تخفیف ویژه بمناسبت سالروز تاسیس دیتا هاست

sepehr10

Banned
بمناسبت فرارسید سالروز تاسیس دیتا هاست تا تاریخ 16 فروردین 87 میتوانید کلیه سرویس های هاست و ریسلر دیتا هاست را با 50% تخفیف تهیه کنید . برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با ما تماس بگیرید .
www.datahost.ir
[email protected]
Y! ID : sepehrweb2000

آخرین ویرایش:

sepehr10

Banned

عجب رو باید به شما گفت که اینقدر به جان ناموست قسم خوردی که اعتمادمو جلب کردی و 5 تا دومین ناقابل واست ثبت کردم بعدشم پولشو ندادی و چند تا فحش هم دادی و در رفتی ...
عجب رو باید به شما گفت که هر روز با یه آیدی در یاهو میای و فحش میدی و راهتو میکشی میری...
عجب اینست نه آن...

farasooo

Member
شما در سايتتان درج كرده بوديد " تخصص دیتا هاست بر روی پنلهای لینوکس و ویندوز و استفاده از ... "

من دنبال هاست ويندوز مي گشتم ولي در پلن هاي شما هاست ويندوز نديدم . آيا اشتباه مي كنم يا مطلب درج شده شما يك اشتباه تايپي است .

راستي امضاء خيلي خوبي داري .
متشكرم

اسپم نیست بابا کمپانی معظم دیتا هاست در تربت جام در روستای کننذاتن سالروز تاسیسش آقای علی چارشاخ

Master ITX

Well-Known Member
عجب رو باید به شما گفت که اینقدر به جان ناموست قسم خوردی که اعتمادمو جلب کردی و 5 تا دومین ناقابل واست ثبت کردم بعدشم پولشو ندادی و چند تا فحش هم دادی و در رفتی ...
عجب رو باید به شما گفت که هر روز با یه آیدی در یاهو میای و فحش میدی و راهتو میکشی میری...
عجب اینست نه آن...
واقعا عجب اره
اسپم نكن ! -- چون پ خ ت غير فعاله اين جا بهت گفتم ...
کی به این حرفا دیگه گوش میده علی
اسپم نیست بابا کمپانی معظم دیتا هاست در تربت جام در روستای کننذاتن سالروز تاسیسش آقای علی چارشاخ
ببین دوسن من.من اصلا شما رو نمیشناسم شاید ادم خوبی باشید شاید هم نه که امید دارم خوب باشید ولی به هر حال حتی اگه یه هاست فروش هم بده شما نباید بهش تهمت بزنید

Master ITX

Well-Known Member
آقا ما تو هر تاپيکی می ريم شما يک عجب ای گفتی !
از آقا مجيد می خوام يک کليد مثل تشکر ولی با عنوان عجب تو سايت قرار بدن تا ايشون ديگه مجبور نباشن تايپ کنن عجب.
عجب ها.

علی اميری
جالب بود
ولی من نمیدونم چرا واقعا این کارا رو میکنند اخه خودشون رو خراب میکنند
من ازت می خوام درست رفتار کنی به نفته

sepehr10

Banned
شما در سايتتان درج كرده بوديد " تخصص دیتا هاست بر روی پنلهای لینوکس و ویندوز و استفاده از ... "

من دنبال هاست ويندوز مي گشتم ولي در پلن هاي شما هاست ويندوز نديدم . آيا اشتباه مي كنم يا مطلب درج شده شما يك اشتباه تايپي است .

راستي امضاء خيلي خوبي داري .
متشكرم
نه اشتباه نمیکنید .
یه زمانی پلن های ویندوز رو هم ارائه میدادیم که البته هیچ استقبالی نشد و جمعش کردیم . این توضیح هم مال همون زمان هست که هاست ویندوز هم میدادیم که از اون موقع وقت نشده پاکش کنیم . چشم پاکش میکنیم .
متشکرم .

sepehr10

Banned
جالب تر از این اینه که شما به مدیر همین کمپانی معظم دیتا هاست واقع در فلان و فلان یه شب زنگ زدی و با ترس و لرز میگفتی هاستت قبلیت میخواد ترمینیتت کنه خواهش میکنم منو الان انتقال بدید فردا پولتونو میدم . منو آقای ... فرستاده و ...

جالب تر از این اون نامه التماسی هست که طی یه تیکت ارسال کردید . میخواید عکسشو بزارم اینجا .

و اما . خوب ما تربت جامی . شما که تهرانی هستی و در پایتخت . چرا اینقدر بی ادبی که اینجور فحش هایی میدی ؟ بازم اگه میخواید عکسشو بزارم .

جدیدترین ارسال ها

بالا