تعرفه های صفحات فلش

Peyman_MD

Member
دوستان محترم فلش کار که تو این کار مو سفید کردن و استادن.
لطف کنین توضیح مفصلی راجع به تعیین نرخ صفحات فول فلش و یا حتی انیمیشن یا بنر تبلیغاتی و...بدین.

در واقع چطور باید محاسبه کرد که بابت یه کار چقد باید مزد گرفت؟

آیا هر کی هرکیه؟ آیا ترکیب بندی رنگ. قالب گرافیکی.جذابیت انیمیشن و ... بیش از همه مهمه؟
یا به کار بردن اکشن اسکریپت و ترکیب برنامه نویسی داینامیک مثل Php و یا بانکهای اطلاعاتی با اون مهمتره؟
یا هر دو به یه اندازه مهمه؟ میخوام بدونم حرف اول رو تو حرفه ای بودن کدوم میزنه؟و نرخ رو محور کدوم یکی میچرخه؟(البته میدونم همش مهمه.میگم کدوم اولویت داره؟)

و لطفا" بگین نرخها از چند شروع میشه تا چند.و اگر سایتی به عنوان نمونه دارین لطف کنین لینکشو بذارین و بگین چند بابتش گرفتین.

در آخر تشکر پیشاپیش...

macroflash

Active Member
1. Programming PHP, Action , And .....
2.Data Base
3.........( Example 450 ) KB
4.Graphic's Animation And....
قیمت ها هیچ حد و مرزی ندارند و در حقیقت توافقی و بستگی به کار شما و موارد بالا را دارد

amir_s

Active Member
بستگی به کار شما داره ! اگر برنامه نویسی میکنید ... اول از همه برنامه نویسیش ! اگر انیمیشن .... کیفیت و وقتی که کار برده ... و ایده کار !
اگر برای وب کار میکنید حجم هم خیلی مهمه !

همین !

Peyman_MD

Member
ممنونم. من که اولیشو ندارم! یعنی برنامه نویسی.
مسلما" حجم هم مهمه....
میدونم قیمتها حد و مرز خاصی ندارن...
اما شما یه استانداردهایی رو تو تعیین نرخ بگبن لطفا"..

YTERROR

Active Member
من نرخ کار خود مو می گم اگه بخوای از آبجکت آماده استفاده کنی قسمت کارت یک سوم میشه ولی در کل اینایی که می گم نحوه کار خودمه

بنر فلش از 10 تومان شروع میش تا 70 تومان

دمو اول سایت از 15 تومان شروع میشه تا 80 تومان

یک سایت فول فلش بستگی به نوع کار داره چقدر غعکس کار بشه یا ... .لی معم.ولا یک سایت فول فلش با 7 صفحه مجزا از 100 تومان شروع میشه تا 1 میلیون به بالا بستگی به کار داره

لوگو و جزیات هم ثانیه ای 10 هزار تومان

ولی بازم می گم این کار منه و کیفیت کارم نسبت به مشتریام خوبه

amir_s

Active Member
بنر که توی همون حدود هستش !
اما INtroخیلی بیشتر از اینا می ارزه !

بقیه هم که ... خوبه !

Peyman_MD

Member
خوب .ممنونم.
شما اینجارو ببینین لطفا" بعد بگید اصلا" کارم در چه سطحیه...
یه کار ساده و چند روزه که برنامه نویسی نداره و پس از جنبه های دیگش بگین

YTERROR

Active Member
امیر جان دمو من قیمت یک دمو اول سایت دادم که حداقل چند ثانیه بیشتر نیست وگرنه شما درست می گید خیلی بیشتر از این حرفا میشه

پیمان جان من کارتون و دیدم اگه من بخوام همین چیزی رو درست کنم بیشتر از 20 یا 30 هزار تومان نمی گیرم البته این ارزشش ولی بعضی از مشتریا همیشه چند برابر میدن بستگی به طرفت داره ولی چون از قالب حاضر و .. استفاده کردی میشه 20 یا 30 تومان

Peyman_MD

Member
شما جایی این قالبو دیده بودی که گفتی حاضره؟
نه عزیزم من اصلا" از تمپلیت های پیش ساخته استفاده نمیکنم.
از خودم بود.

