تریلر خفن بازی عصر پهلوانان!!!!

AVGHH

Member
عبد الوهاب جان این بازی رو خودت دیدی ؟!
آره، مگه شما ها نمایشگاه رسانه های دیجیتال نرفتین؟! من که از 5، 6 روز نمایشگاه 4 روز اونجا بودم! زمانی که داشتن بازی رو باگ و دیباگ میکردنم بودم، جالب بود.
راستی بازیش قیمتی نداره، 5000 تومن، ماها که خودمون سه بعدی کاریم اگه از این کارا حمایت نکنیم نمیتونیم انتظار داشته باشیم فردا از خودمون حمایت بشه. (یه جمله پندآموز!)

سلام برسو به فك و فاميلاتون!
قلمبگیتونو میرسونم. :wink:
سطح بازي چجوري بود؟
كيفيت، گرافيك، گيم پلي و ...
به نظرم به عنوان یه بازی ایرانی خیلی خوب بود، اشکالاتش رو هم نمیگم چون بازی رو ندیدین یه تصویر بدی ممکنه تو ذهنتون درست بشه که اونوقت اگه بازی هم بکنین با این ذهنیته اس.

حتما میدونید دیگه سبکش نقش آفرینیه که من خیلی این سبک و دوس میدارم. پیشنهاد میکنم به عنوان یه بازی ایرانی بخرین و بازی کنین، نه برای مقایسه با بازیهایی که تا حالا بازی کردین.

راستی یه چیز باحال دیگه، وقتی داشتم بازی میکردم دیدم یکی از کاراکترای بازی خیلی برام آشناس دقت که کردم دیدم نوروز عباسیه!! وقتی به همین بنده خدائه (دیدبان (منظورم همون سوپروایزره!) مهدی زنگنه) گفتم، گف از این کارا 3، 4 جا دیگه هم کردن، مثلا گف یه کاراکتر تو بازی هس که یه کوتوله اس و خیلی خل و چله، صورت رفیقشو برا اون ساخته!

آخرین ویرایش:

animations

Active Member
حالا نمایشگاه می ری و خبر نمی دی AVGHH جان؟ این به اون جشنواره انیمیشن در... :D

منم نوروز عباسی رو می شناسم. background های عجیب غریبی می زنه.
نکات پیکساری گذاشتن توی بازی؟!

gigamax

کاربر متخصص جلوه های ویژه
آره، مگه شما ها نمایشگاه رسانه های دیجیتال نرفتین؟! من که از 5، 6 روز نمایشگاه 4 روز اونجا بودم! زمانی که داشتن بازی رو باگ و دیباگ میکردنم بودم، جالب بود.
راستی بازیش قیمتی نداره، 5000 تومن، ماها که خودمون سه بعدی کاریم اگه از این کارا حمایت نکنیم نمیتونیم انتظار داشته باشیم فردا از خودمون حمایت بشه. (یه جمله پندآموز!)

قلمبگیتونو میرسونم. :wink:
به نظرم به عنوان یه بازی ایرانی خیلی خوب بود، اشکالاتش رو هم نمیگم چون بازی رو ندیدین یه تصویر بدی ممکنه تو ذهنتون درست بشه که اونوقت اگه بازی هم بکنین با این ذهنیته اس.

حتما میدونید دیگه سبکش نقش آفرینیه که من خیلی این سبک و دوس میدارم. پیشنهاد میکنم به عنوان یه بازی ایرانی بخرین و بازی کنین، نه برای مقایسه با بازیهایی که تا حالا بازی کردین.

راستی یه چیز باحال دیگه، وقتی داشتم بازی میکردم دیدم یکی از کاراکترای بازی خیلی برام آشناس دقت که کردم دیدم نوروز عباسیه!! وقتی به همین بنده خدائه (دیدبان (منظورم همون سوپروایزره!) مهدی زنگنه) گفتم، گف از این کارا 3، 4 جا دیگه هم کردن، مثلا گف یه کاراکتر تو بازی هس که یه کوتوله اس و خیلی خل و چله، صورت رفیقشو برا اون ساخته!

مرسی از این همه اطلاعات دقیق !! من خبر این بازی رو دورادور داشتم از توی مجله هایی مثل بازی نما یا بازی رایانه این خبرها رو دنبال می کردم ... نمی دونستم عرضه شده

خداوکیلی اگه کسی این بازی رو رایت کنه واقعا نامرده !! دیگه اگه به پیشرفت خودمون احترام نذاریم واقعا .....

حالا فروشگاه آن لاینی جایی می شناسین که داشته باشتش ؟

AVGHH

Member
حالا نمایشگاه می ری و خبر نمی دی avghh جان؟ این به اون جشنواره انیمیشن در... :d
این قضیه برا پارسال همین موقعها بود.

