تبدیل فايلهاي swf فلش به fla ؟

elieil

New Member
سلام
من يك نرم افزار ميخوام كه فايلهاي swf فلش را به fla تبدیل کنه.
اگر آن را پیدا کردید لطفا مرا راهنمایی کنید
خیلی خیلی از شما ممنونم
با تشکر eli

Peyman-Pop

Active Member
eli خانم به این انجمن خوش اومدید .

یک برنامه برای اینکار هست به اسم Action Script Viewer ظاهرا همون چیزیه که شما دنبالش هستید .

Website

www.swf2fla.com

موفق باشید .

elieil

New Member
مسيح و پيمان عزيز از توجه هر دوي شما واقعا ممنونم
سوال من از مسيح عزيز اين است كه من flash decompiler
را دارم اما trial است اگر كركش را داريد لطفا براي من بفرستيد در ضمن من نميدونم چطور بايد از اين برنامه استفاده كنم مثلا اون قسمتي كه swfرا تبديل به frameو يا spriteميكنه چطور بايد اونها رو به flashبياورم و از اونها به صورت flaاستفاده كنم.اگر كمي براي من توضيح بدهيد ممنون مي شوم.
پيمان عزيز شما هم اگر مي شود راجع به اين برنامه و طرز استفاده از اون براي من توضيح بدهيد خيلي خيلي متشكرم .

Peyman-Pop

Active Member
در حالت کلی‌ نمی‌شه فایل Swf رو Fla بطور کامل تبدیل کرد ولی‌ جزیات مهمی‌ از اونرو می‌شه به دست اورد .

برنامه ای که مسیح جان معرفی‌ کرد فریم ها و آبجکت هایی‌ که در فلش استفاده شده رو برای شما از فایل فلش بیرون میکشه ، که میتونید اونهارو ذخیره کنید و در کارهای خودتون استفاده کنید و یا کارهای دیگه .

برنامه ای که من معرفی‌ کردم Action Script های فلش یا همون دستوراتی‌ که با اونها در فلش به اون فرمان میدید رو برای شما از فایل فلش بیرون میکشه که میتونید اونهارو حتی‌ ویرایش کنید ، که کمک بزرگی‌ می‌تونه به کار ویرایش دقیق فایل های فلش بکنه .

هر دو برنامه مفید هستند و به شما در این زمینه کمک مفیدی میکنند .

موفق باشید .

Masih

Well-Known Member
elieil گفت:
مسيح و پيمان عزيز از توجه هر دوي شما واقعا ممنونم
سوال من از مسيح عزيز اين است كه من flash decompiler
را دارم اما trial است اگر كركش را داريد لطفا براي من بفرستيد در ضمن من نميدونم چطور بايد از اين برنامه استفاده كنم مثلا اون قسمتي كه swfرا تبديل به frameو يا spriteميكنه چطور بايد اونها رو به flashبياورم و از اونها به صورت flaاستفاده كنم.اگر كمي براي من توضيح بدهيد ممنون مي شوم.
پيمان عزيز شما هم اگر مي شود راجع به اين برنامه و طرز استفاده از اون براي من توضيح بدهيد خيلي خيلي متشكرم .

كدوم نسخه از Flash Decompiler رو داري؟! من توي تمام موتورهاي جستجوي كرك رو كه رفتم از ورژن 1.1 بالاتر نداشتن.

elieil

New Member
پيمان عزيز از اينكه منو راهنمايي كردي بي نهايت سپاسگذارم.
در جواب مسيح جان بايد بگم كه من نسخه 1.25 اون رو دارم و فكر مي كنم از سايت خودش گرفتم.ولي اگر احتمالا كرك اين نسخه را پيدا كردي حتما براي من بفرست.
باز هم از توجه هر دوي شما ممنونم.

جدیدترین ارسال ها

بالا