تشکیل تیم بازی سازی در مشهد

yaseen_2004

New Member
با سلام خدمت دوستان عزیز

از دوستان مشهدی اینجا کسی هست که تمایل داشته باشه تو این زمینه با هم کار کنیم؟
من خودم در زمینه ی برنامه نویسی و کار با انجین به چند انجین دو بعدی و سه بعدی تسلط کامل دارم . تو مدلسازی سه بعدی هم کار کردم.
اگه هر یک از دوستان تو هر زمینه ای که به ساخت بازی مربوط میشه(طراحی سه بعدی,دو بعدی,نقاشی و طراحی طرح های اولیه,سناریو نویسی و ...) علاقه داره و صد البته انتظار مادی آنچنانی نداره خوشحالم میشم بتونیم یه کار خوب با هم انجام بدیم.

با تشکر

ilia31372

New Member
با سلام خدمت دوستان عزیز

من خودم در زمینه ی برنامه نویسی و کار با انجین به چند انجین دو بعدی و سه بعدی تسلط کامل دارم . تو مدلسازی سه بعدی هم کار کردم.
اگه هر یک از دوستان تو هر زمینه ای که به ساخت بازی مربوط میشه(طراحی سه بعدی,دو بعدی,نقاشی و طراحی طرح های اولیه,سناریو نویسی و ...) علاقه داره و صد البته انتظار مادی آنچنانی نداره خوشحالم میشم بتونیم یه کار خوب با هم انجام بدیم.

با تشکر
من حاظرم همکاری کنم , ولی تجربه ی چندانی ندارم ولی فکر کنم بتونم سناریو نویس خوبی بشم .
[email protected]

Hamed.tba

Active Member
با سلام خدمت دوستان عزیز

با تشکر

دوست عزیز من مشهدی نیستم اما 2 سالی هست که مشهد هستم و 2 سال دیگه هم باید باشم.
میتونم تو مدل سازی کمکت کنم.اطلاعات تماس هم تو وبلاگم که تو امضام هست وجود داره .
موفق باشی.

yaseen_2004

New Member
من حاظرم همکاری کنم , ولی تجربه ی چندانی ندارم ولی فکر کنم بتونم سناریو نویس خوبی بشم .
[email protected]

عیبی نداره دوست عزیز، کم کم و به مرور پیشرفت می کنی. مهم ترین چیزی که آدم باید داشته باشه پشت کار هست.بعد از پشتکار هم مطالعه و کسب تجربه.سعی کن مطالعاتت رو بیشتر کنی. اگر هم می خوای تو سناریو نویسی کمک کنی فعلاً یکم راجع به اصول سناریو نویسی مطالعه کن و سعی کن ه داستان مختصر رو بنویسی. در ضمن سعی کن با نرم افزار هایی که در سناریو نویسی کاربرد دارند مثل ywriter و slang که رایگان هم هستند آشنا بشی. می تونند برای ثبت ایده هات خیلی کمکت کنند.
اگه خواستی بیشتر با من در تماس باشی این ایمیل من هست:
yaseenes[at]gmail[dot]com

yaseen_2004

New Member
دوست عزیز من مشهدی نیستم اما 2 سالی هست که مشهد هستم و 2 سال دیگه هم باید باشم.
میتونم تو مدل سازی کمکت کنم.اطلاعات تماس هم تو وبلاگم که تو امضام هست وجود داره .
موفق باشی.

سلام دوست عزیز
کارهات رو دیدم. خیلی جالب بود. حالا چرا با Rhinoceros کار می کنی؟ از اونجایی که دوساله هستی و دو ساله دیگه هم باید باشی احتمالاً دانشجو هستی درسته؟دانشجوی کدوم دانشگاه هستی؟
خوشحال میشم با هم کار کنیم.

Hamed.tba

Active Member
سلام دوست عزیز
کارهات رو دیدم. خیلی جالب بود. حالا چرا با Rhinoceros کار می کنی؟ از اونجایی که دوساله هستی و دو ساله دیگه هم باید باشی احتمالاً دانشجو هستی درسته؟دانشجوی کدوم دانشگاه هستی؟
خوشحال میشم با هم کار کنیم.

ممنون شما لطف داری.
خوب راینو خیلی سریع تر کارامو راه نیندازه و تقریبا 7 8 ساله دارم باهاش کار میکنم و حسابی بهش عادت کردم و سرعت برای من خیلی مهمه . چون بیشتر سفارشات طلا و جواهر رو مدل میکنم و باید سریع تحویل بدم برا همین راینو خیلی کمکم میکنه . در کل با هیچ نرم افزاری نمیتونم مثل راینو سریع کار کنم. قدرت عجیب و غیر قابل توصیفی داره .