منم نوروز عباسی رو می شناسم. Background های عجیب غریبی می زنه.
باهاش صحبت کرده بودم قرار بود پنجشنبه ها برم پیشش با چن نفر دیگه اتود زدن برا تیم ملی رو یاد بگیرم پیچوندم! ولی هنوز اگه ببینمش میرم دنبالش، کاراش واقعا فوق العاده اس! به طرز عجیب ناکی بد کار میکنه.

آنلاین نمیدونم، ولی چهارراه ولیعصر و بغل پاساژ ایران میفروشن.

آخرین ویرایش:

NAKOOT

Well-Known Member
از طریق خود سایت هم فکر کنم بشه خرید، اینجا

خرید اینترنتی
برای خرید این بازی شماره تماس خود را به آدرس زیر ایمیل نمائید
[email protected]This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it

animations

Active Member
...
کاراش واقعا فوق العاده اس! به طرز عجیب ناکی بد کار میکنه.

خب، باهات زیاد موافق نیستم. البته توی سبک خودش کارهاش خوبه. پس زمینه محیط های عجیب غریب رو خوب در می یاره. کارهاش بیشتر برای بازی سازی خوبه. نمی دونم خودش کارهاش رو رنگ می کنه یا می ده دیگران. ولی اسکچ هاش بهتر از کارهای رنگ شده شه.

خودش اینو می گفت که کاراکتر نمی تونه خوب بکشه. فانتزی کار هم نیست.
یه کارگردانی ازش دیده بودم. زمان بندیش خوب نبود. به هر حال هر کسی را بهر کاری ساختند...

ولی پسر خوبیه. زندی هی می خواست سر و سامونش بده. نمی دونم موفق شد یا نه. :lol:

AVGHH

Member
نمی دونم خودش کارهاش رو رنگ می کنه یا می ده دیگران. ولی اسکچ هاش بهتر از کارهای رنگ شده شه.
فک نکنم، فقط اسکچ میزنه اون.

ولی پسر خوبیه. زندی هی می خواست سر و سامونش بده. نمی دونم موفق شد یا نه. :lol:
جدی؟! ایول یه شیرینی باید ازش بگیریم.

NAKOOT

Well-Known Member
چندتا از اسکچ های این رفیقم رو ببینید لطفاً، البته الان داره آخرای سربازیش رو طی می کنه :دی
بیاد بیرون خیلی کاراست که قراره هستش با فراز شانیار و بقیه بچه های خفن طراح انجام بدن.

این دوتا از خوفناک ترین دیجیتال پیتینگ هستش که من به شخص دیدم!!! دیتیل فوق العادست!!!

AVGHH

Member
اون دوتا بالاییا عکسن، آره؟! گرفتی مارو؟!
خیلی کارای مردین!
گرافیک خونده؟

Farrokh

Active Member
من از سبک کاریش خیلی خوشم اومد
اون سوار کاره برام خیلی جالب بود
گرگه هم همین طور

این جور اسکیس زدن یه سبک کلیه یا شیوه ی اسکیس ایشونه ؟

NAKOOT

Well-Known Member
اسمش سعید هستش. از دوستان دوران هنرستانم هستش، تنها دوستی هستش از اون دوران که هنوز با هم در ارتباطیم
121fs725372.gif

اونم مثل من گرافیک خونده
crazy.gif

سر قضیه سربازیش خیلی عقب موند از همه چی، البته بیاد بیرون تصمیم داره بره هرجا بجز ایران.
وقتی طراحی می کنه استخون هم می بینه!!
نه کلاس طراحی رفته نه هیچ چیز دیگه ای. کلا ذاتی این استعداد رو داره.
این بود داستان زندگی این رفیق ما
127fs1601347.gif

hosienmax100

3D Artist
شهرام سعید تو mo عضو نبوده یکی از کارها رو حس میکنم قبلا اینجا دیدم ؟:؟/

NAKOOT

Well-Known Member
شهرام سعید تو mo عضو نبوده یکی از کارها رو حس میکنم قبلا اینجا دیدم ؟:؟/

چرا به زور من اومد اینجا عضو شد.:snap: قضیه سربازیش که شروع شد کلا از نت دور شد. البته مثل اینکه یه تعداد از بچه ها هم بهش پی ام داده بودن که اینا کارای خودت نیست!!!! :lol:
من یه دوست هم داشتم طراح ماشین بود، منتها دیپلم رو که گرفتیم دیگه ندیدمش.
کلا از این جور استعداد ها زیاده، اما اینجا اجازه رشد نمی دن بهشون. الان این ماشین ایرانی ئه که جدید زدن بعد از مینیاتور رو ببین، انگار 206 SD رو برداشتن ایرانیش کردن!!! من به شخص کلی طراح خفن صنعتی و ماشین می شناسم اما کدومشون تونستن توی ایرانی حرفی برای گفتن داشته باشن؟

gigamax

اسمش سعید هستش. از دوستان دوران هنرستانم هستش، تنها دوستی هستش از اون دوران که هنوز با هم در ارتباطیم
اونم مثل من گرافیک خونده
سر قضیه سربازیش خیلی عقب موند از همه چی، البته بیاد بیرون تصمیم داره بره هرجا بجز ایران.
وقتی طراحی می کنه استخون هم می بینه!!
نه کلاس طراحی رفته نه هیچ چیز دیگه ای. کلا ذاتی این استعداد رو داره.
این بود داستان زندگی این رفیق ما

