تربیت نیروی انیماتور

black-death

Member
سلام خسته نباشید
من چند ساله که با یک معضل جدی طرفم اونم اینه ک سعی میکنم به بچهای تیمم انیمیت یاد بدم اما بسیار کم یاد میگیرن
من حس میکنم یک جای کار یک گره ی مبهم وجود داره دوسدارم نظراتتون رو بشنوم تا شاید این فکر که چند ساله داره آزارم میده بالاخره حل بشه
مرسی:rose:

rain drop

New Member
متاسفم برای گروه که از این فرصت خوب استفاده نمیکنن.اگر در جستجوی کلاس تلاش میکردن وکلاس مناسب یافت نمیشد که نخواهد شد حتما با جون و دل یاد میگرفتن

mahdilal

Member
به نظر من یکی دو تا نمونه کار بزار تا اول توانایتون مشخص بشه تا روی نمونه کارهاتون نظر بدن بچه ها و یک روش پیشنهاد کنند

black-death

Member
به نظر من یکی دو تا نمونه کار بزار تا اول توانایتون مشخص بشه تا روی نمونه کارهاتون نظر بدن بچه ها و یک روش پیشنهاد کنند

چشم حتما
چند روزه سرعت اینترنتم داغونه به محض درست شدن براتون میزارم چندتا تست انیمیت

tahani3d

New Member
سلام . دوست عزیز اگه ممکنه درمورد کلاسهایی که برگذار میکنید به من هم یکم اطلاعات بدید .
چون منم قصد دارم کلاس برگذارکنم. خیلی خوشحال میشم که از تجارب شما هم استفاده کنم .
اگه فرصت کردید منو توی مسنجرتون اد کنید و در این باره صحبت کنیم . ممنون .
اینم آی دی من : [email protected]

black-death

Member
سلام . دوست عزیز اگه ممکنه درمورد کلاسهایی که برگذار میکنید به من هم یکم اطلاعات بدید .
چون منم قصد دارم کلاس برگذارکنم. خیلی خوشحال میشم که از تجارب شما هم استفاده کنم .
اگه فرصت کردید منو توی مسنجرتون اد کنید و در این باره صحبت کنیم . ممنون .
اینم آی دی من : [email protected]

سلام خوشحال میشم بتونم کمکی بکنم
من مسنجر ندارم این ایمیلمه اگر جییمیل دارید بیای اونجا چت کنیم

[email protected]

آخرین ویرایش:

mahdilal

Member
خوب اون چیزی که من توی این کلیپ دیدم مشکلش روی آخر هر حرکته که تمام میشه در قسمت گراف ادیتور باید آخر حرکتاتون را نرمتر کنید و کی فریم های اضافی را پاک کنی و یا نرمتر کنید تا بتونه خوب با حرکت بعدی ارتباط برقرار کنه یا blend بشه . خود طراحی حرکتش خوبه ولی آن قسمتهای آخر حرکات مشکل داره

black-death

Member
خوب اون چیزی که من توی این کلیپ دیدم مشکلش روی آخر هر حرکته که تمام میشه در قسمت گراف ادیتور باید آخر حرکتاتون را نرمتر کنید و کی فریم های اضافی را پاک کنی و یا نرمتر کنید تا بتونه خوب با حرکت بعدی ارتباط برقرار کنه یا blend بشه . خود طراحی حرکتش خوبه ولی آن قسمتهای آخر حرکات مشکل داره

درسته چند تا مشکل داره اما موضوع تاپیک ی چیز دیگه بود :green:

دوسدارم نظراتتونو بشنوم اگر نمونه کاریم دارید حتما برام بزارید دوستان :rose:

NARANJTORANJ

Well-Known Member
سلام دوست من
شما از قوائد و قوانین انیمیت بی اطلاعید چطور می خواید به هم تیمی ها انیمیت یاد بدید ؟
این کار خیلی ضعیف هست
کلا پوزها خوب نیست کارکتر مردی که روی صندلی هست به طور غیر منطقی مچ پاش شکسته میشه اون کارکتری که راه میره اصلا حجم نداره کلا هیچی نداره فقط اسلحه داره بیاد بزنه یار رو
بگذریم اینکار عرضش انتقاد نداره
ولی پیشنهادی دوستانه
انیمیت رو از پایه شروع کنید اموزشگاهی به نام سینمای دیجیتال توی ونک هست که کلاس های انیمیت میزاره حتما برید
و کتاب های انیمیت رو مطالعه کنید
کتاب بسته نجات بخش انیماتور ها رو بخونید
موفق باشید

