تجزیه متن

mahdi_2008

Member
سلام دوستان
اگه میشه به این 2 سوال من جواب بدید.
اول این که من چجوری می تونم یه متن رو به 2 یا چند تیکه تقسیم کنم.
مثلا توی اینپوت طرف می نویسه 12 من می خوام اونو تبدیل به 1 و 2 کنم.یا می نویسه( مهدی,علی) من می خوام بشه (مهدی) و (علی).
سوال دوم من اینه که با چه برنامه ای میشه فلش رو تبدیل به فایل اجرایی کرد طوری که دوستان عزیز نتونن توسط برنامه های موجود کدهای فلش رو در بیارن و کلیک راست نشه کرد. مثلا بازی فراگ اینورتور که توی همین سایته مثال خوبیه.
با تشکر قبلی از کاربران فعال و مدیر انجمن

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
سوال اول با تابع split توی راهنمای فلش نگاه کن البته با Regular Exertion هم میشه این کار هار و انجام داد که البته سخت تر می باشد همن تابع این جور نیاز ها رو بفع می کنه مثلا برای اون مثال اسم ها بایل اسم ها رو با (,) از هم جدا کنید و برای عدد کاراکتر های را تک تک جدا کنیدو....
سوال دوم با نرم افزارهای مثل Mprojector و MDM Zinc و بعضی هم با نرم افزار reshack کمی فایل exe فلش رو دستکاری می کنن تا توسط نرم افزارهای تبدیل کننده شناخته نشه که نمیشه ولی راه برگشتن داره که خودم انجام دادم و اصولی نیست (مورد سوم)

namin72

Member
سوال اول با تابع split توی راهنمای فلش نگاه کن البته با Regular Exertion هم میشه این کار هار و انجام داد که البته سخت تر می باشد همن تابع این جور نیاز ها رو بفع می کنه مثلا برای اون مثال اسم ها بایل اسم ها رو با (,) از هم جدا کنید و برای عدد کاراکتر های را تک تک جدا کنیدو....
میشه برای split یک نمونه بیارید. من هر کار کردم نشد که در دو تکست باکس بنویسه. (مثلا کلمه "علی محمد" رو که در یک تکست باکس نوشته، از هم جدا کنه و هر کدیم رو به یک تکست باکس بفرسته.). ممنون

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
PHP:
myString = "P, A, T, S, Y"; 
i =myString.split(",");

//دریافت

trace(i[2]);

نتیجه i یک آرایه با تعداد عناصر split شده می باشد
برای split حرف به حرف کاما رو هم حذف کن و فقط "" رو بزار.....

جدیدترین ارسال ها

بالا