تعرفه سیم‌کارت اپراتور سوم اعلام شد

simo120

Active Member
- ایسنا- مدير كل برند ارتباطات رايتل تاكيد كرد: تعرفه سرويس‌هاي اين اپراتور كه خدمات آن‌ها به مشتركين ارائه شده است، مشخص شده است.
شاهين آرپناهي درباره تعرفه‌هاي سيم كارت‌هاي رايتل اظهار كرد: تعرفه سيم‌كارت‌هاي رايتل پيش‌تر نيز ارائه شده است كه بر اساس آن هزينه هر دقيقه مكالمه داخل شبكه 555 ريال و هزينه هر دقيقه مكالمه خارج از شبكه 625 ريال است.
وي افزود: هزينه خدمات ديتا هر كيلو بايت استفاده در ساعات پيك دو ريال و هزينه درساعت خارج از پيك يك ريال است. همچنين هزينه هر پيام سرويس چندرسانه‌يي 400 ريال است.
مدير كل برند و ارتباطات اپراتور سوم تلفن همراه تعرفه پيامك فارسي را 105 ريال و تعرفه پيامك لاتين را 195 ريال بيان كرد و در ادامه گفت:‌ در حال حاضر مشغول طرح‌هاي جشنواره نخستين‌ها هستيم و تعرفه‌هايي كه مشتركين و مصرف‌كنندگان با آن سروكار دارند اعم از ديتا، مكالمه صوتي، تصويري، mms و پيامك گفته شده است.
مدير كل برند ارتباطات اپراتور سوم در پايان تاكيد كرد: براي هر خدمت ارائه شده به مشتركين تعرفه و هزينه استفاده از آن‌ها مشخص شده است كه مشتركين با مراجعه به سايت رايتل مي‌تواند از طرح‌ها و تعرفه‌ها اطلاع يابند.
 

جدیدترین ارسال ها

بالا