تدريس خصوصي مايا به صورت حرفه اي - خيلي فشرده -

samoel_love

Banned
آموزش فشرده مايا به صورت خصوصي .
من حدود 30 روز ديگه ايران هستم و تو اين 30 روز ميتونم به چند نفر مايا تدريس كنم به صورت خيلي فشرده .
در اين مدت شما در كوتاه ترين زمان ممكن شما را با مايا آشنا و در صورت داشتن پشتكار راهي را كه خودم 1ساله رفتم شما 1 ماهه بريد و بعد از اتمام اين دوره ديگه نميگم چي ميشه . جلسه اول هم نصفش رايگان است براي اشنايي با سطح كار .
خلاصه اينها .
در صورت تمايل و كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد به همين آدرس كه پايين است يه ميل بزنيد .
فعلا

ToFaN

Well-Known Member
samoel_love گفت:
آموزش فشرده مايا به صورت خصوصي .
من حدود 30 روز ديگه ايران هستم و تو اين 30 روز ميتونم به چند نفر مايا تدريس كنم به صورت خيلي فشرده .
در اين مدت شما در كوتاه ترين زمان ممكن شما را با مايا آشنا و در صورت داشتن پشتكار راهي را كه خودم 1ساله رفتم شما 1 ماهه بريد و بعد از اتمام اين دوره ديگه نميگم چي ميشه . جلسه اول هم نصفش رايگان است براي اشنايي با سطح كار .
خلاصه اينها .
در صورت تمايل و كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد به همين آدرس كه پايين است يه ميل بزنيد .
فعلا
بعدش ميخواي بياي دبي؟؟

samoel_love

Banned
ToFaN گفت:
بعدش ميخواي بياي دبي؟؟

نه عزيزم من نامه دانشگاه براي سفارت آماده است . و منتظرم كه از دبي بياد ايران چون اول فرستادن دوبي و بعدش مياد ايران .
اونبياد اگر ديگه مشكلي نباشه و خدا بخواد ويزا بگيرم مستقيم ميرم انگليس . ولي دو يا 3 روز دوبي هستم احتمالا . تو هم اگر بخواهي من تو همون 2 يا 3 روز رات ميندازم . فعلا عزيزم .

ToFaN

Well-Known Member
samoel_love گفت:
نه عزيزم من نامه دانشگاه براي سفارت آماده است . و منتظرم كه از دبي بياد ايران چون اول فرستادن دوبي و بعدش مياد ايران .
اونبياد اگر ديگه مشكلي نباشه و خدا بخواد ويزا بگيرم مستقيم ميرم انگليس . ولي دو يا 3 روز دوبي هستم احتمالا . تو هم اگر بخواهي من تو همون 2 يا 3 روز رات ميندازم . فعلا عزيزم .
جيگرتو
اقا يه چند تا سي دي ميدي مايا اموزش و حرفا
با يه سري كتاب فارسي مايا
يه خورده هم تورشي خونتون (‌خيلي دلم برا ترشي ايران تنگ شده )
با يه خورده نون پنير ايراني دمت گرم رديف كن

لا نگران فلوس

samoel_love

Banned
ToFaN گفت:
جيگرتو
اقا يه چند تا سي دي ميدي مايا اموزش و حرفا
با يه سري كتاب فارسي مايا
يه خورده هم تورشي خونتون (‌خيلي دلم برا ترشي ايران تنگ شده )
با يه خورده نون پنير ايراني دمت گرم رديف كن

لا نگران فلوس

:lol: بابا مايه دار
چشم اگر دبي اومدني شدم حتما اين ها را برايت ميارم . :twisted: ترشي ميخواهي؟

samoel_666

Banned
mohammad balla گفت:
خفن ترين چيزي كه ياد ميدي چيه؟
ميتونم بپرسم چند سالته ؟
ممنون

ياد ميدادم ديگه نيستم كه ياد بدم . تخصصم مدلينگ و دايناميك است . 25 سالم است ديگه چي عزيز ؟

samoel_666

Banned
man nemoneh kar zeyad dashtam .baraye university ferestadam . nemoneh karham dar hadei bod ke university hatta az man tafelnakhst . dar soratei ke agar shoma alan eghdam konei az tarighe website university avalin chizi ke az shoma bekhan zaban ast . amma man ra hamin tori ke hastam khastand.sali 22 milion toman ham kharjesh ast .esme doreh ham animation ast .kholashe in tori aziz .
email man ham in ast :
[email protected]

montazer hastam nemoneh karhat ra bebinam .hatman baram befrest sarei

felan . bishtar az khodet bego agar dost dashtei .

mr_tommy_1986

New Member
با سلام به استادان گرامی من ایران و در قم زندگی میکنم!!!
خیلی وقته که دنبال راهی بودم که بتونم خودمو به مایا برسونم البته اگه امکاناتش باشه میشه یه جورایی راه حبیب زرگرپور رو پیشه کنم!!!
هر کی که تو تهران و یا قم آشنا داره برای آموزش حرفه ای مایا منو بی نصیب نذاره!!!!!!
حتما برای من یه فکری بکنید اخه من عشق بازی هستم و خوراکم بازیه و میخوام تو صنعت بازی به یه جاهایی برسم!!
من 19 سالمه و 4 سالی میشه بازیخور شدم آمار منو تو بازیکده میتونید بگیرید!!!
این ایمیل منه اگه خواستید برای کمک به من حتما میل بزنید!!!
اول خدا بعد هم شما!!!!
[email protected]
[email protected]
توی www.bazikade.com هم هر روز رفت و آمد دارم!!!
اگه این پست من نا به ا هست پاکش نکنید یه وقت من تازه همین الان داشتم سرچ میکردم که یهو وارد این قسمت شدم!!!
انشالله

جدیدترین ارسال ها

بالا