تحلیل تکنیکال چیست

boors1

New Member
تحلیل تکنیکال فارکس یک سری استراتژی است که روند قیمت ها در بازار فارکس را پیش بینی می کند. معامله گران با استفاده از نمودار های مربوط به تحلیل تکنیکال پیش بینی هایی انجام می دهند و از این طریق زمان مناسب خرید و فروش ارزها را می دانند. کسانی که قصد دارند در بازار فارکس حضور داشته باشند بهتر است تحلیل تکنیکال یا بنیادی فارکس را آموزش ببینند.

برای سیگنال فارکس می تونید به سایت forexscalpinglive.com یا اسکالپ فارکس لایو برید حتما مفیده براتون

آخرین ویرایش:

saalek110

Well-Known Member
با چندتا خط نمیشه اینده چیزی را پیش بینی کرد ،
این گونه بازارها هیچ قانونی ندارد و دلیلی هم ندارد با الگوی ریاضی یا هر نظم دیگر حرکت کند
ولی در این کلاسها به شما القا می کنند قیمت تابع این قوانین است...
اگر فکر می کنید اموزشهایی که دیدید موثر بوده ابتدا بدون پول و تمرینی به خود ثابت کنید در اشتباه نیستید.
خیلی ها ضررهای هنگفت کردند با تصورات کاملا اشتباه.

هیچ چیزی را بدون فکر قبول نکنید.

اطمینانی که بعضی به مردم می دهند باعث ضررهای زیاد به مردم شده ، وجدانا حقیقت. ا به مردم بگویید.
سودگیری در این بازارها با چند ماه کار ممکن نیست. قبلا حتما در حالت تمرینی همه چیز را کامل تست کنید.

من لازم دیدم اینها را اینجا بگویم چون بعصی از مدرسیناین کلاسها حقیقت را می پوشانند و فقط به فکر جیب خود هستند.

حتی من دیدم بعد کلاس گفته اند برو با ۱۰۰ دلار پول شروع به معامله زدن کن که در یک ساعت کل پول اون فرد مبتدی می سوزد.

بله ، این کارها افراد خبره هم دارد ولی من عده ای که هیچی بلد نیستند ادای استاد درمیاورند و مردم را در چاله می اندازند و فقط جیب خود را پر می کنند.

منظور من فرد خاصی نیست ، به خود نگیرید ، لازم است همواره ریسک و خطر بالای چنین شغلهایی همیشه گفته شود و اگر جایی گفته نشود من وظیفه خود می دانم بگویم.

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا