انیمیشن تست realflow

Shahryar Mirbozorgi

Well-Known Member
سلام دوستان
من خیلی وقت نیست که وارد دنیای 3d شدم پس منو به دید یه آماتور نگاه کنید:)
اینو بیشتر برای تست realfow ساختم، چون اول کارم همه چی رو دارم تست میزنم
اگه نگاه کنید و ایرادامو بهم بگید ممنون میشم
سیمولیتش حدود 5 ساعت طول کشید،رندرشم حدود 1 ساعت
914 فریم با سایز 720*576

realflow-3ds max-after effects
البته با after effects کار خاصی نکردم فقط صدا رو روش گذاشتم و یه کم رنگشو درست کردم

Arang_Real_2_0_00_04_04_.jpg

پیوست ها

• Arang Real.rar
    4.1 مگایابت · بازدیدها: 692
  • Untitled-1.jpg
    Untitled-1.jpg
    33.8 کیلوبایت · بازدیدها: 19
آخرین ویرایش:

sidsid

Well-Known Member
سلام خوب شده فقط به نظرت سیمولیتش خیلی طول نکشیده؟
به عنوان تبلیغ ساخته بودی؟
رنگ بندی و رندر میتونست بهتر باشه

موفق باشی:rose:

یا علی

آخرین ویرایش:

Shahryar Mirbozorgi

Well-Known Member
تنظیمات realfow رو خوب بلد نبودم،احتمالا خیلی کمتر از اینا باید طول میکشید
یه جایی کار میکنم این اسم اونجاست
هدف اصلیم realflow بود ولی در کل تو رندر هم تجربه ی چندانی ندارم،واسه رندر هم باید بیشتر تمرین کنم

Shahryar Mirbozorgi

Well-Known Member

massomeh1

Member
سلام آقای میربزرگی من کار ویدئوموزیک رو و این کار ریل فلو را دیدم از اولی تقریبا خوشم اومد به نظر من همینکه امکانش رو داری خودت فیلمبرداری می کنی ایده و خلاقیت داری خیلی خوبه اما من از اینطور موزیکها و ریتم خوندن خوشم نمیاد البته نظرشخصی خودم بود شما که اینکارها را یاد می گیری اگر بتونی از این توانایی و امکانات در راه بهتری هزینه کنی برای موضوعات بهتر امیدوارم متوجه منظورم بشی من محتوا و موضوعی که کار شده را پسند نمی کنم اما نوع کار و خلاقیت و ایده خیلی خوبه به موضو عات بهتر و مفیدتر فکر کن .

کار دومت رو خیلی خوشم اومد می دونم اینجا جاش نیست اما فقط یک سوال کوچولو دارم این relflow نرم افزار خاصیه یا پلاگینه ؟
موفق باشید.

آخرین ویرایش:

Shahryar Mirbozorgi

Well-Known Member
سلام آقای میربزرگی من کار ویدئوموزیک رو و این کار ریل فلو را دیدم از اولی تقریبا خوشم اومد به نظر من همینکه امکانش رو داری خودت فیلمبرداری می کنی ایده و خلاقیت داری خیلی خوبه اما من از اینطور موزیکها و ریتم خوندن خوشم نمیاد البته نظرشخصی خودم بود شما که اینکارها را یاد می گیری اگر بتونی از این توانایی و امکانات در راه بهتری هزینه کنی برای موضوعات بهتر امیدوارم متوجه منظورم بشی من محتوا و موضوعی که کار شده را پسند نمی کنم اما نوع کار و خلاقیت و ایده خیلی خوبه به موضو عات بهتر و مفیدتر فکر کن .

کار دومت رو خیلی خوشم اومد می دونم اینجا جاش نیست اما فقط یک سوال کوچولو دارم این relflow نرم افزار خاصیه یا پلاگینه ؟
موفق باشید.

سلام
ممنون که کارهامو دیدین و نظر دادین
موزیک ویدئو رو واسه دل خودم ساختم و کار قدیمیه الان اگه بخوام کار کنم سعی میکنم موضوعی رو انتخاب کنم که واسم سود داشته باشه (شما درست میگید) ولی در کل سلیقه ها با هم متفاوتِ
Realflow یه نرم افزار جداگانه هست و پلاگینش هم وجود داره فقط برای وارد کردن آبجتها و مِش های ساخته شده به نرم افزار های 3d دیگه

massomeh1

Member
سلام
ممنون که کارهامو دیدین و نظر دادین
موزیک ویدئو رو واسه دل خودم ساختم و کار قدیمیه الان اگه بخوام کار کنم سعی میکنم موضوعی رو انتخاب کنم که واسم سود داشته باشه (شما درست میگید) ولی در کل سلیقه ها با هم متفاوتِ
realflow یه نرم افزار جداگانه هست و پلاگینش هم وجود داره فقط برای وارد کردن آبجتها و مِش های ساخته شده به نرم افزار های 3d دیگه

