تبادل لوگو با سایت ها و وبلاگ ها

bebe

Member
بزرگ ترین انجمن تخصصی ماهواره با بیش از 2000 بازدید در روز اماده هرگونه تبادل لوگو و بنر با سایت ها و وبلاگ ها می باشد وبلاگ ها و سایت های پر بازدید در بالای انجمن قرار میگرند و سایت ها و وبلاگ های کم بازدید در پایین سایت ولی باز خوبه چون روزانه لوگوی شما به 2000 نفر نشون داده میشه اگر کسی اماده تبادل لوگو با انجمن ما بود
یا در سایت ثبت نام کنه و به مدیر کل سایت mansour پیام خصوصی بده یا به ایدی و ایمیل [email protected] تماس بگیره
www.irsatellite.com
www.sat4ir.com

bebe

Member
اوکی اقا این ادر ایمیل و ایدی منه [email protected] باهام تماس بگیر و لوگوت رو برام بفرست تو هم ایمیلت رو بده تا منم لوگوم رو بفرستم برات فقط من الان یه قسمتی تو سایتت دیدم خیلی کوچیک بود و لوگو های کوچیکی توش بود لطفا لوگوی ما رو اونجا نذارید ها بذارید بالای سایت ما هم لوگوی شما رو در بهترین جای سایتمون میذاریم

bebe

Member
از دوستانی که وبلاگ و وبسایت دارن دعوت به همکاری میشود جهت تبادل لوگو و بنر

bebe

Member
اقا این لوگوت که خیلی کوچیکه این بنرت هم یه صفحه هست یه لوگوی 170*70 نداری

bebe

Member
دایی محسن جان شما یه لطفی کن ایدی منو توی اد لیستت اضافه کن توی مسنجر بهتر میشه با هم صحبت کرد منم توی مسنجر لوگو رو بهت میدم اوکی
[email protected]

bebe

Member
از همه دوستانی که تمایل به تبادل لوگو با سایت ما دارند تقاضا میشود این ای دی رو در مسنجرشون اد کنن تا از اونجا باهشون در تماس باشیم خیلی ممنون
[email protected]

bebe

Member
اقا یون کس دیگه ایی تمایل به تبادل لوگو نداره به نظر من این بهترین راه برای تبلیغ سایت و وبلاک هست هم رایگانه و هم کاربر زیاد میشه
از همه وبلاگ داران و وب سایت داران دعوت به تبادل لوگو میکنیم

bebe

Member
دوستان باید خدمت این دوستان بگم که من با همه این دوستان تبادل لوگو میکنم ولی فعلا چند روز به خاطر مشکلات سایت داریم مشکلاتش رو میگیریم به محض اینکه بالا اومد با همتون تبادل لوگو میکنیم در همین تاپیک با خبر بشید

جدیدترین ارسال ها

بالا