تشکيل گروه فيلم سازی در اصفهان

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
اگه ممکن بگذارید بعد از انتخابات...

tasnim0

Member
سلام آقاي شيراني
من موافقم كه بعد از انتخابات باشه
ولي يك قراري بگذاريد كه دوستان همديگه رو ببينند تا بيشتر با همديگه آشنا بشيم:rose:

amirepsilon

Active Member
سلام
من موافق نیستم
آخه چه ربطی به انتخابات داره !

با اجازه دوستان من اطلاعاتشون رو برای این بنده خدا (مسئول گروه) ارسال میکنم
یا علی

shirani

شاید شما درگیر نباشید ولی ...

tasnim0

Member
سلام
من هم موافق اينكه بيش از يك ماه ديگه بشه نيستم
لطف كن يه قراري بگذاريد همديگه رو ببينيم
بابا مرديم از بس هوله رفتيم

pasdar1

New Member
تشکیل گروه

سلام به دوستان گرامی

اگه همه موافق باشین هرموقعه که دوست دارین یکجا وعده بزاریم که همه بیاییم و آشنا بشیم باهم ببینیم چه جوری می شه با هم کار کنیم ( دوستان زمانهایی که می دنید خوبه رو اعلام کنید )

دوستان لطفا تخصص خود را در زمینه فیلم سازی برای من به این شماره : 30007655765576 یا به ایمیل :

[email protected] ایمیل کنند ممنون یا علی

gigamax

کاربر متخصص جلوه های ویژه
من متوجه نشدم مسئول گروه کی شد بالاخره ؟!! من یه بار اطلاعات رو فرستادم ... مسئول مشخص نشده هنوز ؟!!

یه نفر که زیاد سرش شلوغ نیست مسئولیت هماهنگی بچه ها رو به عهده بگیره تا همه با اون هماهنگ بشن ...

اینطوری مطمئن باشیم نمی تونیم هیچ قراری برای آشنایی همدیگه بذاریم

amirepsilon

Active Member
سلام
من اطلاعات دوستان رو برای pasdar1 فرستادم
آقای pasdar1 یکمی داره طول میکشه لطفا زود تر

batman_2

New Member
سلام امیدوارم حالتون خوب باشه
من رسول آقاعبدالهیان هستم ا اصفهام حدودا یه ماه دیگه دوره فیلم سازی من که شا مله فیلمبردار-عکاسی- گارگردانی نوع کلاسیک- فیلم نامه نویسی نوع کلاسیک-مستند سازی- تدوین رو گذروندم البته یک کاه دیگه دوره گارگردانی و فیلم نامه نویسیمون تمومیشه
من با نرم افزارهای آفتر افکت-ایلاژن-فتوشاپ-پریمیر-ادیوس-3دی مکس-مولتی مدیا بیدر -ودر کل هر نرم افزاره گرافیکی بگذاری جلوم بعده دوساعت دل و ردش رو میرزم بیرون و کار میکنم- من حدوده دوساله تو زمینه گرافی تحقیق و کار میکنم البته برای خودم کار نکردم چون وقت نداشتم به خاطر مسائله دانشگاه و آموزش در زمینه کاپیوتر و کار آزادخلاصهشماره من 09132284057 هستش الانم داریم روی مستند کارمینی مبرای پیایان دوره ستند سازی

pasdar1

New Member
برفراری ارتباط با شما

سلام و دوستان و عذر خواهی

دوستان برای ارتباط سریعتر با شما لطفا یک اس ام اس و در متن شماره 1 را بزنید و به شماره
30007655765576 ارسال کنید دوستان باور کنید این شماره ها رو برای تبلیغات نیم خواهم