درسته دانشجو هم شدیم اما 2 سال پیش دانشجو نبودم جدیدا قصد ادامه تحصیل دارم و چون مشهد محل کارم بود گفتم همینجا قبول بشم برام بهتره . حتی همه اهل خونه هم کشوندم اینجا دور هم چند سالی از تهران دور بشن براشون خوبه lol :green: و چون امسال برای اولین بار رشته ICT کارشناسی داده و اونم فقط تو چند شهر خاص مجبور شدم مشهد بمونم . حتی تهران به این بزرگی رشته کارشناسی ICT نداره....:-?به هر حال ما در خدمتیم اگر کمکی از دست ما بر بیاد دریغ نمیکنیم . در حد یه آماتور میتونم کار کنم.

yaseen_2004

New Member
در ضمن دوستان یه چندتا نکته رو هم باید بگم.همونطور که میدونید صنعت بازی سازی تو کشور ما جا نیافتاده و نباید انتظار مادی از کار داشته باشیم. اگر واقعاً به این کار علاقه دارید بگید چون کار سختی هست و باید علاقه داشت تا بشه ادامه داد. حالا اگه بتونیم یه کار خوب ارائه بدیم که بشه جایی ارائه کرد و اسپانسرگرفت که فبها. بعد از اون هم اگه طرحی دارید یا فکر می کنید مثلاٌ تو فلان سبک دو بعدی یا سه بعدی کار کنیم بهتره نظراتتون رو بگید تا به یک نتیجه ای برسیم.
من به شخصه فکر می کنم یک از این سه گزینه:

1- بازی اکشن سه بعدی سوم شخص :
ساختش از دوتای دیگه سخت تره. با توجه به اینکه با دنیا فاصله داریم و بازی های روز دنیا به راحتی تو دسترس همه نمی تونیم یه بازی چشمگیر بسازیم. ولی خوب چون سه بعدی هست. جذابیت های خودش رو داره

2- اکشن سه بعدی اول شخص:
ساختش نسبت به سوم شخص ساده تره و در عین حال جذابیت های یک بازی سه بعدی رو داره.ولی چون خیلی رو این سبک کار شده ساخت یه بازی خوب که بازیگر رو جذب کنه از دو گزینه ی دیگر خیلی سخت تره

3- بازی دو بعدی ماجرایی
اگه طراح و سناریو نویس خوب داشته باشیم با توجه به ساده تر بودن این سبک، می تویم تو این سبک حرفای بیشتری برای گفتن داشته باشیم و یه بازی با کلاس و سطح قابل قبول ارائه بدیم. نمونه اش بازیmachinarium هست که وقتی بازیش میکنید یا عکس هاش رو تو gamespot می بینید باورتون نمیشه که این بازی رو با فلش ساختند.

آخرین ویرایش:

Hamed.tba

Active Member
در ضمن دوستان یه چندتا نکته رو هم باید بگم.همونطور که میدونید صنعت بازی سازی تو کشور ما جا نیافتاده و نباید انتظار مادی از کار داشته باشیم. اگر واقعاً به این کار علاقه دارید بگید چون کار سختی هست و باید علاقه داشت تا بشه ادامه داد. حالا اگه بتونیم یه کار خوب ارائه بدیم که بشه جایی ارائه کرد و اسپانسرگرفت که فبها. بعد از اون هم اگه طرحی دارید یا فکر می کنید مثلاٌ تو فلان سبک دو بعدی یا سه بعدی کار کنیم بهتره نظراتتون رو بگید تا به یک نتیجه ای برسیم.
من به شخصه فکر می کنم یک از این سه گزینه:

1- بازی اکشن سه بعدی سوم شخص :
ساختش از دوتای دیگه سخت تره. با توجه به اینکه با دنیا فاصله داریم و بازی های روز دنیا به راحتی تو دسترس همه نمی تونیم یه بازی چشمگیر بسازیم. ولی خوب چون سه بعدی هست. جذابیت های خودش رو داره

2- اکشن سه بعدی اول شخص:
ساختش نسبت به سوم شخص ساده تره و در عین حال جذابیت های یک بازی سه بعدی رو داره.ولی چون خیلی رو این سبک کار شده ساخت یه بازی خوب که بازیگر رو جذب کنه از دو گزینه ی دیگر خیلی سخت تره

3- بازی دو بعدی ماجرایی
اگه طراح و سناریو نویس خوب داشته باشیم با توجه به ساده تر بودن این سبک، می تویم تو این سبک حرفای بیشتری برای گفتن داشته باشیم و یه بازی با کلاس و سطح قابل قبول ارائه بدیم. نمونه اش بازیmachinarium هست که وقتی بازیش میکنید یا عکس هاش رو تو gamespot می بینید باورتون نمیشه که این بازی رو با فلش ساختند.

