تبديل عكس psd به قالب

d@nyal

Member
سلام اساتيد!
آقا من مي گم كه آگه من يه عكس psd از يه قالبي مورد نظرمه اينجا بذارم امكانش هستش كه اون رو تبديل به يه قالب كنبن ؟؟
مرسي

NAVIDAHWAZ

Member
اول اون رو بايد تبديل به web page كني بعد مي شه اون رو به قالب تبديل كرد
به چه قالبي مي خواي تبديل كني؟

d@nial

Well-Known Member
بهتر بود سوالت رو تو انجمن فتوشاپ مطرح میکردی

شما باید کارت رو اسلایس ( slice ) کنی، یعنی در ابتدا محلهایی رو که میخوای بهشون لینک بدی، یا تیبلها رو مشخص کنی که عکست بسته به تنظیماتت قسمت بندی بشه

بعد از منوی فایل ، عکست رو بصورت save az web سیو میکنی ، حالا یه فایل html داری و یه فولدر که توش عکسات هست، هر کاری بخوای میتونی رو اون فایل html انجام بدی

d@nyal

Member
البته آق دبيري من منظورم اين بود كه من وقتشو ندارم كه تبديلش كنم به وب پيج و از اساتيد كمك مي خواستم .

البته مثل اينكه هر آنچه آيد خوش آيد !!با راهنمايي هاي شما و علي جان مثل اينكه اين كار زياد هم وقت نميبره .

ولي نمي دونم چقدر به اين اسليسينگ اطمينان كنم . علي جان ؟ دانيال خان ؟!

چي پيشنهاد مي كنين؟

d@nial

Well-Known Member
d@nyal گفت:
البته آق دبيري من منظورم اين بود كه من وقتشو ندارم كه تبديلش كنم به وب پيج و از اساتيد كمك مي خواستم .

البته مثل اينكه هر آنچه آيد خوش آيد !!با راهنمايي هاي شما و علي جان مثل اينكه اين كار زياد هم وقت نميبره .

ولي نمي دونم چقدر به اين اسليسينگ اطمينان كنم . علي جان ؟ دانيال خان ؟!

چي پيشنهاد مي كنين؟
یعنی چی؟ به چیش اعتماد نمی تونی بکنی؟ تا اونجا که من میدونم تنها راهه

اگر هم از نظر تیبل بندیش میگی، میتونی slice کنی و بعدش بصورت فقط عکس سیو کنی، بعد خودت تیبل بندیش رو انجام بدی

Ali_ix

Well-Known Member
d@nyal گفت:
نه !
منظورم راجع به اون لينكي بود كه علي داده بود .
خوب بیشتر توضیح بده ! منم متوجه نشدم منظورت چیه ؟

پی نوشت : امضات هم درست کن ! هم حجمش زیاده ه متنش جالب نیست.

d@nyal

Member
.

Ali_ix گفت:
خوب بیشتر توضیح بده ! منم متوجه نشدم منظورت چیه ؟

پی نوشت : امضات هم درست کن ! هم حجمش زیاده ه متنش جالب نیست.

علي جان !
توي اون لينكي كه داده بودي خيلي از اليس كردن تعريف نكرده بودين كه اين مشكل حل شد و من مشكلم ح شد .

در مورد امضا هم بايد بگم كه آي دي من هك شده بود ( پسوردم لو رفته بود ) اينه كه از طرف من نمي دونم كي هر چي دلش خواسته بود نوشه بود . حالا هم درست شده . اگه جايي يه چيزاي چرت و پرت ديدين از طرف ، بدونين كه من بي تقصيرم .

مرسي

Ali_ix

Well-Known Member
من اونجا گفته بودم که استفاده مستقیم از خروجی Html فوتوشاپ درست نیست. وگرنه اسلایس بندی که خوبه ;)

در مورد امضا هم بعدا متوجه موضوع شدم .

d@nyal

Member
مرسي

Ali_ix گفت:
من اونجا گفته بودم که استفاده مستقیم از خروجی Html فوتوشاپ درست نیست. وگرنه اسلایس بندی که خوبه ;)

در مورد امضا هم بعدا متوجه موضوع شدم .

علي جان ! مرسي . منم در مورد اون توضيحاتت بعدم متوجه شدم .
برهر حال مرسي . قربونتون

جدیدترین ارسال ها

بالا