تبدیل فیلم ویدئو به سی دی

dania78

New Member
من از كارت رسيور پينايكل {كپچرنسبتاقوي دارد}استفاده ميكنم و ميخواهم فيلم ويدئو را تبديل به سي دي كنم.ونرم افزار استديو 7 و پينايكل ورژن8 و 9 را هم دارم لزا زماني كه كار را شروع ميكنم دچار كمي فضا قرار ميگيرم و فيلم به كليپهاي زيادي تبديل ميشود در صورتي كه هارد من 80 هست .
از شما استادان عزيز ميخواهم لطف كنيد و اموزشي قرار دهيد كه از چه فرمت صدا .تصوير.و همينطور
چه كار كنم كه فيلم يك كليپ يا دو كليپ بيشتر نشود و كار زيبا شود و چگونه روي سي دي قرار دهم كه دستگاه خانگي ان را پخش كند.
با تشکر

Aftabgardan-cc

Active Member
والا من كه دقيق نفهميدم منظورت چيه!
خوب اگه هزار تكه هم كه شد، همه رو كپچر كن و در Media Studio قسمت‌هاي دلخواه رو كنار هم بچين و رندر كن ديگه!
خروجي MPEG هم بگير و روي CD رايت كن ...

dania78

New Member
سلام :
همانطور كه عرض كردم ميخواهم ازvhs بهcd تبديل كنم و نرم افزارهاي {ويدئو استديو7 و پينايكل 8و9} دارم و زماني كه كار را ميخواهم شروع كنم در تنظيمات دچار مشكل ميشوم.كابلي از ويدئو به پشت كيس {به كپجروكارت صدا}وصل ميكنم وبا استديو 7 كار را شروع ميكنم و فيلم را ميخواهم ذخيره كنم .تنظيماتي احتياج مي باشد .فرمت صدا تصوير رنگ و.......؟ كه من اطلاعي ندارم؟
با اينكه هارد من 80 هست ولي يك فيلم ويدئوي يك ساعته را فضا كم مييارم و اختار ميدهد كه فضاي شما كم هست ايا ميخواهيد از كليپها كم كنيد!!!!!
ممنون ميشم راهنماي نمائيد

Aftabgardan-cc

Active Member
مگه خود كپچرت برنامه مخصوص براي كپچر نداره؟
والا كپچر من كه ATI هست و برنامه مخصوص به خودش داره!
چند نوع كپچر مي‌توني انجام بدي، اگه كارت خيلي تخصصي نيست، بايد بري داخل تنظيماتش و نوع كپچر رو ذخيره از نوع VCD انتخاب كني. احتمالا كيفيت كپچر در حالت پيشفرض براي كيچر تو روي Good يا Best‌تنظيمه و به همين دليل حجم زيادي رو اشغال مي‌كنه.
يا اينكه تو از نوع DVD داري كپچر مي‌كني!
من الان ويدئو استديو رو نصب ندارم كه بگم كدوم تنظيمات رو بايد تغيير بدي، اما هر جا VCD‌بود، به اون طرف برو :)

جدیدترین ارسال ها

بالا