تشخیص 32 بیت یا 64 بیتی سیستم و اجرای برنامه مربوطه؟

dark-man

Member
با سلام خدمت دوستان
آقا من می خواهم که یک باتون داشته باشم که وقتی می زنم متوجه شه که سیستم عامل 32 بیت هستش یا 64 بیت و با توجه به اون برنامه مربوط به اون نسخه رو بیاره و آن را اجرا کنه ؟؟

کسی هستش از دوستان که کمک کنه ؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

spryboy

کاربر فعال
سلام

دوست عزیز، کلاس Capabilities دوتا پراپرتی استاتیک داره به اسم supports32BitProcesses و supports64BitProcesses که نسبت به سیستم مقدار true یا false رو برمیگردونن. فکر میکنم اینها کارتون رو راه بندازن.

موفق باشید

dark-man

Member
دوست خوبم من دارم تو swish کار می کنم ..
میشه کامل تر راهنمایی کنید ..
واقعاً ممنون میشم

spryboy

کاربر فعال
راستش من با Swish خیلی آشنا نیستم. توی Swish با ActionScript 3.0 میشه برنامه نوشت؟

++Hadi++

Active Member
البته خیلی کلی می گم :
یکی از راههای ابتداییش اینه که یه برنامه به زبان C++ بویسید که یه متغیر از نوع int تعریف کنه و بعد مقدار باینری اونو به آرایه کاراکتر تبدیل کنه و بعدش تعداد صفر و یک ها یا بهتر بگم طول آرایه رو بدست بیارید و یه نحوی با سوکت یا exetrnalInterface یا هر روش ساده ترین مثل کپی تو کلیپ برد و بدست آوردن مقدار از کلیپ برد تو فلش ،نسخه بیتی ویندوز رو بدست بیارید.به بیان بهتر متغیر int تو ++C تعداد بیت هاش با چند بیتی بودن سیستم عامل برابره یعنی تو ویندوز 32 ،32 بیتی هست و تو ویندوز 64 بیت ،64 بیت داره.یعنی دامنه تعیین اعداد تو ویندوز 64 بیتی بیشتره...البته یه نگاهی هم به کلاس capabilities تو AS3 بندازید.بای...

++Hadi++

Active Member
آیا محتواتون به صورت swf دست مردم می رسه یا به صورت exe application و ...؟

++Hadi++

Active Member
بهتر شد...
خوب میتونید با C# یا Qt نسخه سیستم عاملو تشخیص بدین و مقادیر رو بفرستین.اگر مایل باشید من سعی می کنم با کیوت این کار رو انشالا انجام بدم و بزارمش تو سایت تا بچه ها ازش استفاده کنن؟؟؟ یعنی با کیوت لودش کنم و نسخه سیستم عاملو بهش پاس بدم و بعدش بزارم تو سایت.البته شاید زمانبر باشه ولی مهمه که کیوت خیلی امکانات وسیعی داره.البته فک کنم با برنامه هایی مثل swfkit و mdm zink هم بشه.C# هم که دیگه این کار رو مثل آب خوردن انجام می ده.در واقع با این کار می تونید تواناتی سیستمی زیادی به خروجیتون بدین و البته Qt تو مسایل سیستمی و قدرت ،شاید تو حوزه خودش از دات نت قوی تر باشه...

++Hadi++

Active Member
آقا چندین راه وجود داره.من اگه بخوام با کیوت انجامش بدم شما هم باید Qt Creator رو دانلود کنید :
http://qt-project.org/downloads
ولی با MDM Zink و SWF KIT و دلفی و ... می تونید این کار رو بکنید.
حالا هر جوری که راحتین...

جدیدترین ارسال ها

بالا