سلام . دلیل اینکه انیمیشن در ایران انقدر ضعیفه همینه ما صبر نمی کنیم تا کاملا مسلط بشیم . اینکه لغات انگلیسی رو حفظ کنیم زبان انگلیسی یاد نمی گیریم . یا بهتر بگم اینکه فقط با انیمیت آشنا بشیم انیماتور نمی شویم . به نظر من یک برنامه دقیق ایجاد کنید تا گروه یا تیم شما به حداکثر توانایی انیمیت برسن
مثلا هدف اولتون این باشه که کاراکتر woody از toy story رو مدل و سپس انیمیت کنید اصلا دنبال تکسچر و چیزای دیگه نباشید . اینکار خیلی مثبت اول اینکه احساس می کنید توانایی هاتون بالا است و دارید کاراکتر
woody رو انیمیت می کنید (‌هر چند ممکن نتونید اولش کیفیت مناسب رو بگیرید ) دوم اینکه ایده کار حرفه ایی به ذهنتون میاد تا کار های ضعیف ایرانی .
به هیچ وجه نگید نمیشه ؟ شدنی نیست ؟ کارکتر ساده woody رو همه می تونن مدل کنن به شرطی که واقعا بخواهن . ولی کدوم تیمو می بینید که دنبال این باشه ما می خوای یه قسمت کوچیک از toy story یک رو برای آموزش انیمیت کنیم . مثلا قسمتی که
woody فقط با دستهاش حرکاتی رو انجام می ده

به نظرم من آموزش های gnomon برای کسانی که آشنا نیستند مناسبه

موفق باشید

black-death

Member
سلام دوست من
شما از قوائد و قوانین انیمیت بی اطلاعید چطور می خواید به هم تیمی ها انیمیت یاد بدید ؟
این کار خیلی ضعیف هست
کلا پوزها خوب نیست کارکتر مردی که روی صندلی هست به طور غیر منطقی مچ پاش شکسته میشه اون کارکتری که راه میره اصلا حجم نداره کلا هیچی نداره فقط اسلحه داره بیاد بزنه یار رو
بگذریم اینکار عرضش انتقاد نداره

من کمک خواستم دوست عزیز نه انتقاد های کوبنده در ضمن ما تو کرمان هستیم نمیتونیم بیایم ونک

آخرین ویرایش:

black-death

Member
سلام . دلیل اینکه انیمیشن در ایران انقدر ضعیفه همینه ما صبر نمی کنیم تا کاملا مسلط بشیم . اینکه لغات انگلیسی رو حفظ کنیم زبان انگلیسی یاد نمی گیریم . یا بهتر بگم اینکه فقط با انیمیت آشنا بشیم انیماتور نمی شویم . به نظر من یک برنامه دقیق ایجاد کنید تا گروه یا تیم شما به حداکثر توانایی انیمیت برسن
مثلا هدف اولتون این باشه که کاراکتر woody از toy story رو مدل و سپس انیمیت کنید اصلا دنبال تکسچر و چیزای دیگه نباشید . اینکار خیلی مثبت اول اینکه احساس می کنید توانایی هاتون بالا است و دارید کاراکتر
woody رو انیمیت می کنید (‌هر چند ممکن نتونید اولش کیفیت مناسب رو بگیرید ) دوم اینکه ایده کار حرفه ایی به ذهنتون میاد تا کار های ضعیف ایرانی .
به هیچ وجه نگید نمیشه ؟ شدنی نیست ؟ کارکتر ساده woody رو همه می تونن مدل کنن به شرطی که واقعا بخواهن . ولی کدوم تیمو می بینید که دنبال این باشه ما می خوای یه قسمت کوچیک از toy story یک رو برای آموزش انیمیت کنیم . مثلا قسمتی که
woody فقط با دستهاش حرکاتی رو انجام می ده

به نظرم من آموزش های gnomon برای کسانی که آشنا نیستند مناسبه

موفق باشید

مرسی دوست عزیزم واقعا پیشنهاد فوق العاده ای بود
و ممنون که به جای انتقاد یک راه کار برای پیشرفت ارائه کردید
یک دنیا ممنونم:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا