تجربه یه نفر !

masoudnt

Member
سلام خدمت تمام بروبچه های مجید آنلاین و دوستان خوبم تو انجمن بیلدر.
امروز کاملا اتفاقی برام پیش اومد که به مجیدآنلاین و این قسمتش بیام ، با خودم گفتم حالا که اومدم یه تجربه مهم رو از کسی که قبلا خوره بیلدر و اینا بوده بشنوید:
من در ابتدای علاقه مندی به ساخت برنامه های کامپیوتری اول از همه بیلدر رو دیدم و شروع به کار باهاش کردم اون زمان (1390) نمی دونستم تقریبا باید از کجا شروع کنم ولی حالا که می بینم این انجمن این همه با سوالات جدید پیشرفت کرده خوشحالم..داشتم می گفتم بعد از مدت ها سوال و سروکله با بیلدر با آشنایی با زبان برنامه نویسی c بسیاری از سوالاتی را که در زمینه برنامه های کامپیوتری داشتم تونستم حل کنم . نمی گم بیلدر خوب نیست ولی اگر شما هم هدفی مثل من رو دنبال می کنید بهتون حتما پیشنهاد می کنم که حتما یه زبان برنامه نویسی رو شروع کنید و تخصصی همگام با اینترنت پیش برید این (به نظر من) بهتر از کار با صد تا برنامه مثل بیلدره و مالتی مدیا و سایر برنامه هاست و دونستن زبان برنامه نویسی و آشنایی و کار در آن بسیار می ارزد به طوری که پس از کار تقریبا تخصصی در زمینه برنامه نویسی ضعیف بودن و بی کارایی بودن برنامه های مالتی مدیا و امثالش رو درک میکنید(به نظر من)

با تشکر از توجهتون به تجربه بنده من به دلیل اینکه معتقدم هر چیزی رو نمیشه تجربه کرد و باید از نظر و تجربه دیگران و بزرگتر ها(البته منظور من نیستم من کوچیک شمام) استفاده کرد و خودم از این تجربه ها چه در زمینه درسی و کامپیوتر و چه در زمینه زندگی و دینم استفاده کردم همیشه سود بدم و حالا خواستم بخش کوچکی از اون رو به شما منتقل کنم امیدوارم مورد استفادتون بوده باشه ...

نظر و مطلب و توضیحی دارید حتما اعلام کنید.
با تشکر

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
خب به نظر من و حالا تا اونجایی که اطلاع دارم حرف اکثریت هستش که نباید به بیلدر به عنوان زبان برنامه نویسی نگاه کرد و ... و اینکه در کنار همین بیلدر باید به یادگیری زبان های دیگه هم پرداخت و من به شخصه خودم همین کار رو انجام دادم

ولی بیلدر یه چیز دیگس شاید شما فقط یکی دو سال کار کرده باشی ولی من خودم چندین سال هست که بابیلدر کار میکنم و خیلی هم باهاش حال میکنم و نمیتونم ازش دل بکنم واقعا اعتیاد پیدا کردم من خودم به بیلدرولی اینجورم نیست که

نخوام چیزای جدید یادبگیرم و تجربه کنم در کنار همین بیلدر به کار با دلفی و وی بی دات نت و پی اچ پی و طراحی کارهای گرافیکی هم مشغولم پس من هم به دوستان میگم که در کنار همین بیلدر به یادگیری زبان های دیگه بپردازن و تجربه های

دیگه ای هم داشته باشن

یه چیز دیگه در اخر بگم و از همه برای خودم من مهم هست پیدا کردن دوستای خوب و بامعرفتی بود که توی انجمن بودن و همین دوستان خودشون باعث شدن ما اعتیاد پیدا کنیم به بیلدر همین جا از همشون ممنون

امیدوارم همه موفق باشید.

masoudnt

Member
بله منم منظورم همین بود ولی بیشتر نظر من اینه کسانی رو که کم کم زبان های دیگر رو یاد بگیرن بیلدر بسیاری از نیاز ها وتفکراتشون رو ارضا نمی کنه و البته در مورد شما علاقه زیاد و راحتی کار با بیلدر به نظرم عامل اینه که رهایی ازش دشواره و بسیار وابستگی شدیده !!! البته من صددرصد پیشنهاد میکنم برای کارهای خاص مثل کارهای مختص گرافیکی وکارهایی که مانور روی آموزش هست حتما از بیلدر استفاده کنید(تجربه بعدی) !

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا