجهیزات حرفه ای داره (دوربین اچ.دی و .... ) 3- بصورت تیمی و گروهی کار میکنه (شما خودتو بکشی بازم کارت میشه سلیقه ای و پر از ایراد اما تو یه کار گروهی که هرکس یه مسئولیت حرفه ای داره هم ایراد ها کمتره هم نتیجه کارها بهتر ) 4- اون شرکت در جامعه اعتبار کاری و سابقه کار مفید داره ، و از همه مهمتر پارتی واسه کار گرفتن ( بدون پارتی گمون نکنم تو این کشور بتونید کار تیزرو ... بگیرید ) چون اینقدر بازار مافیاییه که فکرشم نمی تونید بکنید :-?

همچین تبلیغی رو من اگه میخاستم بساز یک ثانیش رو خیلی که بالا قیمت بدم 100000هزارتومان چون نظرم اینه که مشتری میترکه و فرار میکنه

آقا شما بیا مجانی بزن اصلا تا مشتری کم باد هم نشه :green: (بخدا وجهه ش خیلی بهتر از زیر قیمت زدنه ) فکر مشتری هم نباش دوست من خواهشا ... همین کاراس که بازار کار رو کرده جهنم ! شما فکر می کنید روزی هزار تا تیزر ریخته تو بازار ؟؟؟ خیلی خیلی هنر بکنی با پارتی و دوندگی هزار جور چپ و راست شدن بتونی سالی یکی دو تا بسازی ... حالا میل خودته میخوای با سالی 200 هزار تومن زندگی کنی یا ...
اولا کار حرفه ای فقط تولید نیست ، زمانبندی و مشاوره و تخصص تبلیغات از تیزر درست کردن خیلی سخت تر و مهمتره ، مشتریهای اینچنینی عموما از پشت کوه نمیان (با هزار تا شرکت قبل شما کار کردن ) شما بکی ف اون .... ، دانش تبلیغات هم چیزی نیست که با کتاب خوندن بدست بیارید !

یه خورده واقع بین باشید ، فکر نکنید با دو تا تصویر ساختن دیگه حالا .... با این وضعیت حتی اگه ثانیه ای 50 هزار تومن هم بزنی کار گیر نمیارید هیچ کار نفر بعدی رو هم که بفرض تخصص هم داره رو خراب می کنید د:rose:

و دو تا نکته مهم :

1- تو ایران کار خوب کردن یعنی پارتی ... بقیش حمالیه واسه بقیه !!
2- جون عزیزت اینقدر تو تاپیک های مختلف پست مشابه نزن !! یه جا بزنی بسه اگه کسی بخواد جواب بده میده اگرم نه تو هزار تا تاپیکم بزنی کسی جواب نمیده (صاحب که نداره اینجا :mad: ) ....

imanbaraty

کاربر متخصص افتر افکتز
یک مثال بزنم

یک بازیکن فوتبال چه در ایران چه در سطح جهانی یک میلیارد پول ( تومان یا دلار ) بابت یک سال میگیره
شاید فرد یا افراد دیگه هم باشه که خیلی خیلی از این بازیکن بهتر باشن اما نتونستن وارد لیگ و وارد فوتبال بشن
و مدام میگن فلان بازیکن یک میلیارد ارزش نداره و مثلا من سرتر از اون بازیکن هستم
من اگه وارد فوتبال می شدم چنان بودم و چنین بودم و ......
اما حقیقت اینه که یک میلیارد گرفته شده
( اونم به خاطر خیلی مسائل حرفه ای هست که اصلا خیلی ها خبر ندارن
که پشت قضیه چی هست .. چرا یک میلیارد داده شده !!!!
چرا یک میلیارد پول بی زبون به بازیکنی که حتی سواد خوندن و نوشتن نداره داده شده
مسائل پشت پرده و مسائل ریزی وجود داره که آگاهی از اونها مهمه
چه در سطح بین المللی چه در سطح همین ایران )
.
حالا بر میگردم به بحث خودمون
شروع کننده تاپیک میگه من فلان کار رو با 100000 هزارتومان می زنم
خب بزنید
شاید شما نتونید بابت کار پول بگیرید
کسانی که حرفه ای هستن و ارزش کار خودشون رو می دونن بابت همین کار شاید پول میلیونی بگیرن
.
در ضمن انتخاب مشتری هم خیلی خیلی مهمه
شروع کننده تاپیک میگه مشتری با 100000 تومن
میترکه و فرار میکنه
این مشتری رو کی انتخاب کرده ؟
من شخصا با چنین مشتری سعی می کنم اصلا برخورد نداشته باشم
.

