تبديل ديتا بيس ويبوليتن به پي اچ پي بي بي

bache +

Well-Known Member
يلام اقا همونطور كه ميدونيد سايت ما رو تخته كردن حالا من اين وي بوليتن رو چه جوري بايد تبديل كنم به پي اچ پي بيبي هيچي هم بلد نيستم يعني اصلا كلا مرخصم تا حالا هم نصب نكردم اگه دوستاني مثل اقا ايمان اقا پرهام و.. كمك كنند ممنون ميشم:wink: :lol:

Parham

Well-Known Member
یک تاپیک در سایت PhpBB هستش که از اینجا ببین ... این سایت هم هستش که میتونی‌ از اون هم استفاده کنی‌ اما مشکلی‌ که هستش روی نسخه 3 برنامه vBulletinامتحان نشده و در سایت گفته ' Latest versions known to work: vB 2.3.4, phpBB 2.0.6, mod_attach 2.3.7 ' نمیدونم که با نسخه جدید *به درستی* کار کنه ...

bache +

Well-Known Member
پرهام جان ويبوليتن من 3.07 بود بعد اينكه اين سايته بابا اينگيليسي من هم زبانم ضعيفه ميشه بگي من بايد چيكار كنم اول phpbb رو بريزم بعد ديتا بيس رو عوض كنم؟بعد اين يارو ديتا بيس رو چه جوري عوض ميكنن اصلا چي هست؟

Parham

Well-Known Member
نمیدونم که با نسخه 3 هم کار کنه یا نه ! باید بذاریم یکی‌ از دوستان که از این سیستم قبلا استفاده کرده نظر بده | امکانش هستش که دیتابیس بریزه بهم ... من باز هم گشتم اما هنوز فایل یا سیستم برای تبدیل نسخه 3 به PhpBB پیدا نکردم ...

kami_mz

Well-Known Member
تازگی ها خبری نارم ولی چند ماه پیش قرار بر این بود که مبدل vb3 در نسخه بعدی phpbb باشه یعنی توی نسخه 3 phpbb . یعنی نمیشه vb3 رو به phpbb2 تبدیل کرد.

bache +

Well-Known Member
كامبيز جان دستت درد نكنه ولي من ديتا بيسو پاك كردم و e107 يختم يه ديتا بيس ساختم و نصب كردم حالا phpbb ريختم تو مرحله 1 اين ارور رو ميده phpBB : Critical Error

Could not connect to the database
به نظرم اطلاعات ديتا بيس رو اشتباه وارد ميكنم اگه ميشه طريقه ساخت ديتا بيس تو myqsl رو بگيد و نام كاربري كه به نام يوزر و پس ثبت ميكنيم بعد براي phpbb عوض ميشه من دوروزه رو اينترنت يه سره انلاينم ولي هنوز گيرم من 3 ساله تو مجيدانلاينم ولي تا حالا نتونستم يه phpbb بريزم :دي.
مرسي
راستي كامبيز جان دكمه تشكرها كو؟

kami_mz

Well-Known Member
من درست متوجه نشدم. مگهe107 نصب نکردی؟ خوب خودش یه انجمن داره, نیازی به نصب جدای phpbb نیست.

bache +

Well-Known Member
نداره گشتم نبود اصلا جايي براي فعال سازي نداره e107 خيلي بيخوده اصلا از ريختنش پشيمون شدم زياد جالب انگيز نيست حالا ما phpbb رو در مرحله اينستال همه ديتا بيس اينا رو داديم رد كرد
بعد يه صفحه اومد كه اينگيليسي بود تو جملاتش ftp اشت و ميگفت بايد يه فايل دريافت كني به چه طريقي ميخواي ما كي رو زديم يه صفحه لاومد يه فايل confin ريخت رو هارد بعد گفتم شايد اشتباه كردم برگشتم عقب دوباره فيلدهارو پر كردم اين ارور رو داد
به برنامه نصب phpBB‌خوش آمديد

نصب

خطايي در هنگام نصب برنامه رخ داده است
خطايي در هنگام Update ديتابيس رخ داده است
Table 'phpbb_auth_access' already exists

چيكارش بايد بكنم

جدیدترین ارسال ها

بالا