بی بی کد تخت گرد

<<SAJJAD>>

Well-Known Member
سلام.
تخت گردیست تحفه درویش.
تخت رو از رو یه رفرنس مدل کردم (با مارولوس)
رندر هم که مثه همیشه مکس ویری پست هم فوتوشاپ.
امیدوارم خوشتون بیاد.

پیوست ها

• Bed Suji.jpg
    Bed Suji.jpg
    1.2 مگایابت · بازدیدها: 234

ALI_TAKHTI

Active Member
کار خوبی شده.چقدر پشتی تخت بلنده هاااااااا.
راستی من همیشه دنبال کاغذ دیواری واسه تو کارام هستم. ازکجا میشه نمونه این کاغذ دیواری رو دان کنم؟

<<SAJJAD>>

Well-Known Member
آقا این عکسه یا مکسه ؟ !!! :shock:
ممنون دوست من

کار خوبی شده.چقدر پشتی تخت بلنده هاااااااا.
راستی من همیشه دنبال کاغذ دیواری واسه تو کارام هستم. ازکجا میشه نمونه این کاغذ دیواری رو دان کنم؟
ممنون عای جان تو cgtexture کاغذ دیواری زیاد داره. http://www.cgtextures.com/textures.php?t=search&q=wallpaper&cat=18817

کارت خیلی خوبه ولی کادر بندیت مشکل داره. دوربین باید یکم عقب تر باشه تا هم تخت کامل معلوم بشه هم میز سمت راست
سلام حسام عقبتر دیواره :green:

خیلی کار خوبی شده
نقاط قوت زیادی داره

خسته نباشی:rose:
مرسی مهران:rose:

رندرت خوب شده..خسته نباشی کاش دیوارت تک متریال نبود یا حداقل این رنگ نبود یکم چشمو میزنه ولی خیلی خوب شده
مرسی:rose:. آره موافقم اگه وقت کردم یه رندر دیگه میگیرم.

کار قشنگی شده خسته نباشی ولی جای بهتر شدنم داره مخصوصا تو نور پردازی... :wink:

مرسی :rose:. ممنون میشم بیشتر توضیح بدین

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
سلام
بسیار عالی
فقط تنها ایرادی که بیشتری ها کارهاشون داره حتی حرفه ای ها سقف و ایجاد لکه روی اونه
مشکل دیگه ای نمیبینم
موفق باشی سجاد جان :rose:

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.خیلی کار خوبی شده.به نظرم از محیط کار کردن مارول دیزاین فیلم تهیه کن.میتونه فروش خوبی برات داشته باشه.بالاخره علمی داری باید بتونی ازش پول در بیاری.

mmoo

New Member
سلام میتونم بپرسم مثلا نورو چی کار کنه؟؟؟؟
هر کی یه طور نور پردازی می پسنده من به شخصه دوست ندارم کار یه نور یه نواخت داشته باشه به نظرم یه قسمتی نور کمتری داشته باشه و یه قسمتی نور بیشتری داشته باشه کار زیبا تر و هنری تر میشه مخصوصا زمانی که صحنه تو روز باشه مثل این کار باید نورو بیشتر از بیرونه اتاق گرفت که نور آفتاب محسوس تر احساس بشه...
گذشته از این حرفا کار حرفه ای شده من که کلی لذت بردم... :)

m.n1362

Member
هر کی یه طور نور پردازی می پسنده من به شخصه دوست ندارم کار یه نور یه نواخت داشته باشه به نظرم یه قسمتی نور کمتری داشته باشه و یه قسمتی نور بیشتری داشته باشه کار زیبا تر و هنری تر میشه مخصوصا زمانی که صحنه تو روز باشه مثل این کار باید نورو بیشتر از بیرونه اتاق گرفت که نور آفتاب محسوس تر احساس بشه...

