تبدیل swf به exe بدون پک شدن فایلهای همراه swf

bafqir

New Member
سلام
من یه پروژه فلش دارم که عکس ها و فلش های کار شده توشو بیرون از فایل اصلی کار کردم و تحت وب به خوبی کار میکنه
حالا من میخوام این پروژه رو روی سی دی ارائه بدم برای همین فایل فلش رو exe کردم که با این کار کل پروژه را در یک فایل اجرایی پک میکنه و بخوبی اجرا میشه
اما مشکل کار اینجاست که فایل exe حجمش زیاد میشه و وقتی روی سی دی میریزم چند دقیقه میشه تا اجراش کنه و خیلی اعصاب خورد کن میشه
حالا من میخوام ببینم میتونم فقط اون فایل swf که فقط حدود 200 کیلو هست رو exe کنم و بتونه مثل swf از فایل های همراش استفاده کنه تا اینجوری حجم فایل exe بیاد پایین و روی سی دی سریع باز بشه و هرجا نیاز شد از فایل های همراه اون فلش استفاده کنه؟
خیلی حرف زدم شرمنده

booyebaran

Well-Known Member
سلام دوست عزیز شما میتونین با برنامه SWF Protection از خروجی های swf محافظت کنین.
نمیدونم میشه لینک دانلود رو اینجا قرار داد یا نه ولی توی گوگل سرچ کنین پیدا میشه اگه نقض قوانین نباشه بگین تا لینک دانلود رو بذارم.

bafqir

New Member
ممنون دوست عزیز
مثل اینکه متوجه نشدید منظورم چیه
حفاظت برام مهم نیست
فقط میخوام بدون پک شدن کل پروژه فقط فایل swf را به exe تبدیل کنم

bafqir

New Member
هدفم کم کردن حجم فایل اجرایی هست برای بهتر اجرا شدن از سی دی

bafqir

New Member
سلام دوست گرامی

با flash optimiszer یا sparkle flash میتونی تا 60 70 درصد کم کنی از حجم
ممنون
پس روشی که من گفتم غیر ممکنه؟(فقط خود فایل swf را exe کنیم و فایل های همراهش کنارش تو فولدرش باشن و همه با هم یه exe نشن)
این نرم افزار هایی که معرفی کردید کیفیت عکس ها و فلش ها رو هم کم میکنه ؟ چون کیفیتش برام خیلی مهمه

وقتی حجم کم میشه طبیعتا کیفیت پایین میاد ولی این نرم افزار کارش بهینه کردن هست دقیق نمیدونم چقدر ممکنه کیفیت از دست بدی ولی اینو میدونم که قابل چشم پوشی هست

در کل شما یه تست بگیر با این نرم افزار ببین میشه یا نه ، اگه نشد بگو یه راه دیگه بگم

اما روش شما ، شما فقط لازمه فایل نهاییتون رو به exe تبدیل کنید کاری با فایل های دیگه لازم نیست داشته باشید

bafqir

New Member
فقط 1 کیلو کم کرد.
پروژه تحت وب هست
یه html داره که یه فایل swf را فراخوانی میکنه که حجمش 360 کیلو هست و فایل های تو پوشه رو فراخوانی میکنه
برای سی دی کردن بهتره که فقط این swf را exe کنم بعد باقی فایل هارو از پوشه بخونه
مثل اینکه یه js هم همراشه که توسط html فراخوانی شده و وقتی من به صورت جدا exe میکنم یه صفحه سفید نشون میده و فایل های دیگه فراخوانی نمیشه
ممنون که وقت میذارید برای من

جدیدترین ارسال ها

بالا