تحول در خرید و فروش خودرو با پیشرفت تکنولوژی

Shiva.SH

New Member
با پیشرفت تکنولوژی، روش‌های خرید و فروش خودرو نیز از روش‌های قدیمی همچون نمایشگاه‌های حضوری فاصله گرفته و به روش‌های اینترنتی تبدیل شده‌است. نوسان قیمت خودرو در طول اواخر دهه 1390 در ایران باعث شده تا بازار خودروهای دست دوم رونق بیشتری بگیرد و متاسفانه فرصتی در اختیار کلاهبرداران قرارگرفته تا نهایت سواستفاده از این بازار را داشته باشند که متاسفانه می‌تواند حتی افراد باتجربه را هم به دام بیندازد. تعداد زیادی از افراد که برای زنده کردن مالشان هر روز پله های دادگاه ها را بالا و پایین می‌روند، نشان می‌دهد که فروش ماشین آنقدرها هم بی دردسر و آسان نیست.
همین مسئله باعث شده تا روش‌‌های جدیدی برای ارائه خدمات خرید و فروش خودرو از جمله تاسیس سایت خرید و فروش خودرو توسط استارتاپ های معروف ایرانی مثل همراه مکانیک و باما ابداع شود. روش‌هایی که ضمن ایجاد ارزش برای خریداران و فروشندگان خودرو، راه را بر سواستفاده کلاهبرداران بسته‌اند.
بیایید به طور مثال نگاهی به نمایشگاه خودرو همراه مکانیک بیندازیم، کافی است سرچ کنید "خرید خودرو" و روی لینک همراه مکانیک کلیک کنید.


در سمت چپ صفحه، تصویر خودروهای موجود برای فروش قابل مشاهده است. برای دیدن گزارش کارشناسی کامل خودروها کافی است روی آگهی کلیک کنید. همین موضوع باعث خاص تر شدن نمایشگاه آنلاین همراه مکانیک می شود، چرا که با کارشناسی تخصصی تمام ماشین‌ها، قادر به دادن گارانتی به خریداران هستند تا اگر احیانا کارشناس مربوطه اشتباه کرده بود، جریمه 10 برابری به خریدار بپردازد. همین موضوع باعث اعتماد کامل مشتریان به خودروهای کارشناسی شده همراه مکانیک شده است.
در نوار سمت راست، انواع ویژگی های خودروها را می بینید که به سریع تر پیدا کردن خودرو دلخواه شما کمک زیادی می کند. به دلیل منع قانونی نوشتن قیمت خودروها برای تنظیم بازار، باید با کارشناس فروش مربوطه که توسط همراه مکانیک به آن ماشین اختصاص داده شده تماس بگیرید.
برای بازدید از نمایشگاه و استفاده از خدمت خرید و فروش سفارشی خودرو نیز می‌توانید روی این لینک: خرید خودرو دست دوم کارشناسی شده، فروش خودرو تضمینی، فروش فوری خودرو- همراه مکانیک کلیک کنید.
 

جدیدترین ارسال ها

بالا