تعرفه رسمی بهای طراحی

S4DEGH

Well-Known Member
ميگم سارا ...
خب وقتي تعرفه هاي صفحات وب اينقدر زياده پس براي قالب هاي مثلا phpbb و نيوك چه قدر هزينه اش ميشه !؟
مخصوصا اينكه اين قالب ها تخصصي تره هست ؟!

آخه من چندين سفارش داشتم و چون قيمت زياد نمي دونستم با توجه به قيمت بين المللي ( يكم پايين تر ) پول گرفتم !

بايد چقدر بگيرم !؟

hamid ir

Well-Known Member
سارا منم تبریک میگم
ممنونم بابت تعرفه ها
امیدوارم همه قیمتها رعایت بشه و اینقدر بعضیا ارزش کار رو با قیمتهای کم پایین نیارن

album

Member
اوه اشتابه نوشتم ! شب بود خوابم میومد هزیون گفتم !
164.gif

YTERROR

Active Member
خب وقتي تعرفه هاي صفحات وب اينقدر زياده پس براي قالب هاي مثلا phpbb و نيوك چه قدر هزينه اش ميشه !؟

صادق طراحی یک قالب گرافیکی و .... که انجام بشه برای نوک زیر 300 تومان اشتباهه دلیلش این که ارزون تر از بقیه هست

چون اینی که تو طراحی می کنی منحصرا برای یک مقوسد نیست و ممنکنه دفعات بعد هم بتونی در یک جا دیگه استافده بکنی برای همین ممکنه به یکباره هزینه رو اون طور که شاملش میشه نتونی بگیری ولی خوب چندین مرتبه می تونی با یک تغییری کوچک اون و در اختیار مشتریات بزاری که چندین برابر می تونی پول در بیاری

البته اگه طراحیت منحصر فقط در یک سایت بشه ازش استفاده کرد که اون موقع خودت قیمت بزاری

ولی بالای 300 تومان

FashisT

Active Member
من فکر کنم همین خوب باشه ..
پرهام اگه فکر میکنی نکته ای هست که تو اون تاپیک گفته شده و اینجا بهش چیزی گفته نشده بگو تا دو تا تاپیک رو مرج کنم ..(لینکشم بده)
فعلا من اینو میبرم تو قسمت چاپ بعد میگم مهم کنن!
فعلا

HamidrezaK

Member
من اینا رو قبلا دیده بودم ...ولی بازم ممنون ...این تعرفه ها کجا و پول گرفتن ما کجا

Alex2005

Member
تو خیابان ظهیر الاسلام خصوصا پاساژ شقایق فلان فلان شده :razz: اکثر این قیمتها نهایت رو 15000 تومن هست. الهی آمریکا وقتی انقدر احمق شد که بخواد به ایران حمله کنه اولین جایی که بزنه همین پاساژ شقایق باشه یه بازار چاپ رو از دستشون راحت کنه :lol:

sanbad

Member
فکر کنم قیمتای معتبری باشه و من در اوردی هم نباشه. منم گفتم شاید بعضی از این قیمتا بنظرتون عجیب باشه ولی تعرفه هست دیگه و در صورتی که معتبر باشه قابل احترامه!

اين قيمت ها من درآوردي نيست . من قبلا تو فاروم کاريابي محيدآنلاين اين تعرفه ها را اسکن کرده گذاشته بودم.
اين ها تعرفه مصوب انجمن صنفي طراحان گرافيک ايران هست. محل اين انجمن نبش ميدان فلسطين تهران هست و اين تعرفه ها بصورت دفترچه در آن جا توزيع ميشه.

اين ها تعرفه حداقل بهاي طراحي حرفه اي و آکادميک و تيمي هست و در مواردي گرافيستهاي معروف چند برابر اين کارمزد ميگيرند.

سارا جان دستت درست ،‌خيلي كمك كردي !

حالا ميشه اين تعرفه ها رو به مشتري نشون داد و معذرت مي خوام دهنشو بست كه الكي به كاراي گرافيكي و كلاً‌ اين قبيل كارها توهين نكنه و نگه كار خاصي نكردي 1

دستت درد نكنه
من كه واقعاً حال كردم و استفاده كردم ازش

جدیدترین ارسال ها

بالا