تغییرات فایل 1 تصویر‌برداری زیر آب ؟

نیاز فوری :soot:

برای فیلمبرداری از محیط آبی و کف استخر بزرگ در اعماق آب از چه نوع دوربین تصویربرداری استفاده و در تهران از کجا کرایه کنم
دوستان هرگونه اطلاعات و تجربه و... در مورد تصویربرداری یا مراکز کرایه دهنده یا ...(زیر آبی) دارند لطف کنند
تشکر فراوان و...بتونم جبران کنم :clap:

sabalangraphic

کار بر متخصص افتر افکتز
سلام
والا یه بار ما بندر عباس خواستیم همچین چیزی
یه شرکت بود به نام ایرانیان فیلم
غواص و همه چیز از خودشون آوردن
توی استخر را نمیدونم،ولی ما خواستیم غواصی کنیم توی دریا به شدت سخت بود و نتونستیم
:rose:

mooli63

کاربر فعال انجمن فیلمسازی
باید از کاور ضد آب استفاده کنید. در تهران می تونی از دفتر آقای قیاسی - تهرانپارس بگیری. تا اونجا که می دونم کاور slr و کاور هندی کم رو داره.
شمارشو تو پست بعدی می زارم باید بگیرم از بچه ها

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
سلام دوست عزیز با علی و ایمان عزیز موافقم تو تهران میتونی کاور های ضد آب دوربین رو از دفتر نمایندگی آفومار - میدان هفت تیر نمایندگی Canon

یا

برج بهار - تو خیابون بهار

یا

ناصر خسرو هم تهیه کنی

از همه دوستان هنرمند وگل بسیار سپاس گذارم که وقت گذاشتند :oops:
و اطلاعات بسیار مفیدی در تایپیکهایشان قرار دادند
تشکر میکنم ..........................................................:clap:
من همین الان به مجیدآنلاین آمدم و بلافاصله
با چندتا از شرکتها تلفنی صحبت کردم
والان با خیال راحتری میتونم با کارفرما صحبت کنم و قرارداد ببندم >|<
از اقای علی (mooli63 )هم شماره را لطف کنند ممنون میشم
انشا... دوستان تجربیاتی هم داشتند ممنون میشم راهنمایی کنند :paint:
هم در مورد تصویربرداری وهم نور و...
موفق باشید .................... .................. ............. :neutral:

white dolphin

New Member
برای فیلم برداری زیر اب شما باید با شرکت فیلم سازی چشمان طبیعت که متخصص این کار هستند

نیاز فوری :soot: برای فیلمبرداری از محیط آبی و کف استخر بزرگ در اعماق آب از چه نوع دوربین تصویربرداری استفاده و در تهران از کجا کرایه کنم دوستان هرگونه اطلاعات و تجربه و... در مورد تصویربرداری یا مراکز کرایه دهنده یا ...(زیر آبی) دارند لطف کنند تشکر فراوان و...بتونم جبران کنم :clap:
برای فیلم برداری زیر اب شما باید با شرکت فیلم سازی چشمان طبیعت که متخصص این کار هستند تماس بگیرید ادرس سایتشان هست www.eon-film.com

جدیدترین ارسال ها

بالا