تبديل و ويرايش فيلم

abanzahra

Member
سلام دوستان:roll:
من فيلم هاي محرم رو با يه mp4 گرفتم كه پسوندش 3gp هست. همشون رو تبديل به پسوند avi كردم اما هيچ كدوم رو برا ويرايش تو primire يا movi maker باز نمي كنه.:?:حتي به عنوان فيلم ويديويي هم رايت نميشه .لطفا راهنمايي ام كنيد كه چه جوري كاري كنم تو محيط هاي ويرايش فيلم باز بشند.:):idea::idea:
يه نمونش رو گذاشتم كه ببينيد؟!!

google_mz

Well-Known Member
سلام دوست عزیز
اگر بفرمایید با چه نرم افزاری فیلم ها رو از 3gp به avi تبدیل کردین بهتر میشه کمکتون کرد.
من احساس میکنم نرم افزاری که برای تبدیل استفاده کردین این مشکل رو پیش آورده.
البته باید این نکته رو هم در نظر بگیرید که avi کدک های مختلفی داره. که ممکنه کدکی که برای تبدیل استفاده کردین مناسب نبوده باشه.
من نرم افزار Canopus ProCoder 3.0 رو که یه نرم افزار پر قدرت برای تبدیل فرمت های ویدیوییه بهتون پیشنهاد میکنم.

برای دانلود Canopus ProCoder 3.0 میتونید از لینک زیر استفاده کنید(حجم 89 مگابایت):
کد:
http://rapidshare.com/files/54091952/CanoProCo3.rar
البته اگر از اینترنت پر سرعت استفاده نمیکنید ، - به خاطر حجم 89 مگابایتی - ممکنه برای دانلود با مشکل مواجه بشید ؛ یقینا میتونید این نرم افزار رو از بازار هم تهیه کنید. :wink:

برای آشنایی بیشتر با مبانی ویدیوی دیجیتال میتونید به لینک زیر مراجعه کنید:
کد:
http://pasargadci.ir/forum/index.php?topic=39.0

مشکلی بود تا اونجا که بتونم در خدمتم. :)

آخرین ویرایش:

Peace Dove

Well-Known Member
google_mz جان درست میگه اما من یک برنامه کم حجم وپرکاربرد را به شما پیشتهاد میکنم:
quick time player
کار با این برنامه خیلی سادست!
اول فایلتو از منوی فایل وبعد open باز میکنی بعد روی گزینه export در منوی فایل میری وبه هرچی که خواستی تبدیل میکنی
موفق باشی
سامان

abanzahra

Member
يه نرم افزار هم ميخوام براي ويرايش فيلم ها كه افكت هاي قشنگي داشته باشه و سريع هم آماده شه(نه مثل premeirكه رندر كردنش طول ميكشه)ميشه راهنماييم كنين؟!!:):)

Peace Dove

Well-Known Member
والا ادیوش رو همه میشناسن سرعت رندرش بالاس
می تونی سری به لینک تو امضام بری حتما چیزی خوبی پیدا میکنی!
من بهت ادیوس رو پیشنهاد میکنم حتی آموزش های این نرم افزار رو من قرار دادم
موفق باشی

جدیدترین ارسال ها

بالا