تبدیل عکس سیاه وسفید به رنگی- ابروی یک داماد رو بخرید

rasoulon

Member
سلام به تمام دوستان مجید آنلاینی
راستش یک مشکل داشتم
من تا 38 روز دیگه عروسیم شروع میشه :oops:
اما به درخواست خانمم می خوام عکس های قدیمی مونا (کوچیکیامونا) روی صورت یک عروس و داماد خردسال( که از اینترنت گرفتم ) جایگزین کنم .اما :sad:
هرکاری میکنم خوب نمیشه
چیکار کنم
آبروما جلو خانمم و فامیلا بخرین .
آیـــــا کســـــی هست که مرا یــــاری کند!!!؟؟:cry:

sanazi

Member
وای چه ایده باحالی خیلی خوشم اومد عکسا رو میزاشتین ببینیم چطوری چیکار میشه کرد واسشون

hamid

Well-Known Member
سلام
آقا تبریک میگیم ایشالا به سلامتی :دی
فکر کنم بتونم عکسارو واستون درست کنم اگه دوست داشتین عکسارو به پیام خصوصیم بفرستین

hamid

Well-Known Member
باید عکسارو دید مهمترین بخشش ترکیب کردن رنگای دو تا عکس با هم هست

SPD

Member
1. بهتون تبريك ميگم .

2. يه نمونه از كارتون بزاريد تا ببينم مشكل كار كجا هستش تا بتونم كمكي كنم .

3 . كيفيت ها خيلي شرط هستش . معمولا عكسهاي دوران بچگي به صورت نگاتيوي هستش و كيفيتشون پايين هستش . و تركيب رنگيش سخته مَچ ميشه .

4. اما يه پيشنهاد كوچولو از مني كه چند وقته كارم اينه بپذير اين كار نكني خيلي خيلي بهتر هستش ... يه سايزي انتخاب بكن مثل 50+70 يا 100X70 يا هر سايز بزرگ ديگه اي رو .

كل عكسهات رو كه اسكن كردي كنار هم بچين ... عمودي و افقي طوري بچين كه جذابيت داشته باشه . يكي بزرگ يكي كوچيك چند تا هم سايز و غيره ...

بعدش چاپ كن و روي شاسي بچسبون ... بعد هم تو اتاق خوابتون بزار مطمئن باش دل همسرت رو بدست مياري .

5. اين كاري كه تو ميخواهي بكني يه كار زود گذر و بعد هم از ديد مي افته اما كاري كه من بهت گفتم برات يه عمر خاطره هستش و ميتونيد با هر بار ديدن خاطره اي از قديم براتون زنده بشه ...

6. ميتوني اين سايز عكس همراه عكس عروسيتون به عنوان عكس سر مجلس چاپ كني و كل جمعيت رو سوپرايز كني ...

بازم تبريك ميگم و موفق باشي .

كمكي بود در خدمتم .
:rose:

hoceyn

Active Member
سلام گرامی! آقا مبارکه! ایشالا جای پوستر بچگیاتون ، پوستر بچه هاتئنو درست کنید. شما نمونشو بزار من با تمام وجود هر کاری بتونم می کنم.

rasoulon

Member
1. بهتون تبريك ميگم .

2. يه نمونه از كارتون بزاريد تا ببينم مشكل كار كجا هستش تا بتونم كمكي كنم .

3 . كيفيت ها خيلي شرط هستش . معمولا عكسهاي دوران بچگي به صورت نگاتيوي هستش و كيفيتشون پايين هستش . و تركيب رنگيش سخته مَچ ميشه .

4. اما يه پيشنهاد كوچولو از مني كه چند وقته كارم اينه بپذير اين كار نكني خيلي خيلي بهتر هستش ... يه سايزي انتخاب بكن مثل 50+70 يا 100X70 يا هر سايز بزرگ ديگه اي رو .

كل عكسهات رو كه اسكن كردي كنار هم بچين ... عمودي و افقي طوري بچين كه جذابيت داشته باشه . يكي بزرگ يكي كوچيك چند تا هم سايز و غيره ...

بعدش چاپ كن و روي شاسي بچسبون ... بعد هم تو اتاق خوابتون بزار مطمئن باش دل همسرت رو بدست مياري .

5. اين كاري كه تو ميخواهي بكني يه كار زود گذر و بعد هم از ديد مي افته اما كاري كه من بهت گفتم برات يه عمر خاطره هستش و ميتونيد با هر بار ديدن خاطره اي از قديم براتون زنده بشه ...

6. ميتوني اين سايز عكس همراه عكس عروسيتون به عنوان عكس سر مجلس چاپ كني و كل جمعيت رو سوپرايز كني ...

بازم تبريك ميگم و موفق باشي .

كمكي بود در خدمتم .
:rose:
سلام
1- ممنون کاش میشد همه مجید آنلاینی ها رو دعوت کرد:oops:
2-دوست عزیز روش خوبی گفتی - احتمالا همین کارو میکنم ولی اگر دوباره پشیمون شدم مزاحم تون میشم

مبارك باشه
اگه روشت عوض شده كه هيچي ولي اگه نشده بگو تا يه فكري بكنيم
موفق تر باشي

جدیدترین ارسال ها

بالا