ترکیب کردن فایل های swf

سه تا فایل swf دارم که به هم لینک دارند. یکی فهرست هست و اون 2تا فایل محتوای دو فصل. با توجه به اینکه فایل fla اینها موجود نیست. چطوری می تونم این سه فایل رو پشت هم توی یک فایل بیارم. نمی خوام وقتی روی فهرست کلیک می شه فایلم با اینترنت اکپلورر باز بشه و اون بالون مجوز اجرای فایل اول بیاد و بعد فایل باز بشه. در کل می خوام یه فایل یه پارچه بشن این سه تا. میشه راهنمایی بفرمائید لطفا.؟

evt

Member
یک movieClip توی فایل اصلی ایجاد کن و بعد محتوای swf بیرونی رو توی movieClip لود کن

++Hadi++

Active Member
سلام
یعنی شما می خواهید که هر سه در یک فایل فلش قرار بگیره ؟
یا می خواهید در یک صفحه وقتی روی فهرست کلیک شد ، اینترنت اکسپلورر در صفحه خودش (بدون باز کردن صفحه جدید blank ) فلش بعدی رو بیاره ؟
اگه بیشتر توضیح بدید انشاءال... حتما کمکتون می کنم .
بای...

دوست عزیز سلام
کاش یه سرچ می کردید ...

این رو ببینید

http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=130381

امیدوارم مشکلتون حل بشه - موفق باشید

فكر كنم از اون لينك هم درست متوجه نشدم چون باز جوابي نگرفتم.
ببينيد من يه فايل فهرست دارم به نام main.fla كه داخلش دو تا دگمه گذاشتم يكي براي باز كردن فايل مطالب content.swf كه 100تا فريم داره (از اين فايل ، fla رو ندارم و فقط swf اونو دارم كه نمي تونم كد يا فريمي به اون ديگه اضافه كنم . يه فايل هست كه با كنورتور پاورپوينت به فلش آماده شده بوده ) يه دگمه ي ديگه براي نمايش دادن يه فايل final.fla هستش . ميشه بفرمائيد چندتا فريم بايد ايجاد كنم و تو هر فريم چي بنويسم يا اينكه يه نمونه برام بفرستيد؟ خيلي خيلي ممنون ميشم

++Hadi++

Active Member
اکشن 2 کاری یا اکشن 3 کار ؟
اگه اکشن 3 کار هستی بگو تا کاملا راهنماییت کنم.
بای..

با اكشن 3 هم بفرمائيد كارم راه مي افته. فقط مهم اينه كه از فايل 100 صفحه اي كه دارم فقط swf اون موجوده نه fla :sad:

++Hadi++

Active Member
اگه می شه منظورتونو از فایل 100 صفحه ای بفرمایید . یعنی اینکه منظورتون 100 فریم هست ؟
آیا می تونید فایلهای فلشتون که سورسشونو ندارید دیکامپایل کنید ؟

جدیدترین ارسال ها

بالا