تصاویر چند لایه ای

hidensoft

Member
سلام دوستان

در بعضی از سایت ها دیدم ، وقتی یه عکس بزرگ یا سنگین می خواد لود بشه بصورت چند لایه ای لود می شه ،

ابتدا یه لایه لود می شه که نا مفهوم هست ، بعد یه لایه دیگه که یه مقدار مفهوم تره ، معمولا هم در لایه بعدی تصویر بصورت کامل لود می شه .
بر طبق عادت سرچ کردم و یه چیزایی دستگیرم شد ، بعضی جا ها گفته شده بود که از مسیر :

کد:
File > Export > GIF 89 a Export

می تونید این کارو انجام بدید اما همچین مسیری توی فتوشاپ 10 نبود ، تصاویری که بود نشون می داد باید مربوط به PS 2 یا 3 باشه .

اگه امکان داره در این مورد توضیح بدید

mostafa_az

Well-Known Member
هنگامی که میخواین از فایلتون خروجی بگیرین اگه اینکار رو با فرمت JPG انجام بدین پس از تعیین محل ذخیره فایل با پنجره زیر مواجه میشین که تنظیمات مربوط به فرمت JPG رو ازتون میخواد. تا جایی که من اطلاع دارم این چیزی که شما میخواین توی این قسمت و از محلی که توی عکس علامت گذاشتم انجام میشه. تعداد مراحل لود شده عکس هم به طور پیش فرض روی عدد 3 هست که میشه اون رو تغییر داد.

12jpgsave.jpg

مخلصیم
مصطفی

آخرین ویرایش:

mostafa_az

Well-Known Member
فکر کنم عکسی که شما توی صفحه قرار دادین به صورت Cell Background هست. وقتی توی طراحی صفحه HTML یه عکس رو برای بکگراند سلول قرار بدین تا زمانی که عکس کامل لود نشه توی صفحه نشون داده نمیشه. حالا چه با حالت نمایش مرحله ای و چه با حالت لود طولی. اما اگه به صورت عکس یا همون image توی صفحه قرارش بدین درست میشه.
اینو ببین. عمدا یه فایل حجیم گذاشتم تا مراحل لود شدن رو ببینی:

http://mostafa-az.persiangig.com/16448_1177831256_large.jpg

مخلصیم
مصطفی

جدیدترین ارسال ها

بالا