تبديل فايل mdb (كه با Access نوشته شده) به اجرايي؟

sunrise

Member
سلام دوستان

ميخواستم بدونم آيا راهي هست كه فرمي كه توسط برنامه Access طراحي شده است رو بدون نياز به زبان برنامه نويسي ديگر بوسيله خود Access يا يك برنامه كمكي قابل تبديل به فايل اجرايي بشه؟

اگه ميشه اين كار رو كرد چطوري و با چه برنامه اي؟

amirlol

Well-Known Member
بستگی داره !
اگه تیبیل هات و همه چیز درست باشه بله می شه !!

sunrise

Member
amirlol گفت:
بستگی داره !
اگه تیبیل هات و همه چیز درست باشه بله می شه !!
اگه ميشه بگيد چطوري؟

البته اين رو هم بگم اين رو براي خودم نميخوام. براي يكي از دوستام هست.

amirlol

Well-Known Member
ببین من یک سرچش زدم به شکل زیر تو گوگل
convert mdb access 2 exe aplication
رکوردهای زیادی داد ولی تا 300 اشو چک کن همونا بدردت می خوره
من برنامشو نمی دونم کجا گذاشتم
می گردم پیدا شد بهت می دم

sunrise

Member
amirlol گفت:
ببین من یک سرچش زدم به شکل زیر تو گوگل
convert mdb access 2 exe aplication
رکوردهای زیادی داد ولی تا 300 اشو چک کن همونا بدردت می خوره
من برنامشو نمی دونم کجا گذاشتم
می گردم پیدا شد بهت می دم
ممنون.

من حالا همين عبارتي رو كه گفتي سرچ مي كنم. اگه پيداش كردم همين جا اطلاع مي دم اگه نتونستم پيداش كنم ممنون مي شم برام بزاري تا دانلودش كنم.

khoshkholghreza

New Member
سلام دوستان

ميخواستم بدونم آيا راهي هست كه فرمي كه توسط برنامه Access طراحي شده است رو بدون نياز به زبان برنامه نويسي ديگر بوسيله خود Access يا يك برنامه كمكي قابل تبديل به فايل اجرايي بشه؟

اگه ميشه اين كار رو كرد چطوري و با چه برنامه اي؟

pedramr

Active Member
.. همچین برنامه ای وجود نداره. تنها راه حفاظت ایجاد Password برای بانکه. این کار صورت نمی گیره به این دلیل ساده که یک بانک اکسس مجموعه ای از اطلاعاته که باید خونده بشه و تغییر کنهو تبدیل اون به فایل اجرایی باعث میشه که خاصیتش رو از دست بده. این ســِرچی هم که توی اینترنت هست برای تبلیغ گذاشته شده و شما برنامه ای که این کار رو بکنه پیدا نمی کنی. اما برنامه های زیادی هستن که بانک رو می گیرن و در کنارش یک فایل اجرایی به شما میدن که محتویات بانک رو نشون میده یا در واقع از روی بانک برنامه و کد تحویل میدن..

mazoolagh

Active Member
در مورد اینکه خود بانک به exe تبدیل نمیشه جناب pedramr درست میفرمایند. اما یک سری برنامه هایی هست access application رو به exe تبدیل میکنن (فقط فرمها و ماژولها و گزارشها) و فقط جداول و کوئریها در فایل mdb باقی میمونه.

نتیجه کار در بیشتر مواقع فاجعه است! و در هر صورت باز هم نیاز به رفع بعضی اشکالات هست که کم هم وقت نمیگیره. معمولا" اگر از اول نوشته بشه بهتر هست.

ضمنا" این نکته رو در نظر داشته باشین که بیشتر کنترلهای access اختصاصی هست و propertyها و event هایی داره که شبیه سازی اونها با کنترلها و رخدادهای استاندارد windows app کلی مصیبت داره.

جدیدترین ارسال ها

بالا