پس اگه دوستان دارین هرجه سریعتر اس ام اس کنید ممنون

tasnim0

Member
سلام برادران بزرگوار
تازگي چقدر قلت املايي در متن هاتون پيدا مي شه
ببخشيد سلام
من با آقاي شيراني موافقم ما كه نمي خواهيم آپلو هوا كنيم كه
من با تمام وجود اعلام آمادگي مي كنم كه دوستان رو دور هم جمع كنم
حالا يا آقاي amirepsilon زحمت بكشه و شماره ها رو برام بفرسته يا اينكه دوستان فاميل هاشون رو بنويسند و به شماره 09133255504 اس ام اس كنند تا ظرف هفته آينده تماس گرفته شود.
بابا مرديم از بس كه هوله رفتيم و ...
با اميد پيروزي
:rose:

shirani

سلام برادران بزرگوار
تازگي چقدر قلت املايي در متن هاتون پيدا مي شه
ببخشيد سلام
من با آقاي شيراني موافقم ما كه نمي خواهيم آپلو هوا كنيم كه
من با تمام وجود اعلام آمادگي مي كنم كه دوستان رو دور هم جمع كنم
حالا يا آقاي amirepsilon زحمت بكشه و شماره ها رو برام بفرسته يا اينكه دوستان فاميل هاشون رو بنويسند و به شماره 09133255504 اس ام اس كنند تا ظرف هفته آينده تماس گرفته شود.
بابا مرديم از بس كه هوله رفتيم و ...
با اميد پيروزي
:rose:

ممنون واسه غلط املایی

من فکر میکنم داره فقط اینجا پاس کاری میشه این به اون اون به این دیگه اما خوبه فعلاً وقت تلف کنید تا من تایم آزاد پیدا کنم

tasnim0

Member
سلام برادر شيراني
متاسفانه دوستان كم همت تشريف دارند
يك زنگ و خبر و وعده ديدار فكر نمي كنم براي جمع كوچك ما نه زياد وقت بخواد و نه هزينه اي
بابا من هزينه اش را مي دم:d
لطف مي كنند عزيزان
تا تنور داغه و ميشه كاري كرد بياييد توي صحنه
مرسي

اي موسي هرگاه بنده اي مرا بخواند آنچنان به سخن او گوش مي سپارم كه گويي بنده اي جز او ندارم،اما شگفتا بنده ام همه را چنان مي خواند كه گويي همه خداي اويند جز من.

حضرت موسي خسته براي استراحت به زير درختي در كنار نهري رفت.از زمان ورودش قورباغه اي مدام صدا ميكرد.
حضرت موسي به خداوند فرمود:خدايا براي استراحت آمده ام.اين مخلوق را خاموش كن.
خداوند فرمود موسي:از زمان ورودت در كنار اين نهر,قورباغه ميگويد:خداوندا من براي استراحت امده ام.لطفا اين مخلوق خود را به جاي ديگر ببر.

امام علي (ع) : بديها را به تاخير انداز زيرا هر وقت بخواهي ميتواني انجام دهي .

mashreghi

Member
یکی از خواندنی ترین تاپیک هایی بود که تا حالا دیده بودم . مثل یک برنامه ریزی اصیل ایرانی .. استارت بسیار عالی ، بعد تنش در اجرا بعد شک در نحوه مدیریت بلافاصله تردید در نحوه اجرا و در آخر هیچ .

جملات من شاید باعث شروعی دوباره و هماهنگی دوستان بشه منتظر خروجی این پروژه هستیم .

amirepsilon

Active Member
سلام

دوستان مدیر گروه بد قولی کرد !

شما باید از دیگر دوستان عذر خواهی کنی !

اگر نمیتونیستی مدیریت کنی و بچه ها رو هماهنگ کنی نباید داوطب مبشدی
حاال کسی هست که بتونه با بچه ها تماس بگیره و گروه رو هماهنگ کنه ؟

آقای شیرانی ؟
گیگامکس ؟
تسنیم ؟

shirani

من که فعلاً نمی تونم چون درگیر یک سری کار هستم

جدیدترین ارسال ها

بالا