تصویر و حرکت بزودی از شبکه دو سیما

alizap

Member
سلام دوستان نمیدونم تبلیغ این برنامه رو دیدید یا نه؟؟؟
اما تو تیلیغاتش میگه شما میتوانید با ارسال یک Dvd از انیمیشن های خود شاهد پخش آنها از شبکه دو سیما باشید!!!
آخه کی میاد یه دی وی دی از کار هاش رو بفرسته؟؟؟
اصلا کارهای کی اندازه یک Dvd میشه؟؟؟

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
سری جدیدش مگه قرار پخش بشه

آره منم تبلیغش را دیدم
خدا کنه یه چیز خوبی ساخته باشند و زمان پخشش هم مناسب باشه.

NAKOOT

Well-Known Member
سری قبلیش که باحال بود، البته خیلی وقت پیش نشون می داد...
منظورشون هم از DVD این نبود که فول پرش کنن، کلا می خواستن کلاس بذارن
905.gif

SunRise3

Member
سلام دوستان
منم پریدم وسط
به نظر من عکسامونو Gif کنیم با 6 تا Dvd خام بفرستیم کف کنن

gigamax

کاربر متخصص جلوه های ویژه
یادش بخیر . فکر کنم یه سه چهار سالی میشه که دیگه نشونش نمی دن . اون زمان اولین و تنها برنامه فارسی زبان بود که مایا رو آموزش می داد و تازه انیمیشن های ایرانی هم نشون می داد . یاد بخیر . من دو سری براشون کار فرستادم اما نشون ندادن . نمی دونم یا کارهای من خیلی افتضاح بودن یا وقت نداشتن .:d
خلاصه من که هنوز تریلیر شو ندیدم اما اگه کسی فهمید کی قراره پخش شه تو همین تاپیک اعلام کنه . من که خیلی دوستش دارم
ممنون از همه

Sherlock_Holmes

Active Member
منظورشون هم از DVD این نبود که فول پرش کنن، کلا می خواستن کلاس بذارن
:)
آره... كه مثلا ما هم ديگه با CD كار نميكنيم...

به نظر من عکسامونو Gif کنیم با 6 تا Dvd خام بفرستیم کف کنن
هستم...
25r30wi.gif

یادش بخیر . فکر کنم یه سه چهار سالی میشه که دیگه نشونش نمی دن . اون زمان اولین و تنها برنامه فارسی زبان بود که مایا رو آموزش می داد و تازه انیمیشن های ایرانی هم نشون می داد . یاد بخیر
جدي پير شديما....
ميگم اين طرف كه آموزش ميداد كي بود؟ آدم خاصي بود توي 3ِD يا نه؟

آخرین ویرایش:

gigamax

کاربر متخصص جلوه های ویژه
نمی دونم من . اون موقع مایا کار نمی کردم . اما تو اسمش یه بابک بود نمی دونم مهندس بابک ... یا شاید هم مهندس .... بابک .... :d

:Mohsen:

کاربر باتجربه
اگه چنين برنامه اي باشه كه خيلي خوبه
alizap جان اگه زمان پخشش هم ميدوني يه ندا بده

hosienmax100

3D Artist
بچه ها من کاملا گیج شدم راسش من زیاد tv رو نمیبینم تا حالا اسم این برنامه رو نشنیدم اگه میتونید یه توضیحی بدید

مخصوصآ اونایی که سری قبل رو دیدن ! آموزش مایا تو شبکه دو!

مرسی

Sherlock_Holmes

Active Member
سوتی نیدین! ده!!!
منظور از Dvd کیفیت Dvd هیتش!
758و576
Mpeg-2
نه بابا!:wink:
بچه ها من کاملا گیج شدم راسش من زیاد tv رو نمیبینم تا حالا اسم این برنامه رو نشنیدم اگه میتونید یه توضیحی بدید

مخصوصآ اونایی که سری قبل رو دیدن ! آموزش مایا تو شبکه دو!

مرسی
آره حسين... دو بخش بود كلا... اگه اشتباه نكنم يه وقفه اي هم بينش بود تا سري دومش پخش شد... با حال بود... يه مقدار اوايل مكس ياد داد... نمونه كارهاي ارسالي نشون ميداد... خيلي رديف بود... به نسبت تلويزيون ايران كار خوبي بود... :)
حالا ايشا ا... سري جديدشو ميبيني...
من زیاد tv رو نمیبینم
بسيار كار پسنديده اي ميكني..

راستي بچه ها چه سالي بود نشون ميداد؟

آخرین ویرایش:

end_of_cg

Member
خبرگزاری مهر

به نقل از خبرگزاری مهر:

"تصویر و حرکت" از شبکه دو پخش می‌شود
برنامه "تصویر و حرکت" با هدف معرفی انیماتورهای بزرگ ایران و جهان به زودی از شبکه دو سیما روی آنتن می‌رود.

به گزارش خبرگزاری مهر، این برنامه کاری از گروه تامین برنامه شبکه دو است و یکی از بخش‌های آن اختصاص به معرفی نرم‌افزار مایا و کارآیی جلوه‌های ویژه این نرم‌افزار دارد که یکی از مهمترین و معتبرترین نرم‌افزارهای ساخت انیمیشن است.

علاقمندان به پخش انیمیشن‌های خود از این برنامه می‌توانند آثارشان را در یک نسخه DVD به نشانی تهران، صندوق پستی 748- 13445، برنامه تصویر و حرکت ارسال کنند تا با نام خودشان از این برنامه پخش شود.
تاریخ انتشار، تهران: ۱۰:۱۳ , ۱۳۸۷/۰۱/۲۰

--------------------------------------------------------------------------------
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از اين خبر فقط با ذکر منبع " خبرگزاري مهر " مجاز می باشد
© 2003 Mehr News Agency

hosienmax100

3D Artist
ممنون ایمان جان _دمت گرم

end_of جان دستت دردنکنه

بهرحال بچه ها هر وقت شروع شد تو این تاپیک اعلام کنید تا ببینم چی هست!!!!!!!!!!!!!!!!

مرسی

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
هرکی ساعت پخش فهمید به ما هم بگه

Divine Love

Well-Known Member
آره. اون زمان که پخش می کرد من هنوز کامپیوتر نداشتم. ولی اونقدر به انیمشن و گرافیک علاقه داشتم که همه قسمتهاشو نگاه می کردم. تا این که کامپیوتر خریدم........
:d

جدیدترین ارسال ها

بالا