Sunboy454

Active Member
... اگه تمام طراحی و برنامه نویسیش با خودت باشه زیر 100 تومن نباید بگیری

YTERROR

Active Member
چه خبره 100 تومان قالب حاضر که نباید همش آماده باشه اگه هم قالب رو اونطور که خودت می گی همش و درست کرده باشی و .....و برنامه نویسی که نداشت هم کرده باشی و .... بازم 20 یا 30 تومان چون قالبهای حاضر و خیلی زیباتر از این هست که بصورت رایگان می تونی دانلود کنی قالبی رو که آدم خودش طراحی می کنه که ارزش داشته باشه که چند برابر یک قالب مجانی امکانات و زیباتر باشه

Peyman_MD

Member
حتما" واقعا" اینو فوق العاده میدونی؟؟؟!!!!!! D:
وقتی abcdefg میگه خود طراحا کارو بی ارزش کردن حرف حساب میزنه دیگه....
امثال جناب عالی کاری میکنین که شرکتای مفتخور اندازه یه واکسی! هم برا کار ما هزینه نکنن...
آخه مرد حسابی 20-30 تومن پولیه که یه تایپیست برا 4تا صفحه میگیره-به نظرت اصلا" ارزش داره برا 20تومن برنامه فلش رو Run کنی؟
اگه 200تومن هم بگیری پول یا مفت که از تیغ زدن شرکتا باشه نیست.بلکه حق ماست...

YTERROR

Active Member
پیمان جان شما این فلش سایت رو به نظرتون معمولی میاد در کنار این که هیچگونه سرس و ..... حاضری استفاده نشده من نمی دونم شما چقدر تویی فلش سابفه کار دارید ولی من تویی سایتهای فلش کلیپ فلش کارهای زیادی رو می شناسم که کارهایی حرفه ای زیاد کردن و حاضران برای کمتر از اینا یک سایت فول فلش طراحی بکنند

بازم می گم 20 یا 30 تومان ارزش کاره چون اگه من بخوام همچین سایتی رو درست بکنم بیشتر از چند ساعت وقتم و نمی گیره فکرم نکنم برای چند ساعت 20 یا 30 تومان آدم بگیره من باشه نصف کار با فلش تجربه

Peyman_MD

Member
شما کارت درسته...منتظر بودی همینو بشنوی دیگه نه؟
یادت نره ترکیب بندی رنگ و جمع جور بودن و در کل رنگ و لعابی که باید بیننده رو بگیره شرط اوله...چیزی که در سایت تو ندیدم.چون این کار یه گرافیسته.یه گرافیست فلشکار و یه فلشکار گرافیست با هم فرق میکنن...
بهر حال نیومدیم اینجا کل بزنیم. منم حوصله ندارم.هرچی تو بگی.مهم نیست دیگه...تموم..همین!

YTERROR

Active Member
نه پیمان جان من هیچگونه بحثی با بقول شما کل کلی ندارم اون سایتم ترکیب رنگ بندیش سبکش همونطوریه

من به شما قیمت دادم نگفتم که شما همون و بگیری اینم گفتم یک سایت فول فلش از 100 تومان شروع میشه تا 1 میلیون به بالا اگه وقتی قیمت برای طراحی دادم گفتم همچین کاری برای یک شرکت 100 تومان به بالا می عرضه ولی قیمتش برای یک طراحی اگه 20 یا 30 تومان هم بگیره خوبه

دوست عزیز Unique برای دانل.ود قالبهای حاضر خیلی زیاده از قالبهای ابندایی تا حرفه ای کافیه یکبار سرچ کنی

جدیدترین ارسال ها

بالا