تعداد دانلود یک فایل

ninjaghaleb

Member
سلام دوستان:d:d

من به کد جاوایی نیاز دارم که معلوم کنه که یک فایل چند بار دانلود شده است:-?:-?

MDP

Well-Known Member
دیتا بیس متنی؟
این دیتا بیس متنی کجا باید ذخیره بشه؟

کوکی؟

اگه برازور طرف اجازه نده چی؟

:rose:

Y.P.Y

Well-Known Member
Flat database در Host ذخیره میشه. و کوکی هم فراخانی با زمان انجام میده.
اگرم اجازه نده باز هم فراخانی انجام میشه ولی بدون زمان.

MDP

Well-Known Member
من برنامه نویس سرور ساید هستم و تا اونجایی که سواد ناقصم می گه می دونم که این امکان رو نمی تونیم داشته باشیم.

هم کوکی هم دیتا بیس.ولی حتمی هست که شما می فرمایید!:rose:

DaRiOuShJh

Member
M.D.P جان درست میگن!
این کار از پسه زبان های سرور ساید بر میاد و بس نه زبون های جاوااسکریپت و ... که clientside هستن!

بهترین پیشنهادم به دوستمون استفاده از CMS هست

چون استفاده ازر این جور کدها به صورته دستی کاره زیاد + آشنایی باکامل با توابع php و ... رو میطلبه

Y.P.Y

Well-Known Member
من برنامه نویس سرور ساید هستم و تا اونجایی که سواد ناقصم می گه می دونم که این امکان رو نمی تونیم داشته باشیم.

هم کوکی هم دیتا بیس.ولی حتمی هست که شما می فرمایید!:rose:
شما استاد مايين. ‎:rose:
عزيز اين ‎ ASP ‎.Net‏ كه ‏C-S ‎‏ خوراكشه! تا اونجايي كه من اطلاع دارم‎‏(اكه اشتباه نكنم) خيلي راحت ميتونه با JS ارتباط برقرار كنه و تبادل اطلاعات/عمليات كنه.
اكر درسته، مشكلش كجاست؟‎

MDP

Well-Known Member
ASP.Net از جاوا اسکریپت خیلی استفاده می کنه.ولی نه برای ارتباط با دیتا بیس.از جاوا اسکریپ فقط و فقط برای پیدا کردن مقادیر یک کنترل و پست کردن اونها به صفحه مورد نظر استفاده می کنه! بحث خوبی شد از نظر علمی! :rose:

Y.P.Y

Well-Known Member
در ASP .Net حق با شماست.
ولی اگر اشتباه نکنم ASP classic رو با دو زبان VBS و JS می نویسن، پس جاوااسکریپت در اینجا همه کارست.
در PHP هم کار با Database بکمک/با JS امکانپذیر هست. مخصوصاً Database از نوع Flat file(متنی) باشه...
نیازی هم به CMS نیست.

برای ایشون(ninjaghaleb) هم بهترین گزینه همون Cookie + Database flat هستش(حالا یا با PHP یا ASP classic).

MDP

Well-Known Member
در مورد ASP Clasic باید بگم که درسته که اونجا با JS و VBscript نوشته میشه ولی بازم روی سرور ران میشن.

در مورد PHP هم دقیقا همینه.کد ها سمت سرور اجرا میشن و نتایج روی کلاینت نمایش داده میشن!

این امکان وجود نداره.

اطلاعات بیشتر در مورد JS رو می تونید از حسین (مدیر بخش) بگیرید

:rose:

Y.P.Y

Well-Known Member
در مورد asp clasic باید بگم که درسته که اونجا با js و vbscript نوشته میشه ولی بازم روی سرور ران میشن.
در مورد php هم دقیقا همینه.کد ها سمت سرور اجرا میشن و نتایج روی کلاینت نمایش داده میشن!

این امکان وجود نداره.

همه چیز درسته که. می تونن با asp یا php اینکارو انجام بدن.
امکان چی وجود نداره؟ :-?

MDP

Well-Known Member
امکان ساخت همچین چیزی با جاوا اسکریپت.

البته امکان داره ولی بازم به سرور ساید نیاز داره.

Y.P.Y

Well-Known Member
اوه اوه...
یعنی تا الان من داشتم سره چیزه دیگه صحبت می کردم شما هم سره چیزه دیگه؟! :shock::lol:

• Like
Reactions: MDP

جدیدترین ارسال ها

بالا