تبیلغات سایته ما در سایته شما در عوض 500 Mb هاست و 1 Ftp پیش ما!

unitmx

Member
ما سایت رو تازه باز کردیم و نیاز به کمی تبیلغات داریم!! برایه همین گفتیم به 20 تا سایه این پیشنهاد رو بدین!!
شما تبیلغات سایته مارو در سایته خودتون قرار میدید و ما هم 500 MB هاست به شما میدیم به همین راهتی!:D
کمک کنید که کاره سیته بگیره مرسی!

برای اطلاعات بیشتر با این E-MAIL یا این یاهو ID تماس بگیرید [email protected] yahoo ID= i_unit_i

bache +

Well-Known Member
من ميتونم براتون اين كارو بكنم ولي مايلم به جاي اون 500 مگابايت هزينشو دريافت كنم

unitmx

Member
bache + گفت:
من ميتونم براتون اين كارو بكنم ولي مايلم به جاي اون 500 مگابايت هزينشو دريافت كنم
نا من فقط می تنم هاست بدم. انم زیاد ندارم فقط قرار هست که به 20 نفر بدم!

www.ahvazcity.net

Well-Known Member
می گم عزیز انگار خیلی وزت توپه چون ما داریم 500مگابایت رو 35 تومن می دیم نمی دونم اگه خواستی من هم هستم داخل دو تا سایت هم میزارم سایت رسمی شادمهر عقیلی و سایت خودم
اگه خواستی یه ایمیل بزن [email protected]
منتظرم

unitmx

Member
خب من جواب کسانی رو که تاهالا علاقه مند بودن رو دادم اگه کسی دیگری هم هست بگه!

RainDigital

Member
من به جای 500 تا 250 تا میگیرم به شرطی که شما هم تبلیغ سایتمو تو سایتتون بزارید
و اگم میخواهید تو ردیف اول باشه و تو قسمت ویژه هم قرار بگیره
به جای 250 تا 370 MB میگیرم

اگر موافقید تا چند روز دیگه تبلیغ سایتتونو تو سایتی که 1ماهه 600 و خورده ای بازدید کننده داره رو میبینید

www.raindigital.com

bache +

Well-Known Member
كوثر جان اين اقا يه جورايي كلاه برداره من 1 هفته گذاشتم ولي حتي ديگه جوابمو هم نداد

KOWSARR

Member
خوب اگه به وعدهاشون عمل نمی کنند این تایپیک حذف بشد وقت کار بران گرفته نشد

bache +

Well-Known Member
ايشون تو پرشين تولز هم يه سريع رو الاف كرده هرجا ميره يه تاپيك ميزنه 1 پيام خصوصي خدافظ

RainDigital

Member
وبلاگ من آمار بازدیدش بالاست تا اروز فردا هم دات کامش می کنم بزارم میدی؟

M

mi.graphist

کاربر مهمان
webmasters-benner.gif
[LTR]دوستان سلام.حالتون خوبه؟مطمئنا شما تا حالا مطالب زيادي رو در مورد كسب درامد از اينترت شنيديد.و اگر بهشون مشغول شده باشيد فهميديد كه هيچكدوم به سرانجام نمي رسه.ولي امروز م يك مژده دارم براي وبمستر هايي كه دوست دارن با توجه به امارشون از دآمد قابل توجهي بهره مند بشن.البته همين ابتداي كار بهتون بگم كه من قول درامد رويايي به كس نمي دم.ولي اگر آمار و بازديد روزانه خوبي داشته باشيد؛مطمئن باشيد كه درآمدي خوبي هم خواهيد داشت.[/LTR]​
webmasters-001.gif
من يك فروشگاه اينترنتي دارم با آدرسwww.Shop4ir.com .سايت من با همكاري اداره پست و شركت رهنما يه سيستم خيلي قوي رو راه اندازي كرده كه با كمك اون شما قادريد با ارجاع مشتري به سايت من ؛ در 20 درصد از كل سفارش اون خريدار بهره مند بشين.مبلغ كاركردتون رو هر وقتخواتيد مي تونيد تو پنل خودتون ببنيد و دوم هر ماه اون به صورت ريال هر مقدار كه بود به حسابتون ريخته ميشه.تو اين طرح تا حالا حدود 20 نفر ثبت نام كردن كه پر كار ترينشون تا حالا (در حدود 2 هفته)تونسته 45 هزار تومان كسب درامد بكنه.خود اگر اطلاعات بيشتري مي خواين به اينجا مراجعه كنيد .اگر هم سوال خاصي داريد باشما تلفن 30 222 40 0912 تماس بگيريد..​
webmasters-1.gif

URL]

جدیدترین ارسال ها

بالا