تشگیل یک گروه برنامه نویسی

mohamadshadkam

New Member
سلام به همه ی برو بچه های برنامه نویس مجید آنلاین من نشستم با خودم فکر کردم دیدم ما ها هممون هرکدوم حد اقل یه زبان برنامه نویسی بلدیم توجه کنید که به تنهایی هم هیچ کدوممون نمیتونیم برنامه های خوب بنویسیم البته نه که نمیشه اما مشگله و احتمال داره وسط کاربی خیال بشیم پس تصمیم گرفتم یه گروه برنامه نویسی درست کنم که همه ی افرادشم از دوستان تو انجمن ها باشن (البته انجمن های دیگه هم هستن) البته بازم توجه کنید که این گروه خودساخته است پس نه حقوقی درکاره نه چیز دیگه ای البته امکان داره که اگربرنامه ای نوشتیم و خوب از کاردرومد من اینجا بفروشمش یا دیگر افراد گروه که اگر این اتفاق بیوفته تمام درامد بین اعضا تقسیم میشه اگر هم که نه بازم ضرر نکردیم چون با عضویت تو این گروه و انجام پروژه ها هم دستمون تو برنامه نویسی پر میشه و هم اشگالاتمون با کمک همدیگه رفع میشه حالا هرکس هر نظری داره لطفا بگه چون خیلی برام مهمه
من خودم هم این زبان هارو بلدم:
htmlقوی
javascript)متوسط
php(دارم روش کارمیکنم تقریبا قوی
css(تقریبا قوی
vb(متوسط البته اینم دارم روش کارمیکنم
هرکس هم حاضره هم کاری کنه هرزبانی رو که بلده به آدرس زیر ایمیل کنه و نوع همکاریشم قید کنه(که مثلا بیشتر تو چه قسمتی میتونه فعالیت کنه)
[email protected]

البته ناگفته نمونه که این گروه یه سایتم داره که فعلا دارم روی یه هاست رایگان امتحانش میکنم که اگر درست شد به یه هاست دیگه منتقلش کنم که اگر درست شد که باید درست شه آدرسشو بهتون میدم.

جدیدترین ارسال ها

بالا