سوئ تفاهم

سلا به دوستان خوبم
خوب درد من هم میمنه همش نشستم پای این سیستم و از تهرفه ها خبر ندارم این هم به خاطر این تو این تایپیک و توی اون تایپیک این بحث رو راه انداختک که کسی ج.اب درست و درمون میده
و مسئله اصلی اینه که من از هودم میترسم چون تعرفه ها رو نمیدونم و روش تعرفه دادن هم به ضرر خودم کار میکنم هم بازار و به بدبختی می ندازم
مثلا یه مشتری میاد میگه من این تیزر رو دارم و من قیمت مثلا بالا و ناسب میدم می گه برو بابا من یه شرکت میشناسم یک صدم این قیمت رو میده
یا بر عکس یه قیمت پایین میدم مشتری پیش خودش میگخ اگه این کارش خوب بود این قدر قیمت رو پایین نمیداد
قبلا من نظرات مختلفی رو در مورد تعرفه می دیدم
کی میگفت من به ریخت مشتری نگاه میکنم و قیمت میدم مثلا همون تیزری که دو ساعت کار میبره به مشتری معمولی مثلا صد هزارتومان میگم یه یه مشتری که سر و ضعش بهتره یک میلیون میگم
و مسئله ممهمتر این که بعضی شرکتا در و دکان برای خودشون باز کردن و میخان با یخ سری مثلا تجملات مثل این که میان نمی دونم اتاق شاوره میگذارن دکوراسیون اون چنانی میگذارن و پول هنگفت میگیرن و دقیقا باز دهی کارشون مثل همون کسی هست که شرکت تیزر سازیش معمولیه

یا یکی میگفت چه مشتری پول دار باشه چه نباشه من قیمتم بالاست و خیلی نظرای دیگه من دچار سر در گمی میشدم
مشکل اصلی من این که نرمال و اصل قیمت دادن رو نمیدونم که خودم تخمین بزنم که کسی تا حالا در این زمینه جواب درستی به من نداده

Iverson

Active Member
برادر خودم تهران با گروه تبلیغاتی سیب که مدیریتش آقای مزدک میرزایی است کار میکرد یکسالی....خود آقای مزدک میرزایی ایمیلی برای برادرم فرستاتند که (یک شرکتی قرار بود با این شرکت تازه کار همکاری کند) باور کنید تعرفه انیمیشن تبلیغاتی شرکت رو میدیدید و قیمت تیراژ هزار تا dvd، باورتون نیمشد......
این کار هم خلاقیت میخواد.....تو این هتر تونستی خلاقیت داشته باشی از اندرو کرومر هم بیشتر قبولت دارند.....

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
من فقط یک چیز میگم همیشه روش خودم همین بوده

شما باید ببینی چقدر برای وقتت ارزش قائلی یکی ممکن هر دقیقه وقتش خیلی بیشتر از اینها با ارزش باشه یکی نه

BENgraph

Member
آخرین جواب

سلا به دوستان خوبم
خوب درد من هم میمنه همش نشستم پای این سیستم و از تهرفه ها خبر ندارم این هم به خاطر این تو این تایپیک و توی اون تایپیک این بحث رو راه انداختک که کسی ج.اب درست و درمون میده
و مسئله اصلی اینه که من از هودم میترسم چون تعرفه ها رو نمیدونم و روش تعرفه دادن هم به ضرر خودم کار میکنم هم بازار و به بدبختی می ندازم
مثلا یه مشتری میاد میگه من این تیزر رو دارم و من قیمت مثلا بالا و ناسب میدم می گه برو بابا من یه شرکت میشناسم یک صدم این قیمت رو میده
یا بر عکس یه قیمت پایین میدم مشتری پیش خودش میگخ اگه این کارش خوب بود این قدر قیمت رو پایین نمیداد
قبلا من نظرات مختلفی رو در مورد تعرفه می دیدم
کی میگفت من به ریخت مشتری نگاه میکنم و قیمت میدم مثلا همون تیزری که دو ساعت کار میبره به مشتری معمولی مثلا صد هزارتومان میگم یه یه مشتری که سر و ضعش بهتره یک میلیون میگم
و مسئله ممهمتر این که بعضی شرکتا در و دکان برای خودشون باز کردن و میخان با یخ سری مثلا تجملات مثل این که میان نمی دونم اتاق شاوره میگذارن دکوراسیون اون چنانی میگذارن و پول هنگفت میگیرن و دقیقا باز دهی کارشون مثل همون کسی هست که شرکت تیزر سازیش معمولیه

یا یکی میگفت چه مشتری پول دار باشه چه نباشه من قیمتم بالاست و خیلی نظرای دیگه من دچار سر در گمی میشدم
مشکل اصلی من این که نرمال و اصل قیمت دادن رو نمیدونم که خودم تخمین بزنم که کسی تا حالا در این زمینه جواب درستی به من نداده

شما یه کار کن ... یه استاندارد برای خودت تعریف کن (نه ضعیف نه قوی یه چیز متوسط)

بعد ببین این کار استاندارد رو تو چه بازه زمانی می تونی تحویل بدیو چقدر برات خرج داره ...