خیلی هم خوبه آقا ما که حرفی نداریم . ولی من فقط میتونم تو مدل سازی 3 بعدی کمک کنم . اگر یه موقع دیدین لازم دارین یه مدل ساز من در خدمتم.

amiri184

New Member
تشکیل تیم بازی

با سلام:rose:

لطفا اطلاعات کاملی از ایده و هدف خودتون رو بیان کنید.بنده علاقمند هستم در این زمینه فعالیت کنم.با تري دی ماکس و فتوشاب کار کردم.بهرحال من آمادگی خودمو در این زمینه اعلام میکنم.
email:[email protected]

آخرین ویرایش:

yaseen_2004

New Member
با سلام:rose:

لطفا اطلاعات کاملی از ایده و هدف خودتون رو بیان کنید.بنده علاقمند هستم در این زمینه فعالیت کنم.با تري دی ماکس و فتوشاب کار کردم.بهرحال من آمادگی خودمو در این زمینه اعلام میکنم.
Email:[email protected]

سلام
هدف خاصی نیست. هدف اینه که بچه هایی که تو مشهد هستند و علاقه به این کار دارند بیان ایده هاشون،نظرهاشون و توانایی هاشون رو اعلام کنن و اگه تونستیم با هم به هماهنگی برسیم یه کار خوب رو انجام بدیم و از اطلاعات همدیگه استفاده کنیم. همین
در ضمن دوستانی که اعلام آمادگی میکنند نظراتشون رو هم بگن. مهم تر از همه هم سبک بازی هست که باید اول از همه در موردش تصمیم گیری بشه.من سه تا رو گفتم دوستان اگه چیز دیگه ای مدنظرشون هست بگن
با تشکر

آخرین ویرایش:

pirmard

Member
من هم مشهد هستم و هم وقت کافی دارم
اما هیچ یک از مهارتهایی که گفتین رو ندارم .
خوشحال میشم در خدمتتون باشم .

yaseen_2004

New Member
من هم مشهد هستم و هم وقت کافی دارم
اما هیچ یک از مهارتهایی که گفتین رو ندارم .
خوشحال میشم در خدمتتون باشم .

سلام
ممنون از اعلام همکاریتون.
البته من نمی دونم چطوری امکان همکاری شما هست ولی اگه خودتون نظری دارید خوشحال میشم بدونم

من مشهد هستم!
3D مدلینگ واسه گیم کار میکنم و البته دستی هم در تکسچر دارم.
وقت آزاد دارم البته بستگی به نوع فعالیت شما داره.
ایمیل هم اینه : Dawoodi_m{at}yahoo
نمونه کارهام هم توی همین فروم هست.

yaseen_2004

New Member
من مشهد هستم!
3d مدلینگ واسه گیم کار میکنم و البته دستی هم در تکسچر دارم.
وقت آزاد دارم البته بستگی به نوع فعالیت شما داره.
ایمیل هم اینه : Dawoodi_m{at}yahoo
نمونه کارهام هم توی همین فروم هست.

سلام
حتماً خوشحال میشم. اگه ممکنه خودتون لینک چندتا از نمونه کارهاتون رو بزارید.
خوب ظاهراً اینجا همه سه بعدی کار هستند و تو زمینه های دیگه کمتر کسی فعاله. امیدوارم تو زمینه های دیگه هم دوستانی پیدا بشند تا زودتر به نتیجه برسیم.

این هم نمونه کارها ؛
http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=132566
یک اتاق که تمام مدل هاش برای گیم کاملاً لو پلی ساخته شده .
http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=132412
این هم یک رندر تک فریم از یک اتاق هست برای یک بازی.

در کل من 8 ماه سابقه کار مفید هم دارم واسه مدلینگ برای گیم در یک پروژه رسمی که در صورت لزوم بهتون میگم.

rezatoofan

Member
سلام
من هم آمادم که هر جور که شده کمک کنم واسه این موضوع
این هم نمونه کار ما که بیشتر کاربری گیک هست تا تولید ولی باید
بگم قابلیت اپن سورسه و به راحتی می تونین ریشه اونو پیدا کرد که سخت
نیست ظاهرا (البته واسه من نه ولی واسه شما اینطوره :wink:)

این هم نمونه فعالیت ما
www.irangameonline.com

ali_tavanaie

Well-Known Member
سلام.
ما و تعدادی از دوستان در یک جلسه مذهبی با سبک امروزی فعالیت داریم ، هدفمون هم گسترش مذهب حقه شیعه و آماده کردن جهان برای رسیدن موعود الهی است.یکی از فعالیت هایی که علاقه مند به شروعش هستیم ، ساخت بازی با شکلی امروزی و با درونمایه انتقال مفاهیم مذهبی در زمینه بازی است ،و اون هم در حدی که بتونه به بیرون از مرزهای ایران راه پیدا کنه، به دوستان زیادی هم نیاز داریم ، زمان جلسه سه شنبه ها 2 تا 4.5 بعد از ظهر هست ، از دوستان اگر کسی تمایل داره پیام خصوصی بده تا آدرس جلسه رو برای آشنایی بیشتر براش ارسال کنم.

o_real_love

Well-Known Member
سلام
منظورتون رو درست متوجه نشدم
میشه بیشتر توضیح بدین ممنون میشم
با تشکر
در ضمن خیلی خوشحال میشم با هم کار کنیم
من به اقا یاسین ایمیل زدم
منتظر ایمیل ایشون هستم

ali_tavanaie

Well-Known Member
منظور من اینه که قصد داریم مافهیم شیعه رو در قالب یک بازی که داستان زیبا و گرفایک قابل قبولی داره ارائه بدیم ، هدف انتشار مذهب حقه شیعه در بین جوانان ایرانی و غیر ایرانیه.

جدیدترین ارسال ها

بالا