خوب من درموردش کجا باید بحث و سوال کنم آموزشش کجا هست البته ویدئویی باشه بهتره یادگیریش آسونه یا پیچیده است؟

Shahryar Mirbozorgi

Well-Known Member
شما باید اول یه نرم افزار 3d اصلی مثل 3ds max و maya یا cinema 4d رو کار کرده باشید تا با این کار کنید چون باید از مِشی که داخل Realflow ساخته میشه با یکی از اون نرم افزار ها رندر بگیرید
تو همین انجمن اگه سرچ کنید کلی مطلب پیدا میکنید ولی من خودم بیشتر از آموزشهای youtube استفاده میکنم

massomeh1

Member
شما باید اول یه نرم افزار 3d اصلی مثل 3ds max و maya یا cinema 4d رو کار کرده باشید تا با این کار کنید چون باید از مِشی که داخل realflow ساخته میشه با یکی از اون نرم افزار ها رندر بگیرید
تو همین انجمن اگه سرچ کنید کلی مطلب پیدا میکنید ولی من خودم بیشتر از آموزشهای youtube استفاده میکنم

من تری دی مکس کارکردم ریل فلو را از کجا دانلود کنم ؟

و در یوتیوب با چه عبارتی سرچ کنم تا به آموزشهایی که گفتید برسم؟

البته ببخشید سوالهام اینجا می پرسم اگر اینو جواب بدید شاید دیگه بقیه

سوالهام توی بخش مربوط به خودش بپرسم .

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.به به خیلی کار قشنگی بود.
به نظرم موزیک هم جالب بود براش .هماهنگی ریتم موزیک رو تصویر بیشتر کار کنی بهتر میشه
اما خود بحث
خیلی شبیه سازی خوبی بود.به نظرم اگه یه مقداری سرعت رو بالا ببری بهتر میشه.
در کل خیلی کار خوبی شده موفق باشی دوست من

massomeh1

Member
این مکعبها که متناسب با موزیک بالا و پایین می ره تو تری دی مکس کارشده یا افترافکت اصلا کاش این کارت آموزش می دادی ؟

Shahryar Mirbozorgi

Well-Known Member
من تری دی مکس کارکردم ریل فلو را از کجا دانلود کنم ؟

و در یوتیوب با چه عبارتی سرچ کنم تا به آموزشهایی که گفتید برسم؟

البته ببخشید سوالهام اینجا می پرسم اگر اینو جواب بدید شاید دیگه بقیه

سوالهام توی بخش مربوط به خودش بپرسم .

تو youtube باید سرچ کنی

realflow tutorial:-?
-----------------------------------------
من realflow رو از سایت زیر دانلود کردم

www.cgpersia.com

آخرین ویرایش:

Shahryar Mirbozorgi

Well-Known Member
سلام.به به خیلی کار قشنگی بود.
به نظرم موزیک هم جالب بود براش .هماهنگی ریتم موزیک رو تصویر بیشتر کار کنی بهتر میشه
اما خود بحث
خیلی شبیه سازی خوبی بود.به نظرم اگه یه مقداری سرعت رو بالا ببری بهتر میشه.
در کل خیلی کار خوبی شده موفق باشی دوست من

ممنونم عارف جان من هنوز خیلی چیزها باید از اساتیدی مثل شما یاد بگیرم:rose:
حق با شماست خیلی رو این چیزا وقت نذاشتم،اون مکعب ها رو هم برای اینکه صحنه خالی نباشه و بیننده رو خسته نکنه گذاشتم
حتما این موارد رو در کارهای بعدی رعایت میکنم

آخرین ویرایش:

Shahryar Mirbozorgi

Well-Known Member
این مکعبها که متناسب با موزیک بالا و پایین می ره تو تری دی مکس کارشده یا افترافکت اصلا کاش این کارت آموزش می دادی ؟

اون مکعبها با 3ds max بود،فقط به height (ارتفاع) مکعبها یه کنترلر audio دادم،البته میشه همه رو با هم attach کرد بعد به محور z scale کنترلر audio رو داد اینجوری راحتترِ

آخرین ویرایش:
سیمولیشنت خوب شده. اگه متریال شفاف با یه نور پردازی خوب بذاری بهتر هم میشه.
کلا ایده انعکاس نور تو مایعات شفاف یا نیمه شفاف جالب میشه.

زمان سیمولیشنت یککم زیاد شده. سعی کن اینو یاد بگیری که چه طوری میتونی بین کیفیت کار خوب و کمترین زمان گرفتن خروجی به یه بالانس خوب برسی. اینم با تست حالت هاب مختلف تا حدودی میتونی متوجه بشی

از renderkit استفاده کردی. درسته؟

جدیدترین ارسال ها

بالا