بعد یه نمونه کار بزن

- نمونه رو ببر یکی دو تا شرکت نشون بده ببین با چه قیمتی و طی چه مدت میزنن ( نزخ بازار دستت بیاد ) آخرش باید بری بیرون :green:

- حالا حساب کن دیگه ... :paint:
این فرمول منه (درآمد زیاد نیست ولی متناسبه) :
استاندارد بالا و خاص ، تبلیغات خاص ، خدمات نسبتا کامل + چند تا خلاقیت تو کار
مشتری کم (نه جواز دادم نه دفتر کار) مرکز کارم تهرانه اما از کرمان (شهر خودمم) مشتری دارم . (کار عروسی هم بدم میاد نمی زنم والا الان درآمدم ده برابر بود :green: نه شوخی کردم نهایت دو برابر !!)

اولین

شما دوست خوبم
اولین مشتریت را چ جوری دست و پا کردی منظورم بهترین مشترین نیست اولین باری که تونستی مشتری گیر بیاری
دوم ا ین که شما میگی محل سکونتم کرمان هست و به من سفارش میکنی برم چند تا شرکت و نمون کارم رو نشان بدم خوب شما از کرمان شروع کردی چطوری تهران مشتری پیدا کردی

BENgraph

Member
Q

شما دوست خوبم
اولین مشتریت را چ جوری دست و پا کردی منظورم بهترین مشترین نیست اولین باری که تونستی مشتری گیر بیاری
دوم ا ین که شما میگی محل سکونتم کرمان هست و به من سفارش میکنی برم چند تا شرکت و نمون کارم رو نشان بدم خوب شما از کرمان شروع کردی چطوری تهران مشتری پیدا کردی

نه دیگه نگرفتی چی گفتم ، نگفتم نمونه کارتو ببری !! گفتم برو طبق نمونه کاری که زدی بهشون سفارش بده (عین یه مشتری) ببین چند برات میزننتا قیمت بازار دستت بیاد ، خودتم جابزن مثلا مسئول روابط عمومی اداره فلان شهرستان فلان جا :green:

.........................

بنده رو بی خیال شو !! من یه زمانی بازاریاب دستمال کاغذی بودم تهران ، پدرم در اومده رسیدم به اینجا ... ولش کن ، یه پیشنهاد دادم تو اون تاپیک همسایه ، نظرتو بهمبگو

sabalangraphic

کار بر متخصص افتر افکتز
سلام
به نظر من(نظر کاملا شخصی)هر کس(هر ایده و خروجی)قیمت خودش رو داره
به نظر من این قیمت ها مناسب هستش،الان مورد خطابم دوست عزیزی هست که تاپیک را شروع کردن
حتما شما دوست عزیز مدت زمان زیادی نیست وارد این بحث شده اید یا دفعات قرارداد بستنتون کم بوده
خیلی از ماها که داریم این کارو میکنیم به صورت انفرادی هست و این مساله باعث میشه فکر کنیم هزینه ها فقط شامل نشستن و ساختن کار هست
توی کار گروهی هزینه های تولید یک اثر خیلی بیشتر از تصورات من و شماست
در نهایت زیاد تعجب نکنید دوست من،یه کم بیشتر جست و جو کنید این مسائل واستون عادی تر میشه

mooli63

کاربر فعال انجمن فیلمسازی
واقعا برای این پست متاسفم. این جور پستها ضربه زدن به کار تبلیغاته. عزیز من رفتن یه پروانه به چپ و راست الان کار 2 ساعته . ولی شما وقت و جوونیتو گذاشتی تا این نرم افزار رو یاد بگیری هزینه ی این وقت خیلی بیشتر از 100 هزار و 200 هزاره. مگه یه جراح قلب که برای یک عمل 2 ساعته 8 میلیون میگیره کسی حرفی می زنه. چون زندگیشو گذاشته برای همین 2 ساعت کاری که یاد گرفته. شما همون حرکت پروانه رو بده کسی که ادیت نمی دونه ببین چقدر باید وقت بزاره برای 300 یا 400 تومان. نمی دونم چرا بعضی وقتها خودمون علیه خودمون پست می زنیم.

hdnsoft

Well-Known Member
سلام
این مشکل در بقیه انجمن ها هم به چشم میخوره
مثلن دوستانمون در انجمن مالتی مدیا هم همین مشکل رو دارن
یعنی قیمت گذاری و اینا
اونجا هم همشه بحث سر قیمت نهایی پروژه است و این که واقعن باید به اندازه زحمتی که میکشیم پول بگیریم ؟ یا به اندازه ای که مشتری کشش داره
پیشنهاد میکنم یک پست واحد بزنین و از همه دعوت کنیم چه طراح چه انیمشن کار چه برنامه نویس خلاصه همه بیان و نطر بدن که واقعن این تعرفه های نجومی بعضی ها درسته یا این نرخ های پایین بعضی دیگه ؟

جدیدترین ارسال ها

بالا