سلام اون که بله منم به شخصه نور خورشید زمانی که یه قسمتی از متریالا بسوزونه دوست دارم ار سایه نور شدید منظورمه ولی نمیشه گفت جای کار داره تا بهتر شه میشه گفت شاید با نور بیشتر بهتر شه...جای کار داره یعنی این مدل نوری که کار کردی در نوع خودش خوب نشده تو همین سبک نورتو درست کن...؟؟؟؟؟

mmoo

New Member
سلام اون که بله منم به شخصه نور خورشید زمانی که یه قسمتی از متریالا بسوزونه دوست دارم ار سایه نور شدید منظورمه ولی نمیشه گفت جای کار داره تا بهتر شه میشه گفت شاید با نور بیشتر بهتر شه...جای کار داره یعنی این مدل نوری که کار کردی در نوع خودش خوب نشده تو همین سبک نورتو درست کن...؟؟؟؟؟
دوست عزیز من نگفتم جای کار داره ! گفتم جای بهتر شدن داره به این معنی که میتونه بهترو بهتر بشه... فک نمیکنم جملم طوری باشه که به کسی بر بخوره...

آخرین ویرایش:

<<SAJJAD>>

Well-Known Member
سلام
بسیار عالی
فقط تنها ایرادی که بیشتری ها کارهاشون داره حتی حرفه ای ها سقف و ایجاد لکه روی اونه
مشکل دیگه ای نمیبینم
موفق باشی سجاد جان :rose:

فدای تو حمید جان :rose:. نخایم لکه بیوفته باید تنظیمات جی آی رو خیلی بالا بگیریم که خیلی طولانی میکنه رندرو. راه دیگه ای نداره ؟

سلام.خیلی کار خوبی شده.به نظرم از محیط کار کردن مارول دیزاین فیلم تهیه کن.میتونه فروش خوبی برات داشته باشه.بالاخره علمی داری باید بتونی ازش پول در بیاری.

سلام عارف جان:rose:.این همه برادران خارجی فیلم مفت مجانی گذاشتن یوتیوب کی فیلم ما رو میخره :green:

خیلی خوب شده کیف کردم ....
فقط اون فرش فک کنم از یه چیزی عصبانی ! ;)
خوشحالم خوشتون اومده :rose:. آره :green:

کار بسیار زیبایی شده
خسته نباشی
مرسی :rose:
دوباره ممنون :rose:.سلیقه ای دیگه من هوای ابری بیشتر دوس دارم . یکی ابری دوس داره یکی آفتابی یکی بارونی و برفی :green:

سلام سجاد جون
کار خیلی زیبا و قشنگی زدی واقعا تبریک می گم
با ماراولوس خوب کار کردی عالی شده واقعا
واسه گرفتن متریالهای کاغذ دیواری همیشه به سایت های خود شرکت های کاغذ دیواری رجوع کنین چون جدیدترین سمپل هارو دارن و براحتی میشه تو فتوشاپ ازشون یک مقیاس بزرگ ساخت
واسه این تیپ کارها سجاد یک گلویی قسمت بالای دیوارها در نظر بگیر که کاغذ زیر گلویی ختم بشه
برای اینکه تو داخلی ها لکه های تیره رو کار نیفته نیازی نیست تنظیمات جی آی رو دسته بالا در نظر بگیری سابدیواز نور وی ری روی 24 یا روی 32 بزار سایه ها به دقت بالاتری می رسن و با صرفه جویی در زمان رندر مثلا جزییات صحنه سایه های مناسبی ندارن
به متریال های مثل چرم تکسچر بامپشون رو به گلاسینز هم بده یا یک بامپ ظریف به پارکت کار بسیار زیبایی زدی سجاد یک سری نکات کوچیک دیگه رو هم اعمال کنی حتما به لول تاپ گالری میرسه
موفق باشی دادا

<<SAJJAD>>

Well-Known Member
سلام دادای گل.
خیلی لطف کردی سعید. اصن تا حالا اینقد اطلاعات مفید یه جا ندیده بودم. واخخخخعا ممنون :rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا