تبادل لينك

plcs5s7

New Member
با سلام
تو يك سايتي نوشته بود براي بالا بردن رتبه در موتورهاي جستجو يك روش تبادل لينك با سايتهاي ديگه است

ميخواستم بدونم منظور از تبادل لينك چيه
مثلا من الان تو سايت شما با ارسال اين پيام لينك سايتم را هم ميزارم؟؟؟!!!! فرقي ميكنه؟؟؟بالاخره لينك سايت من اومده تو سايت شما پس كار تمومه

اگر هم بايد دو طرفه باشه خوب بعد لينك سايت شما راهم تو سايتم ميزارم!!!
با تشكر

MJ Rayaneh

Well-Known Member
تبادل لینک یعنی اینکه من لینک سایتت یا وبلاگت رو توی سایت یا وبلاگ خودم میذارم و تو هم لینک سایت یا وبلاگ من رو توی سایت یا وبلاگ خودت میذاری.
همین !

plcs5s7

New Member
فرقي ميكنه چه جوري تو سايت باشه
يا فقط يك لينك از سايت باشه كافي
مثلا من الان تو سايت شما با ارسال اين پيام لينك سايتم را هم ميزارم؟؟؟بعد لينكاين سايت راهم تو سايتم ميزارم

اينجوري درسته

دایی محسن

Active Member
این که شما می گید هم درسته و تأثیر داره اما بعد از مدتی که این تاپیک قدیمی می شه دیگه عکسی توسط این لینک به سایت شما نمی ره و تأثیری نداره اما اگه ثبت شده یعنی تو قسمت لوگو ها باشه همیشه تو چشم هست و لینک فعال می مونه

ariawebcenter

New Member
sghl

دوست عزیز سیستم تبادل بنر و تبادل لینک مرکز اینترنتی آریا به صورت هوشمند فعالیت می کند و برای افزایش بازدیدهای خود باید در آن عضو شوید
برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت ما مراجعه کنید
آدرس سایت:www.ariawebcenter.com

meysamz

Member
تبادل لینک بهتره با سایت های مرتبط، دارای رنک بالاتر و به صورت متنی انجام بشه

imangh

Member
مهم این هست که لینک سایت شما در صفحه ای با چه رنکی قرار بگیره.
مطمئنا اگر آدرس سایت شما در صفحه ای مثل این تاپیک قرار بگیره تاثیرزیادی در رتبه شما نداره چون این صفحه خودش رنکی ای نداره. اما اگر در صفحه اول سایتی با رنک 5 قرار بگیره برای سایت شما موثره.

yasser255

Member
اقا تبادل لینک بدو بدو با سه هزار بازدید در روز هرکی دوس داره لینک سایتشو بزاریم تو ( wWw.LaptopForoshi.com ) لپ تاپ فوروشی دات کام لینک سایت ما رو بزاره تو سایتش بعد تو قسمت تماس با ما ی سایت آدرس سایتشو بزاره تا واسش لینک کنیم wWw.LaptopForoshi.com

جدیدترین ارسال ها

بالا