تبدیل سریع word به پابلیشر ؟ بدون بهم ریختگی

همین کتاب سورس باز ایلوستریتور روکه تو انجمن ایلوستریتورگذاشتم رو می خام تبدیل کنم به پابلیشر چطوری؟ خودم امتحان کردم ولی ریخت بهم ؟ نشد؟ ایندیزاین هم دیگه سیستم سنگین میخواد اونم نمی دونم به هر صورت باز پابلیشر بهتره
بعد اگرنمی شه چطوری فهرست مطالب درست کنم توی پابلیشر.
می خام بزارمش توی پابلیشر چون وقتی مطلبی رو اضافه می کنی جای عکس ها جابجا می شه هنوز نمی دونم چطوری جلوی اینکار رو بگیرم

odrakoola

Well-Known Member
همین کتاب سورس باز ایلوستریتور روکه تو انجمن ایلوستریتورگذاشتم رو می خام تبدیل کنم به پابلیشر چطوری؟ خودم امتحان کردم ولی ریخت بهم ؟ نشد؟ ایندیزاین هم دیگه سیستم سنگین میخواد اونم نمی دونم به هر صورت باز پابلیشر بهتره
بعد اگرنمی شه چطوری فهرست مطالب درست کنم توی پابلیشر.
می خام بزارمش توی پابلیشر چون وقتی مطلبی رو اضافه می کنی جای عکس ها جابجا می شه هنوز نمی دونم چطوری جلوی اینکار رو بگیرم

اينديزاين سيستم سنگين نمخواد... توصيه مي كنم وقت خودتون رو با پابليشتر تلف نكنيد چون خروجي خيلي بي كيفيته....

وقتی ایندیزاین نصب میکنم فقط 10 دقیقه طول می کشه بالا بیاد یه سیستم با دوگیگ رم و سی پی یوی کورتو دو بیشتر ندارم الان دیگه حتی نمی تونم رم رو ارتقابدم ولی پابلیشر خیلی سریع بالا میاد و راحته بعد من که نمیخام کتاب رو چاپ کنم
در ضمن ایندیزاین برنامه خیلی چرتیه به آفیس نمی رسه مشکل با پرینتر هم داشته باشه من پی دی افش میکنم یه زمانی این دیزاین خوب بوده

odrakoola

Well-Known Member
وقتی ایندیزاین نصب میکنم فقط 10 دقیقه طول می کشه بالا بیاد یه سیستم با دوگیگ رم و سی پی یوی کورتو دو بیشتر ندارم الان دیگه حتی نمی تونم رم رو ارتقابدم ولی پابلیشر خیلی سریع بالا میاد و راحته بعد من که نمیخام کتاب رو چاپ کنم
در ضمن ایندیزاین برنامه خیلی چرتیه به آفیس نمی رسه مشکل با پرینتر هم داشته باشه من پی دی افش میکنم یه زمانی این دیزاین خوب بوده

چرت؟؟؟ تمام نشریات ، کتاب ها ، روزنامه ها و ... با ایندیزاین بسته میشه... بعد شما میگی چرته...؟؟؟ :lol:

موفق باشی...

توایران این طوریه ولی بعضی چاپخونه ها هم هستن با پابلیشر کار می کنن شما اگه خیلی بلدی با همون پابلیشر کار ما رو راه بنداز اصلاً هدف شما ازجواب دادن به این تایپیک چی بود باعث شدید اگه کسی هم بلد هست نیاد بهم کمک کنه
فکر می کنید خودتون چقدر حرفه ای هستید والا؟کسیکه اینقدرحرفه ایه اینجور صحبت می کنه ؟ کار من چیزی دیگست نه صحبت راجع به ایندیزاین و پابلیشر

یکی پیدا بشه کار من رو راه بندازه ممنون می شم یا آموزش بده یاد بگیرم خودم درستش میکنم

ACTIVE

Active Member
با سلام،

از این شرکت یه راهنمایی بگیر یه زنگ بزن بپرس، یکی از همکارا همین مشکل رو داشت از اینا کمک گرفت: http://parwintype.ir/ شرکت هامون

جدیدترین ارسال ها

بالا