ترانزیشن موزیک ویدئو mohen baghi

ebrahimta

Member
سلام دوستان
اگر 2 تا کلیپ های جدید محسن باقی را دیده باشید
که یکی مال امیر خلوت هست و دیگری مال سهیل استیل اگه اشتباه نکنم
یکسری حالت های خاصی روی تصویر هاش هست (نمونه تصویر در پایین موضوع) که مثل بارکد و یه سری نور های خاصی هست
این ها مال نرم افزار خاصی هست یا انمیشین هستش که روی فیلم قرار داده است
ممنون میشم جواب بدید
m1.pngm2.pngm3.pngm4.pngm3.png

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
دوست عزیز اینها ویدئو آماده هستند با نام Film Clutter و در دسته بندی های مختلفی مثل FLASHES - DUST_SCR - LEADERS - LEAKS قرار میگیرند که با تغیر مد لایه به نتیجه دلخواه میرسید

ebrahimta

Member
دوست عزیز اینها ویدئو آماده هستند با نام Film Clutter و در دسته بندی های مختلفی مثل FLASHES - DUST_SCR - LEADERS - LEAKS قرار میگیرند که با تغیر مد لایه به نتیجه دلخواه میرسید

دوست عزیز ممنون که جواب دادید فقط این موضوع برای من مونده که این فیلم ها برای نرمافزار خاصی هستنید من با نرم افزار ادیوس کار میکنم فرقی داره یا نه

آخرین ویرایش:

Saeed2vfx

Member
دوست عزیز ممنون که جواب دادید فقط این موضوع برای من مونده که این فیلم ها برای نرمافزار خاصی هستنید من با نرم افزار ادیوس کار میکنم فرقی داره یا نه

هر نرم افزاری که امکان ادغام تصاویر رو داشته باشه ، میشه داخلش از این کلیپ ها استفاده کرد.
ادغام = add , overlay , screen , ...

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
دوست عزیز من خودم هم با ادیوس کار میکنم در ضمن اگه هر وقت به ویدئو یی رسیدی که قابلیت Track Matteنداشت میتونی ببری تو افتر و بسته به نوع فوتیجت به عنوان مثال با قرار دادن یه Solid سفید و Alpha matte کردن اون با لایه مورد نظر میتونی فوتیجت رو لایه آلفا کنی

آخرین ویرایش:

mixepilm

Member

سلام سهیل جان.
عزیز Film Clutter رو از کجا میشه پیداش کرد،جنابعالی لینکی ازش دارید؟

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
سلام والا یه کم بد گیر میاد منم حقیقتش خریدم

یه سری لینک هست اما اکثرشون مرده هستن

جدیدترین ارسال ها

بالا