تبديل vhs به cd و...

belderchin

Member
سلام دوستان

از دوستان كسي برام توضيح ميده كه چطور يه نوار vhs يا tape و ... رو به cd تبديل ميكنن ؟ آيا نرم افزار خاصي داره ؟ ميخوام ببينم خودم ميتونم اين كار رو انجام بدم ؟

ممنون ميشم دوستان جواب بدن :sad:

HamidBN

مدیر انجمن فیلمسازی
سلام
بستگی به کارت کپچرت داره
بعضی از این کارت ها فقط با برنامه خودشون کار می کنن بعضی هم با برنامه هایی مثل پریمیر و ادیوس هماهنگی دارن

belderchin

Member
از جوابت ممنون

من كارت كپچر ندارم لطف ميكني راهنمايي كني چه نوع كارت كپچري بگيرم بهتره ؟ كارتهايي كه شما ميگي با اين نرم افزارا هماهنگن چه كارتهايي هستند ؟

Peace Dove

Well-Known Member
سلام
خوبی من الان قشنگ توضیح میدم.اصلا هم نوع کارت کپچرت زیاد مهم نیست مثلا میتونی بری pinacle بگیری این قیمتش بد نیست وخوبه ام کارت کپچرفقط برای vhs هست اگه میخوای tape ل یا همون نوار رو به مثلا mp3 تبدیل کنی اون دیگع کارت کپچر نمیخواد اون یک ضبط صوت میخواد که خروجی داشته باشه بعد خروجی اون رو به پشت کیست جای کارت صدا میزنی بعد با تنظیماتی که برای صدا هستو اونو درست میکی وبعد با هر برنامه ای میتونی ضبط کنی مثل jet audio
خوب اگه میخوای درباره کارت کپچر بیشتر بدونی یا اگه سوالی بازم داشتی میتونبی یه سری به امضام بزنی

موفق باشید
سامان

HamidBN

مدیر انجمن فیلمسازی
سلام
خوبی من الان قشنگ توضیح میدم.اصلا هم نوع کارت کپچرت زیاد مهم نیست مثلا میتونی بری pinacle بگیری این قیمتش بد نیست وخوبه ام کارت کپچرفقط برای vhs هست اگه میخوای tape ل یا همون نوار رو به مثلا mp3 تبدیل کنی اون دیگع کارت کپچر نمیخواد اون یک ضبط صوت میخواد که خروجی داشته باشه بعد خروجی اون رو به پشت کیست جای کارت صدا میزنی بعد با تنظیماتی که برای صدا هستو اونو درست میکی وبعد با هر برنامه ای میتونی ضبط کنی مثل jet audio
خوب اگه میخوای درباره کارت کپچر بیشتر بدونی یا اگه سوالی بازم داشتی میتونبی یه سری به امضام بزنی

موفق باشید
سامان
سلام
اگه شما به سئوال ایشون دقت می کردین متوجه می شدین که منظور ایشون در ابتدا نرمافزار برای کپچر هست
کارت پناکل که شما معرفی کردین فقط روی برنامه خودش یهنی لیکوئید و در بعضی هاش با پریمیر میشه کپچر کرد ولی کپچر اسنازی بعضی هاش با برنامه خودش و بعضی هاشم با پریمیر جواب میده

Peace Dove

Well-Known Member
ببخشید حواسم نبود اما خوب وقتی کپچر بخره نرم افزار خودش هم با خودش هست دیگه نیست؟

HamidBN

مدیر انجمن فیلمسازی
از جوابت ممنون

من كارت كپچر ندارم لطف ميكني راهنمايي كني چه نوع كارت كپچري بگيرم بهتره ؟ كارتهايي كه شما ميگي با اين نرم افزارا هماهنگن چه كارتهايي هستند ؟
شما برای خرید کارت کپچر اول باید بگی چه قدر هزینه می خوای بدی
دوم کار نهایی را برای CD می خوای یا برای DVD و یا HDVD یا Blu-ray که برای هر کدام باید هزینه خاص خودش را بدی
کارت های کاناپوس - اسنازی - پناکل - مکستور از کارت های خوب و از سطح خانگی تا حرفه ای هستند

Peace Dove

Well-Known Member
ببخشیدا اما اگه شما هم دقت میکردین میدیدین که گفتن من کپچر ندارم پس وقتی ندارن نرم افزار به چه دردی میخوره پس اول کپچر بعدش هم من مثالی زدم .
اصل کارت کپچره نرم افرازش پیدا میشه.

موفق باشید
سامان

جدیدترین ارسال ها

بالا