چرا به زور من اومد اینجا عضو شد. قضیه سربازیش که شروع شد کلا از نت دور شد. البته مثل اینکه یه تعداد از بچه ها هم بهش پی ام داده بودن که اینا کارای خودت نیست!!!!
من یه دوست هم داشتم طراح ماشین بود، منتها دیپلم رو که گرفتیم دیگه ندیدمش.
کلا از این جور استعداد ها زیاده، اما اینجا اجازه رشد نمی دن بهشون. الان این ماشین ایرانی ئه که جدید زدن بعد از مینیاتور رو ببین، انگار 206 SD رو برداشتن ایرانیش کردن!!! من به شخص کلی طراح خفن صنعتی و ماشین می شناسم اما کدومشون تونستن توی ایرانی حرفی برای گفتن داشته باشن؟

شهرام جان این دوستت باید می رفت برای تست طراحی کانسپت ارباب حلقه ها شرکت می کرد ... واقعا خیلی تصورات قوی داره و بسیار عالی هم می تونه رو کاغذ بیاره ....

اما متاسفانه یه قانونی تو ایران هست که میگه اینجا ایرانه ... جدی تا این وضعیت تو ایران هست یه هنرمندی مثل ایشون نمی تونه اون طور که شایستشه تقدیر بشه و کار کنه .....

امیدوارم هر جا میره موفق باشه ...
حالا چقدر سربازیش مونده ؟ داره تموم میشه !؟

راستی شهرام جان حسابی ممنونم ازت بابت information !!!
موفق باشی

NAKOOT

Well-Known Member
شهرام جان این دوستت باید می رفت برای تست طراحی کانسپت ارباب حلقه ها شرکت می کرد ... واقعا خیلی تصورات قوی داره و بسیار عالی هم می تونه رو کاغذ بیاره ....

اما متاسفانه یه قانونی تو ایران هست که میگه اینجا ایرانه ... جدی تا این وضعیت تو ایران هست یه هنرمندی مثل ایشون نمی تونه اون طور که شایستشه تقدیر بشه و کار کنه .....

امیدوارم هر جا میره موفق باشه ...
حالا چقدر سربازیش مونده ؟ داره تموم میشه !؟

راستی شهرام جان حسابی ممنونم ازت بابت information !!!
موفق باشی

crazy.gif

تا شهرویور فکر کنم مونده از سربازیش، توی اونجا هم طراحیش به کارش اومد. دید اوضاع ئه جایی که افتاده بده، 2تا عکس از آقا رو طراحی کرد یه جا انداختنش وزنش الان 2 برابر شده از بس جوجه می زنه!! :lol:
کارای مهرداد رو هم ببینید خالی از لطف نیست:

خیلی از این طراح را رو دور و نزدیک می شناسم. نمی دونم اگه دوست داشتید بگید تا از کاراشون بیشتر لینک بدم ببینید چه نعمت هایی رو داریم تو این مملکت
crazy.gif

gigamax

خیلی از این طراح را رو دور و نزدیک می شناسم. نمی دونم اگه دوست داشتید بگید تا از کاراشون بیشتر لینک بدم ببینید چه نعمت هایی رو داریم تو این مملکت

شهرام هان نیکی و پرسش ؟!!
فقط اگه خودشون هم باشن که درباره کارشون توضیح بدن خیلی خب میشه !! البته این طوری هم خوبه ها اما اونطوری معرکه اس !!

ممنون بابت تلاشت شهرام جان
موفق باشی

hosienmax100

3D Artist
مرسی شهرام جون

آره بزار فقط یه خواهش دارم لینک رو سرور da نده اگه امکانش هست با دیال آپی بودن بالا نمیان

البته این مشکل منه و دلیلی هم نیست که ......ولی اگه اینکار رو بکنی دیگه نمی خواد آخر عمری

واسه استخون حلال کردن مکه بری :دی

بزار /

line

New Member
سلام دوستان به عنوان اولین پستم تشکر می کنم از همه ی دوستان مکس و مایا کار :)
--------------------------------------------------------------
ترلر خیلی قشنگی بود مخصوصا اون جلوه ی wind که به اون پرده نسبت داده بودن و اون ذرات پراکنده باد بسیار عالی بود
یا موی کاراکتر اصلی که تکون میخورد

ولی انیمیت تو ثانیه ی 21-28 یک مشکل کوچیک داره

شما به اون دستی که روی شمشیر توجه کنید فراموش کردن دست رو به شمشیر Link کنن برای همین یک جوری تو چشم میزنه و دست هی تکون میخوره رو شمشیر

ممنون

جدیدترین ارسال ها

بالا