تبدیل swf به avi

Rmin69

New Member
سلام.
لطفا راهنمایی کنید ، که چه جوری میتونم swf به avi تبدیل کنم، به شکلی که سمبل های movie clip هم اجرا شوند.

Rmin69

New Member
ممنون. ولی هنوز یک مشکل دارم، که سرعت movie clip ها رو کم میکنه. راهی برای برطرف کردنش هست؟

JavidFlasher

کاربر فعال
یه قسمت تو برنامه هست که نوشته frameRateاونو تا آخرکن که فکر کنم 30 بود

• Like
Reactions: 286

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
دوست عزیز خروجی mov بگیرید و بعد آن را به avi تبدیل نمایید
موفق و پیروز باشید

• Like
Reactions: 286

amirmdp

New Member
سلام

برنامه های زیادی برای تبدیل فایل های فلش به فایل های ویدئو وجود داره
اما اکثرا یک مشکل بزرگ دارن و اون اینه که فقط فیلمی که در صفحۀ اصلی هست رو تبدیل میکنن، یعنی اگر فلش شما یک فریم داشته باشه و در اون فریم یک مووی کلیپ باشه که توی اون فیلم اصلی رو ساخته باشین، هیچی نشون نمیده و همه چی رو باید تو تایم لاین صفخه اصلی ساخته باشین تا نمایش داده بشه
اگر که با خوده فلش به ویدئو تبدیل کنید هم زیاد کارایی نداره، چون خجم زیاد و کیفیت پایین داره

بهترین برنامه ای که من تا حالا پیدا کردم و به همۀ فرمت های ویدئو هم تبدیل میکنه Amor SWF to Video Converter هست که خیلی عالیه.

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
دوستان اگه خروجی MOV بگیرید هیچ مشکلی چه از نظر مووی کلیپ و ... نخواهید داشت
برای تبدیل می بایست زمان مورد نظرتون رو وارد نمایید حال اگه یک فریم هم باشه و اکشن ... فرقی نمی کنه
بعد با تبدیل کننده های ویدئویی که الا ماشاالله زیاد هستند فایل رو با هر فرمت و کیفیتی می تونید تبدیل کنید

فایل Mov ایجاد شده کیفیت فوق العاده ای داره و برای همین حجمش کمی زیاد میشه... که با تبدیل به حجم عادی تبدیل می شه...

Rmin69

New Member
فایل Mov ایجاد شده کیفیت فوق العاده ای داره و برای همین حجمش کمی زیاد میشه... که با تبدیل به حجم عادی تبدیل می شه...
ممنون. اما برعکس، کیفیتش به شدت افت میکنه. البته من از فلش cs3 استفاده میکنم. میشه بگید بهترین compressor برای mov چیه؟

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
ممنون. اما برعکس، کیفیتش به شدت افت میکنه. البته من از فلش cs3 استفاده میکنم. میشه بگید بهترین compressor برای mov چیه؟
بنده از Cs5 استفاده می کنم ، کیفیت عالی داره
برای تبدیل تنظمات کیفیت در دست شماست....

Rmin69

New Member
بنده از Cs5 استفاده می کنم ، کیفیت عالی داره
برای تبدیل تنظمات کیفیت در دست شماست....
مرسی . جواب داد . فقط هنوز یک مشکل دارم.
دیدید که بعضی موقع ها ، frame rate در موقع پخش به دلیل حجم بالا تغییر میکنه؟
چه جوری میشه ثابتش کرد . mov هم ، تغییر میکنه.

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
با یه سیستم قوی تر چک کن ، این مورد برای بنده پیش نمی آد...
البته نباید این مورد پیش بیاد ، دلیل استفاده زیادی از CPU اون بخش چیه!؟
این موارد اکثرا با تغییرات مواردی و یا تبدیل وکتوری خاص به تصویر Bitmap بهبود پیدا می کنه

به هر حال دیگر روشها کپچر کردن تصویر هم برای تبدلیل به کار می رود...

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
خوب با برنامه هایی که از صفحه مانبتور تصویر می گیرند و بیشتر برای ساخت آموزش استفاده میشن هم این کار رو میکنند
فلش رو پخش می کنید و فقط از بخش مربوطه به فلش کپچر می کنید میشه همون که می خواهید....

Mehrdad155

کاربر فعال
میشه توضیح بدبد؟؟

در ادامه صحبت های بهروز عزیز
یکی از بهترین برنامه ها برای کپچر از ویندوز, برنامه Camtasia است.هم صدا و هم تصویر را با هم برات تبدیل به فیلم می کنه. یه کم جستجو کنی قفل شکستشو می تونی پیدا کنی.

این سایت اصلیشه:

http://www.techsmith.com/camtasia.asp

جدیدترین ارسال ها

بالا